Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

xaver

Další ujetý stereotyp. Hnusný kapitalista a proto němu hodný agent. Když sleduji tyto filmy, tak mám pocit, že Amerika je žumpou, kde žijí nejhnusnější boháči a jenom několik strašně hodných a hrdinných agentů všech možných amerických tajných služeb brání spravedlnost. Tam, kde se točí velký prachy je určitě spousta špíny, ale co je moc je moc. ()

iXtr3m3

Objektívne je to blbosť, ale mne sa zapadákovské mestečká vždy páčili a v spojení s neohrozeným bojovníkom za spravodlivosť to je pre mňa takmer vždy porerateľné. Film mal sympatické obsadenie a neutrpel na kvalite kvôli samotnému Stevenovi, ale slabému scenáru, nakoľko Steven tu bol ešte stále v super forme. ()

1860

Asi se divíte proč zrovna já dávám Seagalovi tak vysoké hodnocení, ale film jsem viděl ve velmi mladém věku, kdy nás krmili stovkami těchto filmů, a já nemám na tento překvapivě otřesné vzpomínky.. ()

wosho

Mě se tento mix akčního filmu a ekoagitky líbil. Nikdy jsem nebyl vášnivým fandou tlouštíka s culíkem, ale rozhodně jsou horší filmy co patří do tak nízkých hodnocení. ()

Paity

TYpický Seagal movie. Ničím nepřekvapí, ničím neurazí, mlácení (špatných) lidí na tisíc způsobů s tisíci druhy zranění. To od filmu dostanete, když se na něj podíváte. Je skoro neuvěřitelné, jakou má vždycky ve svých filmech Seagal profesi, už chybí jen květinář a opravář dětských kočárků. I tady to není jiné. ()

Radim

Seagala řadím spolu s Renem do šuplíku "sympaťák". Ale když natočí něco takového, jdou všechny sympatie stranou - to ekologické poselství z filmu číší tak prvoplánově, až to působí manipulativně. Navíc mi strašně vadí zbytečná brutalita akčních scén. ()

J*A*M*A*L

Nevím proč, ale pomalu a jistě se mi seagalovky začínají líbit.Začalo to Aljaškou v plamenech a tímto se to rozrůstá.Nemůžu si pomoct, ale film se mi vážně líbil a to i přesto že se mi po prvé projekci vůbec nezamluvil.Teď mi došlo že i Seagalovky se dají sledovat a oblíbit a to ne proto že jsem si Steveho oblíbil, ale skutečně se na to dá bezproblémově koukat a to i přes to že jsem k tomu ještě před 2 týdnama měl veliký odpor.83% ()

Lefty86

Po dlouhých letech jsem si pustil Jacka T. Podruhé. A na poprvé jsem to podcenil. On je to jeden z nejlepších filmů se Seagalem. Jasně, je to pořád Seagal který má jen jednu hereckou polohu. Ale je to legenda akčních filmů, podobně jako Norris , Lundgren, nebo Van Damme. Škoda že nikdy nešel do Expendables. Tyhle filmy z venkova , uprostřed hor mam rád . Podobny námět jako Van Dammovo Není úniku. ()

Skalda

To sou američani fakt tak stupidní nebo takhle žijou a koukaj se na tovýhle filmy. promin Stevene ale tohle plus Patriot a Profesionál. Zadarmo drahý... ()

spiritus

Všechno potřebné k Segalovi, jsem okomentoval v jeho prvních filmech. Tímto a následujícím brakem, se myslím již nemá cenu vůbec zabývat, jelikož se jedná o filmy, které velmi silně rotují okolo hodnocení odpad. ()

Yardie

Musím říct, že mě se tendle film celkem líbí. Není to samozřejmě nějaké veledílo, ale hodnocení zde se mi zdá neodpovídající. Příběh je taková klasika, nicméně je to podáno velice "střízlivě", nejsou zde žádné šílené nevěrohodné akce a působí to tak civilně. Je to prostě takový pohodový snímek. Absolutně mě to nenudilo a koukal jsem celkem se zájmem. Prostě takový klasický průměr - řekněme lepších 50%. Howgh! ()

mira007

Pět let po Přepadení v pacifiku nastavil Steven tímto filmem svou laťku velmi velmi nízko oproti svému vrcholu. A tuto laťku do dnešních dnů nepřekonal ( tedy krom filmů, kde hrál hluboce vedlejší roli - Boeing 747 v ohrožení s Russelem a Machete s Danny Trejo. ) ()

KM Phoenix odpad!

Stojí za zmínku, že neproměněná nominace na Malinu za "Nejhorší kombinaci k vidění" (Worst screen couple) byla pro Stevena Seagala a jeho kytaru. Jen pro úplnost porazili je Jean Claude Van Damme a Dennis Rodman s filmem Double Team. ()

jednaveta

Před jednou hvězdičkou zachránil tenhle film jen jeden dobrý dialog Jeba Stuarta a fakt, že existují ještě dvakrát horší seagalovky. ()

majo_svk

Steven Seagal sa po záchrane Aljašky znova ocitá vo filme, ktorého motívom je ochrana prírody (konkrétne územia Apalačských hôr). Naozaj šľachetná vec. Veď likvidácia a skladovanie nebezpečného odpadu sa aj v reálnom živote realizuje nejako podobne. Veľké spoločnosti bohatých krajín, aby za likvidáciu odpadu ušetrili peniaze, ho radšej vyvážajú do rozvojových krajín po celom svete. Ľudia, ktorí sú bezohľadní a túžia len po prachoch, na úkor prírody a iných ľudí, by mali dostať poriadnu príručku. A od Stevena ju aj dostanú.....tam máte vy parchanti (nebude vám stačiť ani za batoh hojivej masti). Možno to mnohí ani nevedia, ale práve takéto filmy Steven točí oveľa radšej, ako filmy, v ktorých musí len a len lámať kosti (pravda, pri lámaní kostí a dávaní štýlových úderov a sekov vyzerá ako doma). Seagal ukázal, že vie zahrať takmer všetko (gitara mu fakt sekla). Vo filme môžeme vidieť krásnu prírodu, aj celkom pekný hudobný motív a nechýbajú ani Steveho vtipné hlášky, bez ktorých by to nebolo ono. Celkovo film hodnotím veľmi pozitívne a jediné, čo mi naozaj trochu vadilo boli niektoré zrýchľované súboje (ono do filmov takéhoto typu sa nehodia ani zrýchľované a ani spomaľované zábery....bože a koľko ich ešte bolo v jeho ďalších filmoch....veľká škoda). Je to netradičný film, ktorý sa odlišuje od typicky akčnej Steveho klasiky, ale dať mu menej ako dve hviezdičky, to vážne nechápem. Existuje stovka horších filmov a predsa majú lepšie hodnotenie ako Tajný agent Jack T. Zrejme sa môžem nad tým zamýšľať veľmi dlho a nikdy to nepochopím. ()

Jožin

Neviem prečo nemá nikto rád Segela.Je pravda,že teraz už netočí dobré filmy,ale niekedy sa dalo na to pozerať. A nechápem prečo je tento film až tak nízko. Je trocha čudné ako sa mu vyhýbajú guľky, ale to je detail :). ja si myslím, že tento film by si zaslúžil trocha lepšie hodnotenie !!! ()