Připravte se na nepřetržitou akci a napětí! Sylvester Stallone se v závodě s časem snaží vyvést na povrch skupinu cestujících, kteří uvízli ve zříceném tunelu 100 stop pod řekou Hudson, ve filmu Roba Cohena Denní světlo. Když výbuch uzavře tunel, musí se přeživší vypořádat s toxickými výpary, požáry a hrozícím kolapsem celé konstrukce. Jejich jediná naděje je v rukou Kita Latury (Stallone), bývalého šéfa lékařské pohotovosti, pronásledovaného vlastní tragickou minulostí. Stěny se postupně bortí a tunel se plní vodou a Latura je nucen dát v sázku svůj vlastní život, aby zachránil ostatní a zabránil katastrofě přerůst v ještě větší pohromu. V napínavém dobrodružství dále hraje Amy Brenneman. Z působivých zvláštních efektů a nervy drásající naléhavosti snímku Denní světlo se vám bude tajit dech od začátku až do konce. (Magic Box)

ARI50

Kvalitní film všechno se odehrává jenom v tunelu a to se mi moc líbilo protože minuty běží a je načase jednat, skvělý akční film. ()

Bauer

Jak všichni určitě víme , tak Rob Cohen natačí samý adrenalinový nařezy se spostou nesmyslů jako je například povedený xXx.Tento film je vyjímka.Chybí adrenalin ale nesmyslů je zde tak docela hodně.Chce to vypnout mozek, koukat a bavit se!!Ptám se sám sebe jestli má můj oblíbený herec Sylvester Stallone takovéto filmy zapotřebí.Ne samozřejmně že nemá , aspoň že hraje stále dobře a jeho postava se mi líbila.Měl bych se taky zmínit o hudbě , která byla velmi dobrá a měla v sobě něco , co mi tak nějak vynahrazovalo ten adrenalin , byla proste strhujíci a mně se líbila.Film je průměrný, je to čistých a zaloužených 50% a proto dávám 3*. ()

Lacike

Potom co bojoval proti celej armade ako Rambo sa Sly rozhodol pomerit svoje sily aj s nejakou tou katastrofou. Na rozdiel od Rocka v San Andreas mal ale dost rozumu a rozdal si to len s lokalnym poskodenim tunela. Vybuch tunela a nejake to kaskaderske blbnutie Slya, napriklad s tymy obrovskymi ventilátormi vyzera stale velmi dobre. Holt stare dobre analogovo-realne kaskaderske casy, ktore starnu ovela pomalsie ako sucasny digibordel. Potial by to bol taky priemerny katastroficky film. Lenze hlavnym problemom su postavy. Tak neznesitelne postavy, ktore neustale vrieskaju a dokonca chcu Slya zmlatit za to, ze ich zachranuje som snad v ziadnom inom katastrofickom filme nevidel. Nielenze som si prial, aby sa na nich Sly vysral, dokonca som mal chut ich vlastnorucne pozabijat. A v konecnom dôsledku aj samotneho Slya za to, ze je taky blbec a riskuje kvôli nim krk. Leslie Bohem evidentne navstevoval rovnaky kurz scenaristiky ako pekelnik Skip Woods. Takze vdaka otravnym postavam sa to mimo trikovych scen nedalo pozerat a musel som si pomôct pretacanim. Najlepsie co sa da o tomto slabom filme napisat je to, ze existuju aj horsie filmy. Slya je pre tento zaner skoda. 3/10. ()

5150

Katastrofické filmy mám rád a tento nebyl vůbec špatný, byť příběh není dvakrát originální. Velkou předností je Sly Stallone v hlavní roli, který se pro podobné role výborně hodí a není horší než jindy. // hodnocení 3,5* ()

BoPo

Hollywood mal svoje katastrofické obdobie. Sopka, Twister a veľa ďalších. Stallone sa vrhol do tunelu pod vodou, a na miesto zabíjania sa rozhodol zachraňovať. V rámci jeho filmografie sa kvalitatívne radí na úroveň bijákov ako Kobra či Specialista. ()

JohnCZ

Fajn katastrofák, kterej má ale tu smůlu, že v devadesátkách vznikla řada podobných a lepších filmů. Daylight předvede všechna možná klišé a dělá to dobře, byť s jedním ale... zhruba někdy v polovině se to začne strašně táhnout a až moc dlouho se přešlapuje na místě. Finále je zase dostatečně kulervoucí, ale na víc jak trojhvězdí (ovšem hodně poctivé) to prostě nevidím. Rob Cohen opakovaně dokazuje, že je prostě spíše béčkový rutinér, jehož filmům vždycky chybí to něco. ()

Falcor

Voda, voda, pořád voda,.....tak jo, postavíme ten film na vodě a podpoříme žánr "katastrofální film". - Hmm, tak jo, pro noční strážce různejch tunelů ještě žádnej film není, ty by ho mohli ocenit, to jsou přesně ti nároční diváci, které potřebujeme. ()

corpsy

Svižný a spektakulárny katastrofický thriller, ktorý zaujme vynikajúcou akciou, pomerne originálnou dejovou kulisou a poriadnou dávkou napätia. Rozhodne dosť podceňovaný film. ()

ConanVJ

Denní světlo není špatnej filmek. Příběh dobrej, obsazení taky (hlavně Sly tu má jinou roli než všichni známe). Jen mi v něm chybělo trošku víc napětí. Začátek filmu, tedy ta část, která má za následek uvěznění lidí v tunelu, je parádní. Pak už je to spíš taková průměrná podívaná o záchraně uvězněných bývalým hasičem, který je chce dostat ven i za tu nejvyšší cenu, kterou může nabídnout. Za mě 60% :) ()

Kryton

Stalloneho by měli dávat do každého tunelu místo těch help telefonů. On by totiž zachranil každého v jakékoliv situaci. ()

themic

Naprosto průměrně dobrodružnej film, kde ani té akce moc není, se Sylvestrem Stallonem v hlavní roli. Příběh není zas tak špatný, i když je plný neustále se omýlajících klišé, Sly se jen snaží dostat skupinu přeživších zpět na povrch z pod trosek zříceného tunelu. Film je dobrý tak na ty dlouhá odpoledne, když v televizi nic lepšího nedávaj, sám od sebe bych si ho nepustil. Béčkový neakční film, který hodnotím 50% ()

gogos

Sly tentokrát ne jako zabíjecí mašina, ale jako zachránce lidských životů. Je to pohodový napínavý tunelový film... ()