crha odpad!

Tak tady jsem náhodou viděl asi třetinu. Troška je fakt umrdanec a všichni, co se tu nachomejtli by měli dostat doživotní ban. Mimo Lipskýho, ten už měl být dead. ()

Rathalos

Vyborna ceska herecka partia opat boduje uz po tretikrat,rozosmiala ma a to je hlavne,Vaclav Vydra najml.je uz len na pohlad vtipny...:-) ()

yossarian-

Člověk si může jen říct - je tohle možné.... a pak vezme ovladač a přepne na zábavnější program - kupříkladu na panoramatické pohledy na hory při viditelnosti 3,5 m:-) ()

Dimo odpad!

Neuvěřitelná snůška trapností a hrůz. Stydím se za národ Český, který toto dílo obdivuje. Hanba! ()

Narayan odpad!

I u třetího dílu téhle odporné série jsem nedokázal zakempit dýl než na deset minut, prostě to dál už nešlo...nejen že to není vtipný, je to navíc naprosto debilní... ()

Grimlok odpad!

Nikdy více, místo smíchy mi spíše tekly slzy proudem a hlavou mi prolítavala myšlenka "Ať už je konec, ať už je do hajzlu ten pitomej konec". Už nikdy více tento film nechci vidět. ()

Jeand´Boa

Jakýkoliv kámen do vody - vždy kruhové vlny směrem od středu... sebevětší kravina - fronty lidí před kinem... No nejsou to dva zajímavé podněty k zamyšlení?... ()

yamk5

Myslím, že časom to získa lepšie hodnotenie, takéto filmy fungujú a fungovať budú... A to je možno to najhoršie. ()

sarkareifova odpad!

Je něco horšího než tohle? Asi už ne. Jinak tahle série nemohla dopadnout. Je to naprostý debakl a neúspěch jinak dobrého pana Trošky. Pepa je takový ˙˙˙˙, že ani nepozná když hi jeho žena podvání se svalnatým trenérem, který ji učí sebeobranu. Tohle je jeden z deseti nejhorších filmu které kdy byly v ČR natočeny. ()

Plechpetr odpad!

Když jsem to tuhle sobotu viděl, říkám si: Musím změnit hodnocení na odpad! ... Díky bohu jsem to tak už jednou ohodnotil! Palec hore! ()