Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Ollie235

Jak první díl ještě celkem bráním, tak tenhle stojí za hovno. Téměř vše dobré se vytratilo a zbyly jenom... Vlastně nezbylo skoro nic. ()

Movie Gourmet odpad!

Protiví se mi scénář i samotní herci. Netoužím vidět tu hrůzu, která je pokračováním prvního filmu, někdy znovu. Verdikt: odpad! 0 %. ()

Oralfabet odpad!

Troškova zvrácená vize světa, kde každý mluví ve starých vyčpělých vtipech a každý je sexuální zvrhlík. Bez výjimek. Film byl zhlédnut v rámci alkoholového maratonu náhodných filmových ohavností. ()

Jendus

netreba jakykoliv komentace....Ta jedna malinkata hvezdicka snad jen za tu praci a pokus natocit to i trochu s obsahem... ()

chalp odpad!

Zdeněk to opäť dokázal a presvedčil nás, že s prívlastkom “najhorší film aký som kedy videl“ sa nesmieme ponáhľať a treba si počkať na prípadne pokračovanie, (ne)prekvapivo ešte horšie ako jednotka. ()

Simgal

Pár dobrých vtipů nemůže změnit fakt, že se jedná strašnou kravinu. Pokud plánujetu u tohoto filmu používat mozek, tak to nedělejte. Mohlo by to mít těžké následky. ()

Camulator odpad!

Jéé a co myslíte, že teď na Nově rozjíždějí? No přece pátky se skvělou brainwashing komedií Kameňák! To zas jednou budou koláče! ()

punk_zero

Nebolo to až také zlé, a už vôbec to nebolo na odpad. Nechápem ako môže mať táto komedia iba 16% tu na Csfd zo všetkou úctou, ale už sa mi to tu hnusí... Bolo tam dosť vtipných situácii, dal by som tomu aj viac percent, ale nechcem veľmi vyčnievať z davu hlupákov z CSFD ()

JK-Stinger odpad!

Blééé, byl jsem k tomu donucen hned po skončení prvního dílu a to bylo jak dostat šutrem do hlavy. Na chlup stejný film s jinými vtipy, které skoro každý už znal a navíc ani nejsou moc vtipné. Fujtajbl... ()