Reklama

Reklama

Alenka v říší divů

  • Austrálie Alice in Wonderland (více)
Animovaný / Fantasy / Rodinný
Austrálie, 1988, 51 min

Obsahy(1)

Alenka propadne králičí norou a ocitne se ve zvláštní zemi plné pohádkových postaviček. Oživlé karty, mluvící zvířata a květiny, ty všechny Alenka na své pouti potká. Půvabně animovaná adaptace známého příběhu z pera Lewise Carrolla nabízí kouzla, zábavu a bláznivá dobrodružství pro celou rodinu! (oficiální text distributora)

Recenze (6)

T2 

všechny recenze uživatele

Nečakane odbitý snímok, dokonca ani prechod animácie miestami neobstojí a je roztrasení až strach. /20%/ ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Fantazie spící Alenky, při kterém zažívá nejedno dobrodružství. I když často díky svojí hloupočké naivitě. Byli místa, kdy jsem se celkem bavil. A když to začíná být nebezpečné, přichází osvobozující probuzení. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Nie je to zlé spracovanie, ani po animačnej stránke, ani čo sa týka pridŕžania sa predlohy. Samozrejme kvôli kratšej stopáži sú niektoré veci preskočené, iné skrátené. Rozhodne nenudí. Akurát sama uletená predloha o fantázii mi nikdy neprirástla k srdcu. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Veľmi podobne lacná animovaná verzia ako tá z roku 1987. Vlastne ani netuším, na čo sa vlastne točilo toľko verzií, ktoré sú navlas podobné, či už animáciami alebo celkovým prevedením. Ono to vcelku nebolo nejaké zlé, ale už sa tento príbeh jednoducho brutálne okukal. 40 % ()

sirrgulo 

všechny recenze uživatele

Po přemluvení učitelky, jsme na pohádku koukali v rámci hodiny anglického jazyka, když se ostatním nechtělo překládat. Musím se přiznat, že mi film opravdu hodně lezl krkem, hlavně když Alenka říká co si myslí. Chápu, snímek je to spíše pro malé diváky, ale já už malý nejsem, takže v maturitním ročníku střední školy bych čekal něco lepšího. Navíc ta otravná písnička mi lezla krkem. ()

uprchlice 

všechny recenze uživatele

Tato pohádka mě zklamala a vlastně ani nepřekvapila. Věděla jsem, že to bude jen hloupá kopírka původního animovaného filmu od Disneyho. Jediné, co se mi líbilo byla animace. Doporučuju zkouknout původní. Není nad Disneyho pohádky. ()

Reklama

Reklama