Sám doma 4

(TV film)
  • USA Home Alone 4 (více)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiální text distributora)

kaylin

Ano, skutečně vznikl i čtvrtý, a ano, skutečně se postavy jmenují stejně jako v prvních dvou filmech a rádoby se na ně navazuje. Vzniká tak naprostý nesmysl, který se nám snaží říct, že ty postavy jsou tupé jako poleno a špatně napsané. Jenže John Hughes je takové vůbec nenapsal. Takové je udělali noví scénáristé a vytvořili něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Je mi líto, co se ze série stalo, protože tenhle film si ani trochu nezaslouží nést jméno "Sám doma". Snímek moc neomlouvá ani skutečnost, že se jedná o televizní kousek. Krutá podívaná. ()

..Lucas..

Věděl jsem, že to nebude stát za moc, ale nakonec to nebylo tak hrozný, jak jsem si myslel. Našlo se tu pár dobrých momentů a líbila se mi herečka, co ztvárnila Molly, ale horší scény převažovaly nad těma lepšíma. Občas jsem se zasmál, ale na víc než dvě hvězdičky to nemá ;) ()

L_O_U_S odpad!

Tvůrci Sám doma 3 měli aspoň tolik slušnosti, aby hlavního hrdinu nepojmenovávali Kevin. U Sám doma 4 se McCallisterovi vracejí v plné parádě, ale s prvními dvěma filmy to nemá ani zbla společného. Ani jsem nepochopil, jestli se to má odehrávat po 2. díle, mezi jedničkou a dvojkou nebo jestli to je jen hodně volné pokračování. Tentokrát chybí i zabijácké pasti a snad i doktor Mengele je sympatičtější člověk než Mike Weinberg v roli Kevina. (1 100.) ()

peiton

Ved takéto niečo,na takúto nôtu tu už raz bolo..Načo strácať čas s natáčaním niečoho,čo už natočené je.Konkrétne podľa stále populárnej a obľúbenej komédie (Home Alone).Jedna úspešnná vec = viacero verzií-nevydarených verzií.Toto s radosťou preskočím. ()

C0r0ner odpad!

No, dělat remake Sám doma se ukázalo jako špatný nápad už v roce 1997, natož o pět let později. Nechápu, že si tvůrci řekli, že dokážou udělat něco aspoň trošku záživného a nového oproti prvním dvěma dílům. Samozřejmě se to nepovedlo a výsledek je víc než tristní. 5% ()

MarekT odpad!

Ani by mi tak nevadilo, že ten film není zrovna košer, ale proč se hlavní postava musí jmenovat Kevin McCallister? Nehledě na zakompování různých nesmyslů (rozvedení rodiče) k dříve zaběhnutým charakterům. Jestli jsou první dva díly vánoční evergreen a třetí oddechovka pro méně kritické ratolesti, nevím o žádné cílové skupině, které bych toto parazitování na slávě doporučil. ()

emo odpad!

Vážení, kto pochyboval o tom, že som drsňák, tu je dôkaz - na túto zvrátenosť som sa vydržal pozerať celých 7 minút... ()

WolfR odpad!

Tento film neměl nikdy vzniknout! Nedůstojné pokračované série Sám doma! Pro mě tato série skončila druhým dílem! Jsou tady trapní herci, kteří se tváří pořád dementně a neumějí hrát. Příběh je strašně tupý a ve scénáři jsou díry a chyby. Navíc Kevin není doma sám ani minutu a pasti tu jsou asi tři a všechny jsou směšné. Navíc hlavní dětská role je obsazena nějakým mdlým, nesympatickým, otravným výrostkem. Prostě odpad! ()

Nivenx odpad!

Tak třetí díl byl slabý, ale tohle už je totálně podělané. Tady je prostě už špatně úplně všechno! ()

Courtemanche

Je tady nejmíň akce, ale já si myslím že tentokrát právě že nechtěli použít stejný šablon. V pohodě průměrný rodinný film, trochu reálnější snímek. Nebýt toho názvu si vsadím že je nad 35 % . A Missi Pyle byla dobrou volbou. 2,5/5 ()