• B!shop
  ***

  Divim se, ze tohle nechali Shorea natocit. Film ve kterym vzpomina na svy slavny kousky a snazi se zase ziskat slavu a ackoliv sem od nej nic nevidel, podle podprumernejch hodnoceni to vypada, ze natocil samy sracky. Jako kdyby podobnej film natocil nejakej poradnej komik, tak pohoda, ale Shore, nevim no. Nicmene k samotnymu filmu. Ten je natocenej vcelku mizerne, vtipu tu je par, ale obcas, hlavne diky vyskytu nejakyho znamyho herce, to dokaze pobavit. I kdyz maj kolikrat jen jednu dve vety, Penn, Sizemore, Vaughn, Sheen, Troyer, Mewes, Stiller, Madsen a dalsi jsou fajn a dokonce je tu i fajn Britney Spears. Ale celkove to je podprumerna komedie s nesympatickym hlavnim hrdinou.(14.2.2009)

 • Kletus
  ***

  Paulyho Shora jsem viděl jen jednou a to na obalu filmu "Závada Blair Witch" (opravdu "Závada") a teď když jsem narazil na tento snímek (ani nevim proč jsem ho sháběl) zjišťuju, že mi Pauly připadá jako docela sympatickej ksicht a film sám o sobě taky není úplně špatný. Spoustu cameo roliček svym způsobem kultovních herců jako Tommy Chong, Corey Feldman nebo Jason Mewes. Camea Jima Carreho a Amy Weberové mi sice unikly, ale co. Zkrátka nedoceněnej film o (nejspíš) nedoceněnym komikovi(o tom se lze přesvědčit i na ČSFD a to tak, že si stačí všimnout, že Pauly Shore, který je hlavním hrdinou tohoto snímku je v hercích uveden zhruba uprostřed), kterej dává vzpamenout na starý americký sitcomy, který neznám ani já, avšak celkem zábava. 5/10(14.1.2014)

 • Phorbo
  *

  Todle není vůbec moje kafe. Není to sand ani tak vtipné jako by Pauly Shore chtěl. Místy mi to příjde až nevkusné, až přímo nezkušené, až přímo naprosto debilní co tam Shore předvádí. Jediná hvězda u tohodle filmu ode mě putuje lidem jako je Ben Stiller, Snoop Dogg nebo Dr. Dre. U nich jsem se asponň pobavil... Ale jinak? Nikdy víc(25.9.2010)

 • merigieren
  *

  Trapný komik točí přiblblé seriály, končí na dlažbě, v domě své matky, pak se mu zjeví nějakej tlustej vousáč a řekne mu ať se zabije. On nahraje svou smrt, v TV se rozjedou oslavné ódy, pak se prozradí, že je naživu a v TV na něj házejí špínu. Dostane se do vězení a ani nevím co tam dělá, to už můj mozek nedokáže zpracovávat. Ubíjející nuda, občas se mihne nějaká relativně slavná postava, odříká své dvě trapné větičky a zase zmizí. Jak by byl asi svět krásný, kdyby si Pauly vystřelil mozek a tenhle film nikdy nestvořil...(17.7.2010)

 • dalia
  *

  Možná by byl tenhle film přijatelnější, kdyby byl o fiktivní postavě, pak by bylo možno ho brát jako určitou alegorii pomíjivosti a povrchnosti slávy různých hollywoodských hvězdiček a mohly by tu být trefné i vtipné momenty. Divák by si také mohl říkat, že hlavní hrdina je tak trapný a nesympatický proto, aby absurdita různých nešvarů šoubyznysu ještě více vynikla. Skutečnost, že se jedná o skutečného herce, z filmu dělá poměrně nudnou, patetickou a trapnou záležitost. Opravdu překvapivé je množství známých osobností v drobných roličkách a skutečnost, že se k účinkování v tomto dílku propůjčili. Nebo jsem to prostě vůbec nepochopila?(11.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace