Walter Matthau podává jeden ze svých nejlepších výkonů v roli proslaveného fyzika, který musí vyřešit zvlášť ožehavý problém - odlákat svou oduševnělou neteř Catherine (Meg Ryanová) od snoubence, naškrobeného anglického suchara, a převést ji do náruče automechanika (Tim Robbins). Ten se k ní perfektně hodí, avšak stojí to velké úsilí změnit zaolejovaného chlapa v nablýskaného šlechtice. I když se vám to zdá nemožné, nepodceňujte nápady strýce Alberta a sílu lásky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ydrosten

Když se to vědecké povídání kterému málokdo rozumí, podá zrovna takhle, tak to je prostě sranda. Neumím si v roli Einsteina představit nikoho jiného. Meg Ryan, je k sežrání, a Tim Robbins je ten nejbáječnější automechanik. ()

BOURQUE

Ľahká romantická komédia s (ne)malo porciou vedy. T. Robbins a W. Matthau (aka Einstein) sú skvelí a M. Ryan prekrásna. Najlepšia je aj tak scéna, kde veľkí vedci „nedovolenými spôsobmi“ pomáhajú T. Robbinsovi spraviť test. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

patroklos

Veselý, příjemný a komický snímek, který pohladí na duši každého, kdo má rád filmečky o lásce. Walter Matthau ukazuje svůj komediální talent, Meg Ryan schopnost působit na muže a Tim Robbins skvěle sekunduje... ()

Macias

Meg Ryan je tu krásná, opravdu krásná... Matthau skvělej. Scéna se zkoušením je skvělá. Ostatní je absolutní průměr. Nedělní film ()

tranquill

"Myslíte, že někdy najdeme inteligentní život někde ve vesmíru? Snažím se ho hledat na Zemi..." Opravdu příjemná romantická komedie. A to mi stačí :-) ()

Trias

Klasická Meg Ryan - v mnoha scénách dost kýčovité, děj dosti vyumělkovaný. Chudák Enstein - z vědce blbcem. ()

Zuchy

Komedie o tom, jak by mohli největší mozky světa intrikařit, kdyby nežili jen svým fyzikálním světem. Docela sranda, ale kdo by snad čekal něco podobného od skutečnýho Einsteina, tak je zralej na cvokhaus:-) ()

Kenty

Celkem pohodový a oddechový nedělní film, který Vás nenadchne, ani neurazí. Chvílema trošku nuda a chvílema prostě I.Q. zábava. ()

mira.l

No to byla ale ptákovina. W. Matthau coby Albert Einstein nebyl špatný, ale to je tak všechno. Dvojice Tim Robbins a Meg Ryan? Jejich vztah naprosto nereálný, Meg jsem nikdy moc nemusel. Tři hvězdičky? A ne a ne. To bych křivdil některým filmům, kterým jsem je dal. ()

JamesLeon

Pohodový film s příjemnými herci, který mě výborně pobavil. A navíc jsem ho viděl v době, kdy jsem přesně takový film potřeboval, takže naprosto splnil mé očekávání. A od toho se odvíjí i mé hodnocení. Docela mě překvapuje, že je tato komedie hodnocena tak nízko. Já teda nemůžu jinak než za 5*. ()

Rodin

Docela milá ptákovinka s nádhernou Meg a výborným Walterem. Žádné veledílo nečekejte, ale pár příjemných fórků, zejména v rámci debat "dědků", velmi potěší, a ta Meg byla opravdu velmi, velmi k nakousnutí. 75%. ()

tereza.s

docela roztomilé.... Já nevím jak vy, ale já si po tomhle filmu vždycky říkala, že bych se měla učit, abych zažila něco podobného, je to výchovné. Ovšem na druhou stranu nic převratného ()

teltri

Jééééj môj milovaný Einstein :) Ešte že stihol zažiť rock and roll. Meg bola tiež príjemná. Lepší film ako Infinity. ()