Sám doma 4

(TV film)
  • USA Home Alone 4 (více)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiální text distributora)

Zodd odpad!

Škoda mluvit, s prvním dílem už to má společnýho kulový a působí to seriálově v nejhorším slova smyslu. A ono to má pátý díl? Občas se divím, kam až se může rýžovaní z úspěšných filmů dostat. ()

silentname odpad!

ok... povedzme si 10 vecí, ktoré tento film pohnojil na plnej čiare. 1. Kevin tu má 8 rokov, kým v druhom filme mal 10, a je to pokračovanie druhého filmu - FAIL! FAIL! FAIL! FAIL! 2. Príbeh je tak priehľadný, že 5 ročné decko by dokázalo napísať lepší scenár 3. Marv je priam urážkou Daniela Sterna, ktorý ho hral v prvých dvoch filmoch 4. Herec, ktorý hrá Kevina nemá nič z osobnosti Culkina (čo by mi možno nevadilo tak moc) a je tak neskutočne neskutočne neskutočne otravný, že máte chuť ho vyraziť z filmu 5. Všetky postavy sú tu nudné stereotypy 6. Vôbec to nie je Sám Doma, keď otec a jeho súčasná priateľka sú večer doma... a sú len miesta, kedy je Kevin doma sám. Prečo je tam teda Sám Doma? Lebo je to neskutočne hrozný film!!! 7. Je to ab absurdum, ktorému neuveria ani malé deti. kli 8. Nič v tomto filme nedáva logiku, nič nie je zaujímavé, nič nie je originálne... je to len klišé na klišé a klišé na klišé... nič to nedá, o nič neobohatí 9. katastrofálne herecké výkony 10. Ono to skutočne existuje a nemá to nikoho z pôvodných dvoch filmov (dokonca ani autora Johna Hughesa)... nechápem kto to schválil. OTRAS! OTRAS! OTRAS! V osobnom TOP 11 filmov, ktoré nenávidím absolútne najviac sa umiestnil na 7. mieste ()

Tomco odpad!

Odpad je slabe slovo. O herectve sa neda vobec hovorit, to iste plati aj pre vsetko ostatne. Zbytocnost. Pochybujem, ze sa decko dokaze pri takejto sracke vobec bavit. ()

SeBig odpad!

Parchant na přes držku ostatní herci to samý celej příběh o hovně znásilnění série Home Alone! ()

PROROK14

Som myslel že odpadnem z tej hrôzy. Nechápem prečo natáčajú také bludy. A keď už tak nech to aspoň nepomenujú po známej komédii. ()

BigDeal odpad!

Tento film je naozaj nepozerateľný. Žiadna postava nie je dobrá, otrasná už je len predstava, že týmto filmom sa tvorcovia snažili nadviazať na prvé 2 "sámdomovské" filmy. Lupiči sú hlúpi a protivní ako nič na svete a tak dúfate, že im ten krpec, ktorý si tiež nezíska vaše sympatie, aspoň pripraví nejaké prekvapko, keď už je v takom veľkom dome. Ale, bohužiaľ sa nič nedeje a vrcholná pasca je hrniec priviazaný o šnúru, ktorý zázračne lupiča zrazí k zemi...hnus ()

Marek1991 odpad!

Snobský des, ktorý prekonáva aj tie najhoršie Béčkové filmy z posledných rokov, ktoré som videl. Niečo tak nevtipné, snobské, trápne a parazitujúce na predchodcoch, nemalo radšej ani vzniknúť. Sám doma 3 bol silný nevkus, ale v hrôze bol prekonaný, ľudia, od tohto ruky preč! ()

corpsy odpad!

Celý priebeh filmu, som si pinpongoval jednu hviezdičku s odpadom, nakoniec mi v pamäti utkvela jedna scéna, ktorá rozhodla. Scéna pri ktorej Kevin(?!) opäť využíva kúpelňu, ale nie na hudbu songu ´´White Christmas,, ale na tanečnú odrhovačku od Jamesa Browna ´´I Feel Good,, kde Mike Weinberg ukazuje, ako strašne nevie hrať a je nesympatický. Tento film sa mal zastaviť ešte v preprodukcii. ()

sidzej odpad!

Scenaristu a režiséra tejto sračky by som dal vykastrovať a zožrať psom! Toto sa nerobí. Za vlasy pritiahnutý príbeh kt. sa odohráva akože medzi 1 a 2. dielom s treťoligovými hercami, nulovou atmosférou, výpravou, hudbou a čo i len štipkou vkusného humoru. Takéto filmy by som zakázal vydávať na DVD (na úkor mnohých skvelých klasík ktorých sa nedočkáme možno nikdy). NEZNESIEM KEĎ NIEKTO ZNEÚCŤUJE MOJE OBĽÚBENÉ FILMY. Chudák Chris Columbus toto si nezaslúžil :-( ()

draggo odpad!

Značky se prostě musejí ždímat až do té doby, kdy z nich zbydou jen mršiny bez života. Takhle skončila série Sám doma již po třetím díle, ten čtvrtý je jen pověstným bolestivým kopáním do mrtvoly. A i kdybych si odmyslel celou sérii a bral to jako samostatný film, tak to je hrůza pořád stejná. Přesně ten typ filmu, při kterém se stydíte jak za tvůrce, tak i sami za sebe, že ztrácíte čas s něčím takovým. Ono se vlastně stačí jen podívat na cover a každému musí být jasné, jaká hrůza to bude a navíc ušetří 84 minut života. /viděno v TV: 0% a odpad!/ ()

Kryton odpad!

Já bych poupravil název na výstižné > Samá hovna. Za ten výraz se neomluvím. Nejprve se musí omluvit tvůrci za tento film! ()

frashmaker

Problém tohoto filmu je hlavě v tom, že hlavní "hrdina" je neskutečně nesympatický, rozmazlený harant z jehož úst moralistické kecy nezní ani zdaleka tak upřímně jako z úst Macaulaye. Filmy Sám doma jsou mé nejoblíbenější a ani Sám doma 3 nebyl špatný, ač s jiným hercem. Byl sympatický a ty nápady byly také poměrně promyšlené. Tady vymyslel tak maximálně jednu podprůměrně chytrou lest a zbytek byl založen pouze na buržousťáckých hračičkách, se kterými by porazil armádu tupců i dvouletý kluk. Rovněž mi příjde jako nešťastné vracet se k minulosti a omílat pořád dokola jména z původních dílů. Potenciál to mělo a jistě ten film stál nemálo peněz, ale vrazili se do zbytečností a ne do toho, co dělá tenhle druh filmu tak úžasným a jedinečným. Pokud máte rádi serii Sám doma, tak si radši pusťte něco, co si zaslouží, aby na to byli vaše oči upřeny. Tento film je pouze ztráta času. ()

MikO_NR_1909 odpad!

Ono fakt ešte aj štvrté (teda piate) pokračovanie vzniklo. Skutočne, únosnú hranicu tvorcovia nespozorujú ani od výrazne skomolených predchodcov, z ktorých cítiť také to dusené hranie sa na akože drsný a pritom primitívny gag v dokola a dokolečka idúcom rytme. Teda no, nosným cieľom je určite značka a peniaze. Až potom vycuchaná vyprázdnenosť. ()

ABLABLABLA odpad!

Horší a horší a horší. Každým dílem. A teď když už tam nehraje ani Macaulay Culkin, je to totálně o ničem... ()