Msta přichází z močálu

• Česko Msta přichozího z močálu (více)

Dr. Alec Holland prošel hroznou změnou. Jako oběť děsivé chemické nehody se stal mutantem, který musí opustit společnost a je odsouzen k prodírání se slizkým bahnem v bažinách, jimž se každý vyhne. Jeho jediným cílem je pomsta. Když se nakonec střetne s ďábelským maniakem, který je za jeho stav odpovědný, je scéna připravena na nelítostný boj na život a na smrt. (McLushi)

Psycho.R

Něco mi říká, že mělo jít o poctu hororům z padesátých let, ať už laciností masek, plakátem či přehrávání. Je to fajn, ale o Wese Cravena jsem čekal mnohem víc. ()

Nocturno culto

V tomhle případě působí spíše nostalgie z let poznamenaných roztřeseným a zrnícím obrazem x-té kopie VHS. Myslím že když bych se na to podíval dnes znovu, všechno kouzlo vyprchá a zůstane jen tragikomická pachuť. A to nechci, proto dám tomuto snímku věčný spánek... ()

Shanen29

Na burze na VHS s minimálně desátou kopií a simultálním ožralým překladem ostravského nářečí.Film velká pecka a kopie létaly na všechny videa.Dnes se na to člověk dívá jinak,takže je těžké tyto filmy hodnotit,ale za tři hvězdy dobré. ()

G04T

Tohle je přesně ten americkej klasickej špatnej hororovej film, kterej mě i tak bavil. Někde jsem se smál, jinde jsem se bál.. Takovej mix prostě. Sral mě neskutečně otravnej a špatnej střih a maska u Aleca, která vypadala fakt pičovatě. Jinak mi to hudbou i stylem kamery připomínalo Pátek třináctého a citově King Konga... Jak říkám.. Prostě mix. Rozhodně se to dalo udělat líp, ale nehejtim to, sedlo mi to a překvapil mě i Hess. Nenudil jsem se a to je hlavní. ()

Pauliee

No čo k tomu napísať. Podstatne horšie ako predchádzajúce Cravenove filmy Last House on the Left a The Hills Have Eyes. Opäť som sa presvedčil o tom, že Wes Craven nieje veľmi dobrý režisér. Vážim si ho preto, lebo v podstate vytvoril svojim prvým filmom nový úžasný žáner kinematografie a to exploitation. Tu sa žiaľ žiadna revolúcia nekoná. Účelom tohto filmu so zelenou príšerou je len pobaviť a presne to sa mu nepodarilo. Bolo tam pár scén kde som sa zasmial, ale už si na ne ani nespomeniem. Swamp Thing je ako zelený Rambo. Je nezastaviteľný a nesmrteľný na svojej ceste za pomstou. Zhrniem to tak, že tento Craven je pre mňa sklamanie. ()

MutantMarana

Proc tady kazdej druhej placa o beckovosti filmu? Vzdyt tj B az C, nema na to a nikdy nebyl natocen s ambicema A OMG. Je to klasika a fajnovka od Wese. Lepsi prumer ()

mrclTV

Tento film je ako nie veľmi vydarená extra dlhá live-action epizóda Scooby Doo-a. Máme tu dokonca aj veľké odhalenie a strhnutie gumenej masky :D Dosť slabý film, ktorý sa veľmi neoplatí pozerať. Fun fact: Vo Swamp Thing sa ľudia hádžu do vody vo veľkom (triezvy odhad - vo filme je minimálne 15 rovnakých záberov ľudí letiacich do vody...). ()

djbarrel

Neskutečná béčková hovadina. Ale opravdu je to hrůza, herecké výkony jsou vyloženě otřesné, scénář jakbysmet. O tom šíleném gumovém oblečku muže z bažin skoro ani nemá cenu psát. jediné co to dokázalo trumfnout je snad ten vlkodlačí kostým toho prófy, ten byl úplně ujetej. Neuvěřitelná zhovadilost, ale celkem zábavná a proto hodnotím jako průměr. 45 % ()

valmet

Viděl jsem jako úplně malej, takže takže gumové masky promíjím a z nostalgie za ten dětskej strach po shlídnutí dávám tři hvězdičky. ()

70s80s90s

Cravenov rukopis zacal byt citelny a čitatelny az po Nocnej more,alebo po Shockerovi, ci Lide pod schody. Toto je zabavka bez znamok hororu. Jedna sa o komix s nadychom sedemdesiatych rokov. Ale dalo sa to dopozerat..hlavne druha polovica filmu. ()

SNCIS odpad!

NENÍ TO TAK DÁVNO, CO SE V NEPROBÁDANÝCH, NEZMAPOVANÝCH BAŽINÁCH, STŘETL TVŮRČÍ GÉNIUS JEDNOHO MUŽE S ĎÁBELSKÝM SNEM DRUHÉHO A ZRODIL SE NETVOR. PŘÍLIŠ SILNÝ, ABY BYL ZNIČEN PŘÍLIŠ INTELIGETNÍ, ABY BYL CHYCEN JDE TENTO TVOR DÁL ZA SVÝM DIVOKÝM SNEM. Wes Craven týpek co má na svědomí hity jako Vřískot nebo Noční můra v Elm Street, splodil tento shit. Herci - neherci, především na Adrienne Barbeau se nedá koukat! Nezachrání to ani její prsa, které ve filmu ukáže. Scénář je nudnější a kostými jsou k smíchu, když zmutuje hlavní záporák - smíchy se po*čijete. Nejhorší je, že Bažináč spadá do DC Comics a já miluji ten svět miluji, nicméně toto je hrůza. - odpad! ()

hanasu

Tento příběh byl natočen černobíle v 30. letech, viděla jsem ho před 50 lety v brněnském Ponrepu. Byl přesně podle předlohy. Myslím, že dnes je nedosažitelný. ()

Swamp Thing našel režiséra

Swamp Thing našel režiséra

05.09.2018

Očekávaný seriál Swamp Thing od nově založené služby DC Universe má konečně režiséra. Nějakou dobu se šířily spekulace, že by pilotní díl mohl natočit producent seriálu a mistr hororů James Wan … (více)