Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

Marrianna

Jak jen může někdo dovolit navázat na naprosto skvělou jedničku, průměrnou dvojku tímto? To snad ani nemůže být pravda. To co měly postavy v první Velmi nebezpečné známosti těmhle viditelně na první pohled chybí. Vše je tady vedeno do naprosté úchylnosti a zvrácenosti. Ale problém je, že i zvrácenost může být elegantní a chytrá, tady je jen nechutná a trapná. Tak proč jedna hvězdička a né odpad? No ani sama nevím, snad za sympatického Kerra Smitha, kterého velmi ráda vidím, jako svůdce žen a né jako přitroublého čtyřprocenťáka z Dawsonova světa. ()

habertek

Jednička 4*...dvojka 2*...trojka 1*....Na to jaká byla jednička velice povedená jsou pokračování velice nepovedené! Dvojka ještě vcelku ušla, ale na tohle je škoda času se dívat! ()

BAADRAAM

Dobře, není to kvalitní film, ale uznejte, že první díl není o moc lepší. Je lepší tak o 20% (což není zas tak málo), ale rozhodně ne o skoro 40%! To zas lidi neblbněte! ()

EggO

Nevim proc, ale tenhle dil me hodne pobavil, pekne zvraty drsne podvody...dvojka byla totalni propadak, jednicka byla excelentni a trojka byla originalni, chtel jsem dat 5, ale tesne pred tim nez doslo k poslednimu rozuzleni jsem uz vytusil jak to dopadne :) ()

rasto87

Čakal som že to bude asi niečo ako dvojka, ale ostal som prekvapený, bolo to lepšie a hlavne aj zábavnejšie. Bavilo ma to a film som si užil ()

Maiken Algren odpad!

Takže, Jason sa staví s Cassidy že sa vyspí s Patrickom a Christopherom, lebo sa s ňou chce vyspať on. Cassidy sa vyspí s Patrickom ale nie s Christopherom. Jason sa vyspí s nejakou neznámou blond kočkou a Patrick sa vyspí so Sheilou, ktorá spáva s Michaelom. Jason sa staví s Patrickom či sa prvý vyspí Patrick s Allison alebo Jason so Sheilou. Allison sa vyspí s Bretom, ktorý spáva s Cassidy. Jason sa vyspí so Sheilou a Patrick s Allison. Cassidy sa vyspí s Michaelom. Patrick sa znova vyspí so Sheilou. Prichádza prekvapivý záver filmu. Cassidy sa vyspí s Christopherom. Ou, a teraz som si uvedomil, dúfam že ste to nečítali, lebo tam sú spoilery. Teraz som vám asi načisto pokazil zážitok z filmu. Ale pre istotu si to určite pozrite, toľko college fun pokope nie je jednoduché vidieť. ()

MFJD odpad!

Čo dokáže jedná kvalitná predloha a pár jebnutých scenárov urobiť iba znehodnotiť kvalitný príbeh a vybrakovať či vytrieskať z neho aj gulové. ()

wdc

Líbilo se mi to o trochu víc než jednička, kterou jsem hodnotil 2/5. Ale méně komické než dvojka. Promiskuita, klam, znásilnění. ()

pp

Dva chlapíci, kteří už jsou znudění sexem jen tak, bez dobývání nových partnerek. Stejně znuděná intrikářka. Dvě hezké kočky s partnery, což z nich činí objekty velkého zájmu prvních třech osob. Co asi může následovat? V zájmu kontinuity s předchozími díly: zmatené sázky. První Velmi nebezpečné známosti nebyl špatný film. Tenhle už ano. ()

Lailath odpad!

Tak toto bola sila... Dvojku som sice nevidela ale myslim ze po tejto skusenosti ani nemam chut. Ani neviem ako som to vydrzala dopozerat. Jednotka je super, ale toto radim medzi najhorsie filmy ake som kedy videla. ()

P@\/EL

Stejně jako v pořadí druhý film honosící se stejným názvem mě ani tento film moc nenadchnul. Opět tu máme klady reprentovány vyhrocenými erotickými scénámi a zápory v podobě nedostatku humoru a slabšího děje. Film má snad jen tu výhodu, že není zbytečně natahován a rychle uteče. ()

Chlo0opek

Ale jo, docela dobře se to sleduje a je i na co se dívat, (i když oproti Sarah v 1. dílu je Kristina mnohem méně přitažlivá), ale především to závěrečné obvinění je už dost odfláknuté. Holt je to již 3.pokračování, tak standardně je to s kvalitou horší. ()

Naby

Tu sílu původních dílů už to nemá, ale po delší době je tohle lehtivé a prohnané téma s nějakým tím překvapením super změna. Celkem 3,7* ()

!!Gus!!

Když to porovnám s dvojkou, tak musím dát **. Ale prvním známostem (myslím z roku 1999) se to ani nepřibližuje a i když se ten herec v roli Patricka snaží kopírovat Ryana Phillippeho, tak to spíš působí ještě trapněji. Prostě jsem si to pustil jen ze zvědavosti a už nikdy víc!!! ()