V pokračování sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda se přitroublá dvojka vydává na cestu do nebe, pekla a na různé zastávky mezi těmito cíli a setkává se (mimo jiné) s Albertem Einsteinem, velikonočním zajíčkem či smrtkou. (oficiální text distributora)

Gogo333

Zápletka se mi líbila o trochu víc než v prvním díle, o proti němu je to taky daleko ujetější. Inspirováno asi Terminátorem, neboť zde hlavní línie je, že z budoucnosti poslali dva kyborgy, aby zničili chlapce a změnili budoucnost. Celkově asi nastejno jako první díl. 60% ()

Jayem

Ten čo pisal k tomuto scenár musel byť riadne zhúleny. Väčšinu času som sa nudil a ten zvišok som krutil hlavou. Jedine čo tu stoji za zmienku je postava smrťáka, ktory mi sem-tam prišiel vtipný. ()

Lukoye

Splašená jízda napříč galaxiemi, časem za rokenrolového nářezu po boku Smrťáka, Sigmunda Freuda a několika masitejch mimozemšťanů. ()

Heroine

První díl mi nějak unikl, takže nemůžu porovnávat s druhým. Tím možná líp, protože jsem moc nevěděla co čekat, a byla z toho docela zábavná, originální, a střeštěná komedie, a rozhodně mi nevadila. ()

helloween93

Naprostá šílenost plná hard rockového/metalového soundtracku, slušných triků, zajímavého vyobrazení pekla a Smrťáka se Stationem. Ačkoliv je to totální ujeťárna, je to celkem zábavné. Viděno na MGM. 3* ()

TakeruDavis

O něco horší než první, ale Smrťák a jakákoli scéna s nim je ryzí zlato... však za tu roli herec dostal cenu za nejlepšího vedlejšího herce. ()

RoneXxXD

Tohle bylo už dost slabší. Vtipů ubylo a zůstala jen stupidita. Ostatně věřím, že být někdo zkouřenej u sledování tohoto filmu s klidem tomu může dát i 10/10. Jako zasmál jsem se, ale žádný zázrak. 60% ()

Razzor_82

"Jsme mrtvý, vole!" Tady jde do tuhého! Bláznivá dvojka metaláků bojuje mezi nebem a peklem o návrat mezi živé. Kouzlo cestování časem už se pomalu vytrácí. Zápletka je zbytečně překombinovaná. Pořád to drží díky hlavní dvojce R+W a z vedlejších postav je dobře doplňuje smrťák.  5/10 ()

Maximilianus

Netušil som, že je aj nejaké pokračovanie, no ale musel som si ho pozrieť, aby som bol v roku 2020 v obraze. Oceňujem, že tvorcovia nezopakovali jednotku a nebolo to iba a takmer vôbec o cestovaní v čase, ale prišli s niečim novým, originálnym. Takto mal film aj nejaký ucelený dej a aj keď je to stále hovadina (v dobrom), pre mňa to bol posun vpred. Som zvedavý, ako budú Tedove a Billove dobrodrúžstva pokračovať tento rok. 6,2/10. ()

MERKATtv

Staaaaaatiioooon!!! Trochu slabšie ako minulý diel e stále zábavné a hlavne, smrťák je extrémne dobrá postava :D ()

ŠpetaMarek

Dvojka postrádá lehkost a přímočarost jedničky, není ani tak vtipná, je místy dadaistická a surreální a vážná. Nicméně v občasných jednotlivostech jsou ty nápady na hranici geniality. ()

Blazkowicz

Mnohem ujetější než minule, ale zároveň o dost horší. Zápletka úplně mimo, něco tak překombinovaného jsem už zase dlouho neviděl. Ten smrťák co se za nima tahne skoro celý film byl vážně k smíchu. Co musím ještě zmínit je, že vždycky radši volím dabing. Ale jelikož jsem viděl první díl v původním znění, tak musím říct že tady je dabing zlo a kazí to dojem už z tak špatného filmu. Jediné, na co jsem se těšil a stejně mě to zklamalo, byl song od FNM. Tak aspoň že "Sir James Martin, head of the Faith No More Spiritual and Theological Center" za něco stál. 2* ()

Elessar.

Úleťárna, aj na druhý krát funguje celkom schopne, avšak niečo mi tam oproti jedničke chýbalo. Ale to je jedno, stále solídna zábavička. ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012