Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Agent006

Dobře, dobře, dobře...no a co, že jsme to viděli milionkrát? No a co, že všichni víme, jaký bude finále?! Podstatný je, jakym způsobem to k tomu konci spěje. A v případě A Lot Like Love je ta cesta plná krásy, lehkosti a především přirozenosti. To v mých očích zdvihá tenhle kousek vysoko, hooodně vysoko nad šedej průměr. ()

Garson

Začátek romantiky pro Olivera a Emily začíná na záchodku v letadle a vzali to pěkně odzadu protože vzájemné oťukávání prostě rovnou přeskočili.Co je pěkné na tomto filmu?Oliver má sny o slibné kariéře,která je stejně jako ve skutečném životě taková vzdálená fatamorgána a Emily zas nemá žádné plány a všechno bere tak jak to samo přijde.Co ty dva vlastně přitahovalo na tom druhém?U Olivera je to jasné,že se mu Emily líbila jak postavou tak i vzhledově,ale co přitahovalo Emily na Oliverovi?Podle mě jeho nevinné intelektuální myšlení které je i ve skutečnosti nadřazeno postavě i vzhledu i když mnozí to přehlíží a kritéria při výběru si seřadí podle sebe. Časté setkávání a skoro navázání vztahu s tím koho známe nás vždycky od něj odstřelí na míle daleko a to další přibližování stojí nesmírně moc síly toho Amorka s lukem a šípem na zádech a časem po několika pokusech ač nerad to prostě někdy vzdá,ale v tomto filmu to nevzdal. ()

dezorz

A Lot Like Love chyba trocha stavy, ale inac je to prijemna, INA ako je v US bezne, romanticka komedia, ktora viac potesi milovnikov 4 svadieb a pohrebu ako 50 prvych rande. takyJack And Jill vo filmovej podobe. Zmurkajuco skuliaca Amanda Peet je stale rovnako prijemna a vsimli ste si, ako sa Ashton Kutcher, Kelso Z tych rokov 70tych, stale viac a viac podoba na Woodyho Harrelsona? ()

O´Neill

Docela pohodová odreagovačka, nic extra nečekejte, jen snad hudba, ta je docela dobrá. Jinak to za nic moc nestojí. Herci mi byli ze začátku nepříjemní, ale postupně byli fajn a šlo se na to v klidu dívát. ()

DruidKarel

989. hodnocený film: Amanda Peet je sice velice pohledná herečka, ale její talent je pro mě jaksi zatím skryt. Nejvíce asi zazářila ve filmu Igby, kde ztvárnila holku do postele pro Alistera McCulkina. Určitě by si konečně zasloužila nějakou důstojnější roli, než jen dělat hezkou tvářičku pro film. Ashton Kutcher, jinak oblíbenec mojí milovaný Péti, v tomhle filmu předvedl svůj herecký standart. Na malinu to nebylo a to je i dobře, protože pořád se chystám na jeho největší majstrštyk (Osudový dotek), ale není moc času. Tohle ale jinak byla milá romantiská komedie, která je průměrná ve všech směrech. 3* jsou tedy odpovědí na hodnocení tohoto snímku, který se mi docela líbil a mohu jej tedy dále doporučit jako fajn zpestření víkendového večera. 3* ()

Andre3000

Naprosto svěle podaný příběh otom, že osud je mocný a ne vždy musité potkat tu pravou hned na prvním rohu. Ashton i pro mě v té době neznámá Amanda se k sobě opravdu hodili a vytvořili skvělou iluzi o opravdvém vztahu!!! ()

pakobylka

----- "Nemůžeš ztrácet body před tím, než začneš hrát …“ ----- Rozjezd je velice osvěžující a extravagantní - škoda, že druhé polovině snímku výška nastavené laťky dělá čím dál větší obtíže … Příběh postupně ztrácí svou originalitu s stává se sice vcelku milou, ale zároveň i tuctovou love story, která nepřináší nic mimořádného, co by nějak zvlášť stálo za pozornost. ()

necisty

Navždy ve mě zůstanou krásné vzpomínky na tu, s kterou jsem tento film vidél. A uvěřím, že i život múže takový být, pouze když mi ona odpustí. ()

Juto

Dobrá romantická komédia. Režisér Nigel Cole vniesol do tohto príbehu o osudovej láske sviežu  citlivosť. 7/10 ()

KajusaK

Konečně romantika s nějakým odlišným koncem. Jsem nadšená. Ačkoliv je film pořád dva kroky tam a dva kroky zpět tak se mi líbil .. :)) ... ()

tom88

Pekný romantický film s doprovodom jemného humoru. Trocha naivný dej, ktorý sa chvíľami vlečie, no do konca nebolo isté ako to dopadne. Kutcher je dobrý zabávač aj keď tu moc toho nepredviedol. Je to taký americký štandard. 65% ()

Radiq

Jedna z milionu podobnejch romantickejch komedií. I když ono to bylo spíš romantický, než aby to byla komedie. Z hlediska komedie jsem se zasmál asi tak jednou - v té čínské restauraci, jak spolu nemluvili. Pak jsou tam ty blby náhody, kterejch je tady nepřiměřeně hodně a filmy s náhodama už mě prostě neberou. Jinak je to snímek, na kterej se lehce zapomene a za týden nebudu vědět, o čem to bylo. Jinak na usínání asi docela dobry... ()

kocik1

Pokud pominu pokřikování z auta na starší řidičky anebo strkání si brka do nosu, což v našich zeměpisných šířkách už dospělá holka nedělá, dalo se na to dívat celkem dobře a a těch 55% v rámci žánru si to zaslouží. ()

viperDavid

Jeden z mých oblíbených romantických filmů, hlavně díky skvělé muzice. Děj je nenáročný a aktivní, diváka nenechá odpočinout a stále se baví záběr po záběru. Nudné pasáže tam v podstatě nejsou a to se cení. 4* ()

Zdeňka

Vychutnávala jsem si především konečnou písničku od Aqualung s pozadím úžasných fotek, film byl tedy už slabší:-( ()

lennyd

Potkali se během jednoho letu, a ačkoliv si to ani jeden z nich nechce přiznat, přeskočila mezi nimi ona pověstná jiskřička. I když se v následujících letech potkávají jen zřídka - a to ještě v situacích, kdy ani jeden z nich není na trvalejší vztah připraven, je jasné, že prostě k sobě patří. Že by mezi nimi bylo něco jako láska?... Na tomto filmu jsme byli kdysi dávno se ženou v kině (tenkrát to byla asi ještě jen přítelkyně) a na takové rande je tento film naprosto pravý. A když už nás letos na vánoce omrzely stále dokola omílané pohádky a vánoční filmy, volba byla jasná - Ashton Kutcher a Amanda Peet v této romantické taškařici. I když je už od prvních minut jasné, o čem film je (a bude), stejně té dvojce držíte celý film palce, ať jim to vyjde (a před koncem i ve mně hrklo, jestli náhodou ... ale dost, víc neprozradím). Takže, pokud nehledáte žádné hluboké zamyšlení, ale film, u kterého se můžete k někomu přitulit, tak Něco jako lásku vřele doporučuji... ()

Moogwi

Ach jo, zas ten samej konec, hned mi bylo jasný o co jde a jak to dopadne, i když se to na první pohled tvářilo jinak. Zase jeden z tuctových konců, který sme viděli už 100x, bohužel v životě to většinou chodí jinak...Kdyby to bylo na mě, udělám to uplně jinak a z diváků vytáhnu maximum emocí a všeho co v nich je, protože potenciál na to byl, jenže bohužel, takhle je to lepší nadprůměr .. ()