Trailer Park Boys

(seriál)
Komedie / Krimi
Kanada, (2001–2018), 43 h 32 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvůrci:

Mike Clattenburg

John Paul Tremblay, Robb Wells, Mike Smith, Elliot Page, Amy Kerr, Sarah Dunsworth, Shauna MacDonald, Shelley Thompson, Jeremy Akerman, (více)

Série(12) / Epizody(105)

Sledujte od alkoholu se odvíjející trampoty tří dlouholetých kamarádů a nenapravitelných delikventů, kteří své podvodné aktivity provádějí z autokempu v Novém Skotsku. (Netflix)

Hitman_47

Trailer Park Boys je jedna velká success story ... borci, co neměli žádné profi herecké zkušenosti prostě blbli na kameru na první dobrou, bez scénáře, a stal se z nich obrovský fenomén, který žije dodnes, ale který málem pohřbili nenažraní producenti. Sedmá sezóna byla celkem dost katastrofální .... pak byl seriál několik let u ledu, aby ho odkoupili a resuscitovali tři hlavní protagonisti, kteří si mezitim stihli založit svou vlastní streamovací platformu swearnet, kde jedou maximálně politicky nekorektní bomby ... prostě mají v píči, a hlavně milují svoje postavy z TPB. A jde to vidět, od 8. sezóny všechno šlo nahoru (předpokládám, že prachy od Netflixu taky bodli). A já doufám, že se ještě někdy dočkáme další live-action sezóny ! RIP John Dunsworth aka Mr. Lahey. ()

Davies182

1. SEZÓNA: Ať žije buranský americký (vlastně kanadský) humor! Julian se konečně dostal ven z lochu a "natáčí dokument o svém životě". Pro diváka to znamená spoustu rádoby nudných, ve skutečnosti ale dohromady šíleně přepálených a na hraně zábavné trapnosti hraničících "situačních" fórků. Milovat nebo nenávidět, nic mezi tím neexistuje. ()

Pluhy

Nastal čas navlíknout plísňáky, pročísnout megařepu na palici a navštívit autokamp v Sunnyvale. Ricky a Julian se totiž vrací z basy a to ve velkém stylu. Stačí cinknout Maruně od vedle, posbírat z chodníku pár vajglů, ohřát si na kapotě zrezavělýho chrysleru hotdogy a smíchat kolu s rumem. A pokud dojdou prachy stačí hydroponicky vypěstovat trávu, popřípadě udělat nejbližší večerku. Trailer Park Boys jsou bezkonkurenčně nejlepší mockumentary, kam se hrabe "Kancl". "On a scale of 1 to fuck off I'd say fuck off" ()

flyboyeda

Devata serie comeback ve velkem stylu, s09e07 pak povazuji ze jeden z vrcholu serialove extremni zabavy... :D Nejlepsi serial vsech dob! Ikdyz posledni sezona uz lehce pokulhavala. Ale to uz tak byva, i presto parada. Jim Lehey je jedna z nejlepe zahranych postav nasosky ever. Pokud chcete prozrit a poznat vyznam terminu "alkopunk", testneteTPB. Minimalne Bubblese musi zboznovat pro jeho unikatni charakterove rysy uplne kazdy. Ostatni postavy prestavuji take solidni scenaristicke perly. Co dodat? I can see a shitstorm coming! :) http://www.youtube.com/watch?v=tjMkqFmRGL4 ()

KajusaK

Jeden z takových těch průměrných seriálů u kterých se dost zasmějete, víckrát je asi vidět nemusíte, ale zabavíte se na docela dlouhou dobu. Navrch tomu přidávají hlavně Mike Smith s těmi jeho brýlemi :D) + Ellen Page. ()

srbak

S1: Náhodným prekliknutím pri prehliadaní Netflixu som narazil na Trailer Park Boys, a i keď je ešte po 6-tich epizódach priskoro na to, aby som robil nejaké závery, tak musím povedať, že ma tento podivuhodný a netradičný seriál masívne strhol. Zatiaľ nechcem nič hovoriť, ale je dosť možné, že som našiel kultový seriálový klenot. S2: Priam neuveriteľné sa stalo realitou, a latka, ktorú nasadili posledné diely prvej série bola pokorená a hneď niekoľkokrát prekonaná. Iste - je to prvotriedna hlúposť, ale ja som si ju zamiloval a humor, ktorým disponuje celý tento sedlácky koncept zbožňujem. Takto nejak si predstavujem geniálne podanú blbosť! ()

nessbeal

Seriál se točí okolo Rickyho a Juliana, kteří neustále hledají nové způsoby jak zbohatnout, jak se zhulit a jak se vyhnout vězení. Mezitím, oba dva prožívají život na parkovišti přívěsů. ()

moiiz

Prvni serie mely neskutecnej tah na branku,hlasku stridala hlaska.Ke konci vsak serialu dochazel dech a proto v souctu lepsi 4. Totalne vypatlanej Ricky, nabusenej Jullian vecne se sklenkou coly a rumu, neustale na sracky ozralej teplej trailer pa k supervisor Lehey se svym pupkatym nohsledem Randym a jako spojovaci prvek absolutne dokonaly Bubbles. Ustredni postavy se proste co do kvality daji srovnat i s takovou komedialni extra tridou, jakou je Eric Cartmen ()

Raziel_cz

Mockumentary o kanadských shitpuppetech, co žijí občas v karavanu, většinou ale v shitmobilu, v přístěnku nebo na chodníku, neustále se snaží vydělat prachy pěstováním marihuany a alespoň jednou za rok si neodpustí návštěvu con college. Je to hrozná anarchie a chvíli trvá, než si zvyknete na pravidla týhle seriálový shitabyss, ale pak už se jenom tlemíte a doufáte, že to nikdy neskončí. Ještě že to má jedenáct sezón a pár filmů. Tak bacha na shitwinds a směle do toho. ()

Simon.Horak

kdo by řekl seriál o třech kanadských buranech bude nakonec mít dvanáct sezón a každá z nich stejně zábavná jak ta první. ()

Sashmen13

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků. ()

Snoove

OMG, děkuji Netflixu, že jsem díky němu mohl objevit temto kanadský vesmír! Naprosto geniální vhled do "white trash" komunity. Dvě hlavní postavy Ricky a Julian jsou super, ale největší borec je Bubbles! ()

Ohybac

Tento seriál (kromě horších netflixových řad) je naprostá špička v žánru mockumentary. Myslím, že překonavá i obě verze legendárního kanclu, hlavně kvůli bezprostřednosti a dlouhodobým vtipům, díky kterým se postavy zdají opravdovější. Dá se namítnout, že se vtipy opakují, což je rozhodně pravda. Jsou ale tak dobře napsané a zahrané, že se třeba i po několikáté se smíchem podívám, jak kluci vykopnou rádoby drsňáka Cyruse. 10/10 ()