Máte rádi legraci okořeněnou tím správným černým humorem? Další příběh Povídek ze záhrobí je dokonalou kombinací zábavy a hororu, při nichž Vám bude tuhnout krev v žilách! Majitel krypty spolu se supermodelkou Angie Everhartovou, Erikou Eleniakovou a Dennisem Millerem vás zavedou do poněkud neobvyklého domu na kraji města plného krásných žen. Mohlo by se zdát, že jde o obyčejný nevěstinec, který úspěšně vede krásná madam Lilith (Everhartová). Potíž je ale v tom, že sličné dámy neinkasují za své služby pouze peníze. Je přece něco mnohem cennějšího - lidská krev! Nenechejte si ujít film, ve kterém napětí a děs přicházejí tak rychle, že se budete bát, zda další obětí nebudete právě vy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ricky_CZ

Vtipné hlášky, na nic si nehrající béčko, hezké prdelky...a k tomu všemu Erika Eleniak tvoří dohromady správnou kultovku. Alespoň pro mě tedy určitě :) ()

pend

Zhruba na stejné úrovni jako Demon Knight: spousta hlášek, humoru, efekty chvílemi výborné, občas odfláknuté, zajímavý konec. ()

Bozvav

Kdyby byl tento příběh natočen v roce 1986, tak bych dala vyšší hodnocení. Takto považuji celé dílko za vyzuálně odfláknuté. Výprava ubohá, až amatérská, herecké výkony hororové, bohužel ne v tom kladném slova smyslu. nicméně pár veselých scén tam bylo, závěr ušel a vstupy z hrobky opravdu vtipné. Za mne dvě a půl*. ()

zdeny99

Tento film jsem v dětství viděl několikrát na VHS a pokaždé jsem se výborně bavil. Je tam spousta upírů a především upírek v čele s jejich královnou, čubkou Lilith. Úchvatně vymyšlená je cesta do podzemního nevěstince pomocí sjetí v rakvi. Pak ta závěrečná likvidace všech upírů pomocí svěcené vody stříkané z vodních pistolí. A nejoslnivější na celém filmu je úvodní a závěrečná scéna s oživlou kostrou, která je tak známá ze všech příběhů Povídek ze záhrobí. [878. hodnocení, 54. komentář, 59%] ()

Rockerman

Velmi pěkná hororová komedie s výbornými, na tehdejší dobu, triky. Téměř jsem se nenudil a s chutí se zasmál několika vtipným scénám. Pohoda, spokojenost a hodně krásných upírek. ()

Raziel_cz

Oproti Demon Knightovi značný propad, ale pořád je to slušná zábava. A to i přes nevytěžený potenciál Coreyho Feldmana a Chrise Sarandona, s nímž se jakožto televizním kazatelem/provozovatelem upířího bordelu mohli pustit do větší satiry. Na druhou stranu je tu ale neustále hláškující Dennis Miller a neuvěřitelně sexy Angie Everhart, se kterou bych si dal říct i po dvaceti letech. Trochu mě mrzí omezená stylizace a trochu víc mě mrzí díry ve scénáři a bez skrupulí mě sere, že až na intro a outro s Crypt Keeperem zde neexistují ironie a černý humor pro Tales of the Crypt příznačné. Akce je vtipná, ale nic extra. Sice nápadně připomíná Od soumraku do úsvitu, ovšem do Rodrigueze má Adler pořádně daleko. O to víc bez asistujícího Dickersona. Pobavilo, ale na rozdíl od předchozího filmu jsem měl pocit, že se Bordello of Blood dal s klidem sestříhat na epizodu seriálu. ()

messi@h

Jako jednorázová zábava na večer, ke které se nejspíš už nikdy nevrátíte, Upíří nevěstinec funguje. Stejně jako z celého cyklu Příběhů ze záhrobí je z něj cítit hravost tvůrců a že je natáčení opravdu bavilo. Nápad bojovat proti upírům stříkacími pistolkami byl vážně dobrý. Jinak ale průměr. ()

Knor

Zábavná a krvavá krávovina. V jednoduchosti je prostě krása, kozatý upírky, spousta super nápadů, krve, vytrhaných srdcí, vybuchujících těl atd.. Mě to prostě bavilo :-) ()

Ceja odpad!

Viděl jsem už hodně a hodně špatných upířích filmů a snad žádné dobré, ale co je moc to je moc. Upírky jakožto bordel baby a 2 borci s vodníma pistolema, kteří je kropí světsenou vodou a ony pak vybuchují... A ty efekty pane bože. Aj z věcma doma ze skříně bych udělal líp efekt cákající krve, které tam připadlo na každou postavu asi 10 litrů. Ale dvě scény mě dostali. Teda vybuchl jsem smíchy přestože to asi nebyl záměr tvůrců. Poprvé, když borec u efektů sedí na židli, ze zadu dojde ta hlavníbordelupírka a zničeho nic na obrazovku přistane rozprsklá hlava asi jak když vykusoval vetřelec mozky a ta druhá byla ještě lepší. Fakt jsem to nedal. To když ta stejná upírka zlomila jednomu ze dvou hlavních kladňáků zápěstí tak, že mu trčela už jen loketní kost a cákala z toho trubičkama krev-no prostě tak špatný efekt a celá ta scéna že jsem přemýšlel o jedné hvězdičce za pobavení. Ale nejde to. Vlastně i odpad je příliš dobré hodnocení pro toto filmové monstrum... ()

Pitryx

Jakkoli nemám upíří filmy v oblibě, neb jsou skoro všechny na jedno brdo, musím uznat, že tento se povedl. Je zde sice dost hluchých míst- leč i krve a efektů. Občas jsou i nápadité. Ne že bych snímek řadil do kategorie „gore“. Děj má švih a občas i vtipné momenty. Ten s dírou v těle zde již ovšem byl /Smrt jí sluší/. Celkově hodnoceno – jde o zábavný film o upírech a v této kategorii je lehce nadprůměrný. 08042001 Nova 7702/8250 V podstatě souhlas, názor nezměněn. 28082008 Nova 7702/8247 ()

spawnxp

Nádherná věcička s nádhernou Erikou Eleniak! Pro tu mám slabost, takže 5/5 jen za ní. Ale jinak celkem "americky" vtipnej kousek, očekávatelnej konec neurazí. Celá věc má švih a nadhled. Nadprůměr from the Crypt. ()

Pythonator

Tři hvězdičky s odřenýma ušima. Televizní nuda zralá na odpad je místy vyvážena pětihvězdičkovými scénami, mezi nimiž jasně dominuje splaterový Ballroom Blitz. No a pak je tu mladá Angie Everhart, což je prostě taky za pět. Škoda, že si film nedrží tempo. ()