Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ****

  Cary Grant současnosti jako rozvodový právník svádí klientku svého protivníka. Další variace na téma: "Kdo koho dřív převeze" s příměsí coenovské poťouchlosti. Clooney navíc boduje se svými zuby mnohem víc, než jsem kdy čekal. Coeni změnili svůj žánr, což jim vůbec nebylo ke škodě. Inteligentní a vůbec po čertech vtipná komedie.(23.2.2009)

 • maxi6
  *****

  .........Nejen profesionální vypočítavost, finanční zisk za každou cenu, ale hlavně karikatura americké společnosti, především povrchnost, egoismus převtělený do osobního narcismu, extrémní individualismus......to vše Coeni mistrně zkloubili do komediální zápletky z právnického prostředí s velkou nadsázkou a pro ně typickým humorem. George a Zeta jako hlavní představitelé si své role vystřihli a užili tak asi jako nikdy. Těch pár nevhodných momentů, jenž doopravdy vypadaly, že jsou jakoby z pera jiného scénaristy, se dalo při celkovém dojmu z filmu autorům určitě odpustit. Už jenom proto, že nám postavili do jedné řady zajímavé role hlavní i vedlejší, bez rozdílu.....Nedá mi připomenout roli Sípáka a hlavně na přístrojích připojeného Toma Aldredge.....(6.3.2005)

 • Xmilden
  ****

  Ano samozřejmě to není nejlepší kousek od bratrů Coenovových, ale alespoň dal světu několik opravdu výživných scén. Například postava Baron Krauss von Espy to je vážně síla v soudní síni. Dále pak velmi potěší Bruce Campbell jako postava v telenovele. To si snad ani člověk neumí představit tohoto herce v tomhle typu zábavy:) Scéna ke konci s výměnou dýchátka za pistoli je tolik příznačná pro Coenovky. Na závěr se musím zmínit o skvělém počátečním příchodu Geoffreyho Rushe alias Donovana Donalyho. Zkrátka a dobře, co postava to perla a to platí hlavně o těch menších. Samozřejmě nezklamal ani George Clooney. Škoda že druhá polovina již není ani zdaleka tak dobrá první. 75%(15.8.2008)

 • Peytl
  ****

  Někdy se dost ztrácím už ve stadiu prefilmus ohledně škatulek a šuplíků, romantický Coeni, no já ti nevim, čéče. Takže jsem byl velmi opatrný, ale (až na pár parodujících romantických scén) aláhzaplať žádnej zásadní problém nenastal. Pravda, Clooney by si měl dát větší pozor na grimasy, měl jsem o něj chvílemi opravdu strach a nepolykat vše, co mu bratia Coenovci naservírují, vypadal by pak jako menší debil. Ovšem Alpha Beta Gama Jones, hmmm... tak ta byla opravdu k sežrání (svině) a má velkou zásluhu na mém lepším hodnocení, což dělám naprosto výjimečně, nějaký kozy se mnou běžně nemlátí o dlažbu a bývám dosti imunní i proti prdelokrutu, no tady jsem podlehl a bral bych jí i s tou podělanou předmanželskou smlouvou. Bobík Thorntojc má zase u mě veliký plus za kopanec do Anorektického Anusu Andželíny, AAA.kopačky.com a jako volejář byl fakt nebezpečně přesvědčivej. A proč tady mlátím hubou jen o hercích? Scénář, v první třetině naprosto typickej, úžasnej, neskutečně našláplej, humor kterej miluju a tlemím se jak retard, pak ÚÚUUúúuu, jak když došla ropa, baterky, chlast, něco, nevim...spousty nedomyšlených, či jen málo vysvětlených zápletek a jemných (moc jemných na můj mozek) narážek, že jsem se ztrácel. Ovšem pořád má krevní skupina a moje lajna koksu. Neobjektivně lupu čtyři fleky, protože by bez bratrosester nevznikl můj nejmilejší ČLOVĚK, Dude.(4.6.2012)

 • klerik
  ***

  Clooney je na vrchole a skvelo využíva svoje postavenie idolu (podobne ako v DANNYHO JEDENÁSTKE). Obdobne je to s CZ-J. Ale príbeh je bieda. Zbesilé množstvo postavičiek je hlavne z počiatku komické, ale zase nie až také vtipné. Iskrenie medzi postavami je navyše prerušované a nedokáže naplno vyniknúť. Taký ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI bol podobne kamuflovaná zábavka, ale romantika tam bola uverieľnejšia. A hlavné postavy tam mali akosi viac priestoru. Tento film je príliš roztrieštený (v štýle gangsteriek) na to, že ide len o šarm dvoch postáv (no dobre, troch - bol tam aj ten zabijak :-))...(2.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace