Režie:
Roy RowlandScénář:
Jerome WeidmanKamera:
Harold J. MarzoratiHudba:
Jeff AlexanderHrají:
Van Johnson, Ann Blyth, Steve Cochran, Marjorie Rambeau, Richard Eyer, Harold J. Stone, Philip Coolidge, Lurene Tuttle, Dean Jones, Malcolm Atterbury (více)Hrají
Van Johnson
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Dvě děvčátka a námořník (1944)
Madam Curie (1943)
Ann Blyth
USA
Nejlepší filmy:
Mildred Pierceová (1945)
Hrubá síla (1947)
Thunder on the Hill (1951)
Steve Cochran
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Bílý žár (1949)
Varování před bouřkou (1951)
Marjorie Rambeau
USA
Nejlepší filmy:
Když nastaly deště... (1939)
Stará Oklahoma (1943)
Niagara (1953)
Richard Eyer
USA
Nejlepší filmy:
Hodiny zoufalství (1955)
Fort Dobbs (1958)
Sedmá Sindibádova cesta (1958)
Harold J. Stone
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Olsen-banden på spanden (1969)
Philip Coolidge
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Bon Voyage! (1962)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Lurene Tuttle
USA
Nejlepší filmy:
Psycho (1960)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Vysněný dům pana Blandingse (1948)
Dean Jones
USA
Nejlepší filmy:
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Tea and Sympathy (1956)
Zatracená kočka (1965)
Malcolm Atterbury
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Rio Bravo (1959)
Ptáci (1963)
Richard Collier
USA
Nejlepší filmy:
Hello, Dolly! (1969)
Štvanice (1966)
The Hangman (1959)
Lester Matthews
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Pan Verdoux (1947)
Pán sedmi moří (1940)
Harry Tyler
USA
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
Noc v opeře (1935)
Rock Around the Clock (1956)
Jonathan Hole
USA
Nejlepší filmy:
Absolvent (1967)
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Split (1968)
Peter Leeds
USA
Nejlepší filmy:
Stalag 17 (1953)
Vrať se, Sábinko (1952)
Pekelník (1959) - vypravěč
Claire Carleton
USA
Nejlepší filmy:
Písně z Broadwaye (1949)
Mildred Pierceová (1945)
Westward the Women (1951)
Lewis Martin
USA
Nejlepší filmy:
Eso v rukávu (1951)
Náhlý strach (1952)
Muž, který věděl příliš mnoho (1956)
Robert Burton
USA
Nejlepší filmy:
Přelet přes oceán (1957)
Město iluzí (1952)
Ptáčník z Alcatrazu (1962)
Irene Tedrow
USA
Nejlepší filmy:
The Parent Trap (1961)
Julius Caesar (1953)
Columbo (1971) (seriál)
Alexander Campbell
USA
Nejlepší filmy:
Anatomie vraždy (1959)
Z terasy (1960)
Them! (1954)