Neodolatelná crazy komedie, ve kterém hrdinové v rozrušení ječí, jak fintilky v případě ulomeného nehtu a hází vyděšené pohledy jako Cary Grant, když zjistil, že jeho tetičky tráví nebohé tuláky. Ve finále se Sýpákem Joem, které končí vpravdě coenovsky (jak zmiňuje Douglas) byl skutečný závan originality, který bohužel zbytku filmu chybí. A to ten začátek s Rushem a probodnutým zadkem tolik sliboval. Ale což. Coeny mám rád, protože i ve slabých chvílích jsou stále svoji.(31.1.2007)

Někdy se dost ztrácím už ve stadiu prefilmus ohledně škatulek a šuplíků, romantický Coeni, no já ti nevim, čéče. Takže jsem byl velmi opatrný, ale (až na pár parodujících romantických scén) aláhzaplať žádnej zásadní problém nenastal. Pravda, Clooney by si měl dát větší pozor na grimasy, měl jsem o něj chvílemi opravdu strach a nepolykat vše, co mu bratia Coenovci naservírují, vypadal by pak jako menší debil. Ovšem Alpha Beta Gama Jones, hmmm... tak ta byla opravdu k sežrání (svině) a má velkou zásluhu na mém lepším hodnocení, což dělám naprosto výjimečně, nějaký kozy se mnou běžně nemlátí o dlažbu a bývám dosti imunní i proti prdelokrutu, no tady jsem podlehl a bral bych jí i s tou podělanou předmanželskou smlouvou. Bobík Thorntojc má zase u mě veliký plus za kopanec do Anorektického Anusu Andželíny, AAA.kopačky.com a jako volejář byl fakt nebezpečně přesvědčivej. A proč tady mlátím hubou jen o hercích? Scénář, v první třetině naprosto typickej, úžasnej, neskutečně našláplej, humor kterej miluju a tlemím se jak retard, pak ÚÚUUúúuu, jak když došla ropa, baterky, chlast, něco, nevim...spousty nedomyšlených, či jen málo vysvětlených zápletek a jemných (moc jemných na můj mozek) narážek, že jsem se ztrácel. Ovšem pořád má krevní skupina a moje lajna koksu. Neobjektivně lupu čtyři fleky, protože by bez bratrosester nevznikl můj nejmilejší ČLOVĚK, Dude.(4.6.2012)

• Nancy

Podle mého skromného názoru je to jedna velká nuda s vynikajícím obsazením. Clooney je hrozně charismatický, to uznávám (je na něho také pěkný pohled), Catherine je pěkná a taky se na ní dá dívat, ale celkově film vyzní nudně, fádně a obyčejně. Co se týče humoru, tak ten jsem zde také nějak nenacházela... jen pár takových těch vtípků, co vás uvnitř donutí se zasmát, ale okolí to vůbec nepozná. Škoda, čekala jsem opravdu víc.(2.5.2005)

Ztřeštěná a ujetá komedie se spoustou úžasných figurek a ztracených existencí, jimž vévodí Sípák. Bohužel se bratří Coenové nevyhnuli americkým klišé, na něž jsem už vysloveně alergický, když musím některé scény s potleskem vestoje vidět po tisícípadesátédruhé. Chemie Clooney-Zeta-Jones ale funguje náramně, Paul Adelstein karikuje sám sebe, Rush a Thornton ve vedlejších rolích potěší.(23.9.2017)

Normálně bych tomuto filmu dal hvězdičky 3, protože první třičtvrtina filmu se celkem táhne...ale hraje zde půvabná Catherine (jejíž mladou blonďatou verzi máme u nás v Ostravě :), která byla snad stvořena k tomu, aby hrála mrchy...a hraje je skvěle. Jen doufám, že ve skutečném životě taková mrcha není.(11.6.2005)