Série(3) / Epizody(40)

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

Tichošlápek

Navzdory zdejšímu hodnocení musím napsat, že se mi to celkově líbilo. Měl jsem zrovna chuť na neanimovaný seriál, který by se odehrával ve škole a naskytlo se mi tohle. Byl to nenároční seriál na pohodu a kdyby to mělo více epizod, tak bych se rád na ně podíval. Musím ovšem vytknout hrubé chyby v seriálu, které byly do očí bijící. Za to by si zasloužili pár facek. Nutilo mě to ke snížení hodnocení na 2*, ale nakonec tu třetí tomu nechám, když přivřu obě oči. ()

Brasi

Jestli tu ještě někdo napíše, že je to plagiát HP, tak ho na mou duši zkopu! Po přečtení dostatečnýho vzorku komentářů, kvůli nesmyslný zaměřenosti proti pořadu zvyšuju hodnocení o dvě a HáPéčkáři se třeba po****e. ;) ()

Prolog odpad!

Jeden z nejhorších seriálů, který sem kdy viděl. A to mám moc rád béčkový i céčkový seriály s Chuckem Norissem, protože se u nich můžete smát jejich dementnosti. Tady mi ta dementnost ovšem nepřišla vůbec vtipná. ()

ElStupido

Prdelní ksicht Mildret Virválová aneb škola pro chudé a hnusné čarodějnice, které v Bradavicích nechtěli. Jako malý jsem tenhle seriál nesnášel, ale přesto jsem se na něj nemohl přestat dívat. Proč? Možná proto že v sedm ráno v telce nic jinýho nebylo? Nebo protože mě slečna Krákavá zhypnotizovala? To už se asi nedozvíme. Stejně tak jako se nedozvíme zda se z Mildred stane opravdová čarodějnice nebo jestli se ze slečny Metlové nakonec vyklube Lord Voldemort. Tuhle záhadu už nechávají vyřešit nás, mentálně zaostalé, slintající diváky tohoto geniáně vypatlaného seriálu. DJEKUUJEEME!! AHAHAHAHHAHAHHAHAAHAHAAAA *tlesk* *tlesk* *tlesk*. ()

-soch-

Aj toto kedysi bežalo na STV, ale že by ma to nejako ohúrilo, to sa nedá povedať. Neviem, či tú mladú, nedabovala PAUHOFOVÁ. ()

Magggie

Jako malá sem tenhle seriál děsně žrala...doufám, že mě však omlouvá moje dětská naivita, protože dneska se mi ten seriál až tak super nezdá. Je trochu nuda, jak hlavní hrdinka každý díl spadne do průšvihu, avšak nakonec se (naprosto nečekaně) vše v dobré obrátí. Nehledě na to, že vám Mildred i její věrné kamarádky s svým klaďáctvím začnou brzo nézt na nervy. ()

haWranka

Zvláštní, že první díly seriálu jsem ve svých sladkých předpubertálních letech hltala. Pak jsem si dala párroční a pársériovou pauzu a ejhle! Můj oblíbený sriál sklouznul svojí bezbřehou trapností a příšerností na samotný dno...ale je to škoda... ()

spacylemon

Mildred Virválová, Ethel Svatoušková, Amélie Krákavá, Constance Metlová, Imogen Zdatná, slečna Rozverná, slečna Brnkavá a tak dále a tak dále... ó, jak já si ujížděl už jenom na těch jménech! :-)) jednoznačně jedna z mých nejoblíbenějších guilty pleasures... ale i když se oprostím od všech kouzel nechtěného, ani zcela "objektivně" to rozhodně nepatří opad!u (vtipné, že na IMDb má The Worst Witch 6,9/10... že by tam snad nebylo dobrým zvykem hodnotit seriály po shlédnutých 5 minutách?:-O) update: tak po 6 letech nám Mildred už vyšplhala do "modrých" a u konkurence na 7,1/10 - "červená čísla" - jupí!:) ()