Taktické i intuitivní bitvy lásky s cynismem. Kdo vyhraje tuhle nesnesitelně krutou válku, můžeme jen tušit.. Katharine Hepburn a Cary Grant přeneseni pěkně po coenovsku do 21.století, tzn. kostýmy, nějaká ta romantika a sžíravý humor podle nezaměnitelného rukopisu bratrů z Minnesoty, do kterého mimo jiné patří i teatrální přehrávání (Clooney), karikatury lidské povahy a notná dávka mravní otrlosti. Z těch roztodivných figurek mě nejvíc bavil Paul Adelstein jako přecitlivělý asistent Wrigley a to nejen proto, že správně odhalil (v překladu ztracenou) spojitost mezi postavami Attila the Hun, Ivan the Terrible a Henry the Eighth. Ano, je to prostřední jméno..(21.2.2019)

• Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 1/10 Hudba 1/10 Efekty 1/10/// +námět, filmu vévodí obsazení, hlavně Billy Bob Thorton -jen škoda že se objevý jen na 2 minuty, absolutně nezajímavý děj, příšerně nudný, slabý výkon ústřední dvojice, žádná hudba, slabé exteriéry, zmrvený slibný námět, romantika to není, ani jednou jsem se nezasmál, jo a taky dabing je oproti zvuku potichu, i když to je chyba VHSky/// OMG, tak teď tupě čumím, jsem zklamán a zároveň znechucen. Nejspíš jsem našel aspiranta na nejhorší film který jsem letos viděl. Ale jednomu se ironicky zasmát mohu, distributoři se trefili do názvu, skutečně je to NESNESITELNA KRUTOST./// Celkem 20%/// Pozn. Když se mi někdo do týdne ozve na icq 173-190-107, tak mu tento film dám rád zadara, a když o něj nikdo nebude stát, tak bydlím v sedmém patře, kolik asi tak má VHSka Hit Point :-)))(18.7.2006)

Mé první zklamání z dílny Coenovic bratrstva. I tak je to na 60%, což je pro spoustu "tvůrců" nesplnitelný sen...tedy byl by, kdyby někoho z nich ty moje kecy zajímaly;) No, přátelé moji milí, jak se to mohlo stát? Roztomilá tak trochu "bitch" Catherine Zeta, prohnilý a "láskou" zmámený Clooney, "rich Texan" Billy Bob, okolo všeobecná řemeslná kvalita, tak co to sakra...? Nevím, neznám, nechápu, ale když vám ze sta minut děje přijde fakt vtipných jen pět (všechno s Clooneyho bossem, sípák Joe a pak to, co souvisí s Billym Bobem), je to prostě na solidní výsledek málo.(23.3.2010)

Sex jako nástroj k nevěře, důvod k vydírání, důvod k rozvodu. Sex důvod k práci pro soukromého detektiva a hlavně pro právníka..…. Ďábelsky svůdná C.Zeta-Jones a mazaný právník G.Clooney, pro kterého slůvko nemožné je jen další výzvou. Pravda, černýho humoru mohlo být víc, ale zase to má příjemný romantický nádech. Tak trochu jiná romantická komedie….PŘÍBĚH ***** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ***(4.3.2009)

Coenvoci jsou taky jen lidi a natocili prumernou romantickou komedii ve ktere te romantiky opravdu moc neni, ale za to humor je dost kvalitni v jistych scenach a to jen diky vyraznemu Georgovi Clooneymu. Zeta Jonesova je jako vzdy chladna a jeji afektovany pohled je na facku... Nejsem zrovna bratrske dvojce fanousek, takze me to vubec netrapi, ale opravdu jdou hodne dolu, kde jsou ty doby... 5/140(4.3.2008)