Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Simako odpad!

To je fakt šrot! Pan Troška u mně klesl až na dno zapáchajícího bažíru! K ostatním s ani vyjadřovat nebudu! Proč pak nejsou peníze na český film? Jsou v bažíru tohoto úžasného díla! ()

LarryW odpad!

Ukázka toho jak se dá dělat humor a přitom přinutit diváka až k pláči. Nezaslouží si téměř slov, vulgární výblitek. Tohle není odpad, to je žumpa!!! ()

shark05 odpad!

ááááááááá.troško ty ses asi po........ .Kdo se takový kravině může smát ,u toho záznamu by se mělo brečet .tomu se nedá říkat film .Prostě odpuzující Kravyna z velkym K. ()

spqr odpad!

fakt som sa snažil ale nedokazal som to dopozerat, prišlo mi z toho zle, jednoducho uplny odpad, neviem prečo sa to nazyva komedia na tom sa neda smiat len plakat ()

Pisoarec odpad!

Český Ed Wood opět řádí! Je až k neuvěření, jak si jsou tito dva tvůrci tak podobní. Oba moc dobře ví ( respektive Ed Wood věděl, protože už dávno nežije), že točí příšerné filmy, které jsou každému pro smích a přesto oba dva mají stále tolik píle a elánu, točit další a další filmy, které skončí na smetišti filmových dějin. Zdeněk Troška je génius! Tam, kde by jiný měl po natočení takového odpadu jako je trilogie Kameňáku silné deprese, on nejen že poměrně klidně spí, vesele o tom debatuje v televizi, ale on s tím dokonce nechce přestat! Jen se děsím toho, co bude následovat po třetím a tedy již doufám závěrečném díle. Kdysi proběhly fámy, že by se měl štáb opět vrátit do Hoštic k natáčení Slunce, seno, ale je to skutečně asi jen kachna. Kameňáku 2 se podařilo naservírovat divákovi pod nos ještě více trapnosti, příšerných hereckých výkonů a dokonce i horšího scénáře. U mě tu Zdeněk vítězí na plné čáře a strašně se těším třetího pokračování a jsem zvědav, esli mě Zdenda opět nezklame a jeho další film bude zase o něco horší. ()

vladi87

Nudný až primitívny príbeh. 'Komediálnosť' je založená na množstve vtipov, ktoré som počul už aspoň desaťkrát. ()

Weehaa odpad!

Někdy mi přijde, že Zdeňek Troška se cítí být vyvolený národa, co po vším tom intelektuálním humoru, který domácí český pepík nezná, nerozumí mu a je jím přesycen, zrežíruje konečně tu pravou echt zábavu, kdy si syn Dany Medřické před kamerou šáhne do rozkroku a řekne, že ho má malýho nebo že mu nestojí. Paráda. Smíchy slzím, vidět to tak Werich. ()

blekekeke odpad!

Tak jen na zkoušku, jestli vydržím dýl než půlku, ne nevydržel. Tolik laciných vtipům, v ještě lacinějším podání na tak malém prostoru ......? ()