poster

Nesnesitelná krutost

 • USA

  Intolerable Cruelty

 • Slovensko

  Neznesiteľná krutosť

Komedie / Romantický / Krimi

USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ****

  Romantická komedie naruby. Žena, která rozvodů využívá k získání peněz, a rozvodový právník, který nikdy neprohrál - připadá to snad vám jako typické postavy z romantického filmu? Nesnesitelná krutost je (naštěstí) mnohem více komedie než romantická. Ale velmi dobrá komedie, při jedné scéně zaručeně vybuchnete smíchy. Obsazení vévodí příjemný George Clooney, v menších rolích potěší Billy Bob Thornton a Geoffrey Rush. 85%.(11.1.2004)

 • villon17
  ***

  Film jsem viděla už celkem dávno v kině a jediné, co si z něj pamatuju, je, že mi bylo úmorné horko, jelikož jsem seděla obklopena lidmi a nechtěla jsem je sejmout rukávem, tak jsem celý film přetrpěla v bundě:) Jinak atmosféra kina dodávala filmu to, co by televize nikdy nezvládla. Ale abych byla objektivní, představila jsem si sledování filmu doma a musím uznat, že by mě nebavil. Průměrný, nicneříkající snímek mě tedy nijak zvlášť neohromil, proto zůstanu u zlaté střední cesty.(4.3.2008)

 • FlyBoy
  ***

  Neurážlivá prestávočka od nenapodobiteľných náserov z nezabudnuteľných čias. Sínusoidne razenie afér na ktorom sa Cathrine, George, JOE aj Billy húpu ako na hojdačke a ich finesy ma aj napriek tomu držia v pozore takmer do samého konca. Nebyť toho neblahého zapadnutia do predpisovosti, mal som nutkanie zaradiť udusenú štvorku, takto len bezpečná trojka a dojazd na neutrál. Chlapi chytro na žhárstvo.(5.1.2011)

 • Falko
  ***

  70%. Od Coenovcov som necakal az taky blaznivy humor, ale ten mi nevadil, naopak vyhovoval mi a nasmial som sa prvu hodinu super, kym bol dej este stale zrozumitelny. Asi po 60 minute sa to zacinalo akosi preplietat, zmluva-nezmluva a v deji som sa nielenze stracal, ale aj humor nejako oslabol, preto 70%. Inac najviac sa mi ratala zamena pistole s inhalatorom - brutalne, ale smiesne :-) ... 17.09.2010 _______ George Clooney - (Miles) +++ Catherine Zeta-Jones - (Marylin) +++ Geoffrey Rush - (Donovan Donaly) +++ Cedric the Entertainer - (Gus Petch) +++ Edward Herrmann - (Rex Rexroth) +++ Richard Jenkins - (Freddy Bender) +++ Billy Bob Thornton - (Howard D. Boyle) +++ Produkcia: Ethan Coen, Joel Coen, Brian Grazer +++ Hudba: Carter Burwell +++ Nemecka Cinema - 75%(17.9.2010)

 • Malarkey
  ***

  Typický bratři Coeni. Když maj šanci, tak mě nezaujmou a když to nejmíň čekám, tak jsem příjemně pobavenej. Tadyto je ale dost možná jedinej případ jejich kinematografie, kde si nejsem jistej, jestli mám mít radost nebo bejt otrávenej. Pár scén je tam totiž parádních, ale ve velkým se střídají s průměrnými fláky. Takový film Po přečtení spalte je bláznivej od začátku do konce a bavil mě daleko víc. Ale to je spíš o názorech. Mě to nic moc neřeklo, i když jsem se občas kolikrát dost pobavil.(17.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace