Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Jasmín

Velmi příjemná, ne násilně se podbízející, romantická ňamka. Asi proto dávám plný počet, protože moc romantických filmů takových není. Byl tady i jemný humor na takový mírný, dlouho trvající úsměv, s jednou výjimkou (prezentace), u které jsem se hodně pobavil. Jo, a scéna při fotografování v noci na Adamy a Evy!!... to by romanticky naladilo i medvěda, který se zrovna nachází v zimním spánku. ()

PinkButterfl

Pre mňa super film so zaujímavým dejom. Ashton je môj favorit, takže aj vďaka nemu sa mi film tak páči. Celkovo je film podľa mňa veľmi príjemný a plus dávam aj za skvelý soundrack - hlavne pieseň od Chicaga - If you leave me now. :) ()

Santerus

Že je to predvídateľné u romantického filmu nemusí vadiť. Nekonečná nuda, aj pri takej krásnej a príťažlivej žene, ako je Amanda Peet, však áno. Dva body za to, že to, že tvorcovia neurobili vážnejší prúser v dejovej línii, jeden za očarujúcu Emily. Viac ani ťuk. Aj keď by som rád... ()

Rathe

Je to jedna z těch typických amerických romantických komedií. Ale Ashton Kutcher je vynikající americký herec. Přijde mi, že téměř vždy tomu filmu dodá jakousi šťávu. Amandu Peet moc neznám, ale ani ona se zde ukázala v dobrém světle. ()

Benoit

Před lety jsme to zahlédl v TV tahle při nedělním odpoledni. Dnes se na to koukám asi po čtvrté a stále to má pro mě jedinečné kouzlo. Tenhle film má prostě v sobě něco, co mě vždycky dostane. Ta pohodová atmosféra mi vždycky dokáže zvednout náladu a minimálně zpříjemnit docela obyčejný den. Takže s hodnocením nešetřím. Jednoznačně je to moje nejoblíbenější romantická komedie! ()

BStone

Něco jako láska je romantická komedie. U tohoto typu filmů je zásadní soundtrack. Tady se rozhodně povedl a spolu se slušným příběhem a neodolatelnou Amandou Peet z toho vychází v rámci žánru nadpůměr. 70% ()

sadsammy

Měla jsem náladu na něco romantického a divila jsem se, že tenhle snímek šel mimo mě.. nejsem fanouškem Ashton Kutcher, ale asi je to chyba. Neskutečná dobrá romantická komedie, mám z toho jen dobré pocity to je zrovna ten typ filmu, který si můžeš pustit ve smutnou chvíli (stejně jako Bridget Jones apd). ()

Sejkorka

Váhám s 3*,ale bylo by to nespravedlivé vůči ostatním. Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Je to zase film  nahorudolu, chvílemi ok, chvílemi srágora. Rozhodně nejlepší je začátek, letadlo, New York, pak to jde z kopce, až po brakový hepyš. Amanda Peet, Ashton Kutcher - nic moc. ()