Reklama

Reklama

Trailer Park Boys

(seriál)
Komedie / Krimi
Kanada, (2001–2018), 43 h 32 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvůrci:

Mike Clattenburg

Hrají:

John Paul Tremblay, Robb Wells, Mike Smith, Elliot Page, Amy Kerr, Sarah Dunsworth, Shauna MacDonald, Shelley Thompson, Jeremy Akerman, Cory Bowles (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(12) / Epizody(105)

Sledujte od alkoholu se odvíjející trampoty tří dlouholetých kamarádů a nenapravitelných delikventů, kteří své podvodné aktivity provádějí z autokempu v Novém Skotsku. (Netflix)

Recenze (21)

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Trailer Park Boys je jedna velká success story ... borci, co neměli žádné profi herecké zkušenosti prostě blbli na kameru na první dobrou, bez scénáře, a stal se z nich obrovský fenomén, který žije dodnes, ale který málem pohřbili nenažraní producenti. Sedmá sezóna byla celkem dost katastrofální .... pak byl seriál několik let u ledu, aby ho odkoupili a resuscitovali tři hlavní protagonisti, kteří si mezitim stihli založit svou vlastní streamovací platformu swearnet, kde jedou maximálně politicky nekorektní bomby ... prostě mají v píči, a hlavně milují svoje postavy z TPB. A jde to vidět, od 8. sezóny všechno šlo nahoru (předpokládám, že prachy od Netflixu taky bodli). A já doufám, že se ještě někdy dočkáme další live-action sezóny ! RIP John Dunsworth aka Mr. Lahey. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

1. SEZÓNA: Ať žije buranský americký (vlastně kanadský) humor! Julian se konečně dostal ven z lochu a "natáčí dokument o svém životě". Pro diváka to znamená spoustu rádoby nudných, ve skutečnosti ale dohromady šíleně přepálených a na hraně zábavné trapnosti hraničících "situačních" fórků. Milovat nebo nenávidět, nic mezi tím neexistuje. ()

Reklama

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na něco takového bych sám nenarazil, ale mám bezva kámoše, který o podobných věcech něco ví. Takže dík Josef. Nejlepší shrnutí celého seriálu by bylo něco jako "každodenní život tří retardů, kteří chtějí zbohatnou čímkoliv a někdo jim do toho pořád hází vidle". Nic lepšího mě nanapadá, pro lepší představu se to musí vidět. Ale teď problém celého seriálu a proč to nedosáhne výš. Táhne se to každou sérií, která se skládá ze tří typů dílů. Prvním je díl, který je od začátku nudný, nic se tam neděje anebo mi prostě humorově nesedl. Druhý typem je díl, který má sem a tam nějakou vtipnou hlášku nebo situaci. Posledním typem je díl napěchovaný od začátku do konce všemožnými hláškami a absurdními věcmi, prostě směju se pořád. No a každá série operuje s těmito typy dílů, kdy je vzájemný poměr různý a to potom vytváří výsledné hodnocení. Celkový poměr je řekl bych u všech tak jedna ku jedné, což je dobré, ale ne dost dobré. Slabých dílů je prostě pořád hrozně moc. Někdy jich je v sérii víc, jindy míň, ale celková kvalita prostě není konzistentní. Po absolutně skvělém dílu může přijít dlouhá řada nudy nebo obráceně. Délka dílů je v pohodě, ale celkový počet deseti dílů v sérii už je (hlavně od roku 2014) až moc. Šest by byl ideál. Asi to není seriál pro každého, ale o tom to je. Neskutečné postavy, neskutečné hlášky, které už po shlédnutí nikdo nevymaže z mé paměti. RIP John Dunsworth. 4+* ()

moiiz 

všechny recenze uživatele

Prvni serie mely neskutecnej tah na branku,hlasku stridala hlaska.Ke konci vsak serialu dochazel dech a proto v souctu lepsi 4. Totalne vypatlanej Ricky, nabusenej Jullian vecne se sklenkou coly a rumu, neustale na sracky ozralej teplej trailer pa k supervisor Lehey se svym pupkatym nohsledem Randym a jako spojovaci prvek absolutne dokonaly Bubbles. Ustredni postavy se proste co do kvality daji srovnat i s takovou komedialni extra tridou, jakou je Eric Cartmen ()

srbak 

všechny recenze uživatele

S1: Náhodným prekliknutím pri prehliadaní Netflixu som narazil na Trailer Park Boys, a i keď je ešte po 6-tich epizódach priskoro na to, aby som robil nejaké závery, tak musím povedať, že ma tento podivuhodný a netradičný seriál masívne strhol. Zatiaľ nechcem nič hovoriť, ale je dosť možné, že som našiel kultový seriálový klenot. S2: Priam neuveriteľné sa stalo realitou, a latka, ktorú nasadili posledné diely prvej série bola pokorená a hneď niekoľkokrát prekonaná. Iste - je to prvotriedna hlúposť, ale ja som si ju zamiloval a humor, ktorým disponuje celý tento sedlácky koncept zbožňujem. Takto nejak si predstavujem geniálne podanú blbosť! ()

Zajímavosti (1)

  • Rickyho (Robb Wells) ikonické auto "Shitmobile" je Chrysler New Yorker ročník 1975. (Ghost_666)

Reklama

Reklama