Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Davule odpad!

První díl byl sračka, ale tohle.. tohle je hovno znovu sežrané a znovu vysrané. Nekoukatelná věc, při které jsem střídavě zatínal pěsti a střídavě se kroutil trapností. Který masochista tohle dokáže vydržet až do konce? ()

Jansuper

Opět mě docela leze na nervy ta kritika, druhý díl mě snad bavil eště víc než první, a můžu pochválit pana trošku že je vidět že se aspoň snaží vymýšlet pořád nový humor a hledat a vymýšlet nové vtipy a nedává tam každou píčovinu jako filmaři 3 a 4 dílů prci prci prciček. Po shlédnutí opět lepší nálada, byl sem pobaven a smál sem se ()

Honza__St.

Už to není tak dobrý jako jednička, ale pořád to jde. Zejména díky řádící bábě Kropáčkové. Tady to ale mělo skončit. ()

Hombre8

Vzhledem k vzhledem k v podstatě opakujícímu se všemu už ke druhému dílu tak schovívavý nebudu. Pořád to ale na odpad není. ()

Hermes

Přece jen si myslím, že jednička je lepši než tento paskvil, a to hlavně díky "zápletce", o jejíž kvalitě není nutné se šířeji rozepisovat. Možná bych dal i dvě hvězdičky, ale musím odebrát za dva z hlavních hrdinů, a to za výkon, nebo spíš "výkon" Martina Maxy, který ve filmu dokazuje, že se ještě ani nenaučil mluvit, natož tak hrát (ať už na kytaru, nebo ve filmu; obojí mu de řekněme podobně) a potom věčně mladé Helenky, která by si už mohla!! uvědomit, že je spoustu let za svým zenitem, a že působí pro standartně smýšlející středoevropany trapně a směšně. No a důvod natočení druhého dílu Kameňáku nám nejspíš navždy zůstane záhadou... ()

wallenrod odpad!

Druhé pokračování a druhý Plyšový lev. To nemůže být náhoda. Troška nás tu brzo všechny uKEMEŇÁKuje. Nechci být přespříliš pesimistický, ale ani režisér typu Forman by s podobným námětem nehnul. Natožpak Troška...hodnocení jak jinak než ODPAD! ()

Jurator

Sakra lidi...jasně že to není perla české kinematografie. To není žádný Troškův film. On točí těžce oddechové věci bez hlubšího smyslu, které mají v první řadě diváka pobavit a ne sbírat České lvy. Kameňák je hovadina pro volný čas a když to člověk tak bere, musí se mu to líbit. ()

Ywec odpad!

Kameňák 2 je tak hloupý, přízemní a přisprostlý snímek, že se to prostě "obyčejným lidem" musí líbit. Smekám před všemi herci, kteří v něm účinkují, neboť si umí dělat ze sebe legraci. Zajímalo by mě, jestli to Troškovi připadá opravdu vtipné, nebo to dělá, aby naštval kritiky. ()

Nikopol

Dávam jednu hvězdičku pouze proto, že hodnocení "odpad!" nepoužívám, i když v tomto případě to definici rozhodně vyhovuje. Ale je to barevné a hýbe se to... ()