Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

marivet

Super filmek na sobotní odpoledne a nechápu ty odpady a jedny hvězdy. Smála jsem se a bavila. Dost ulítlá komedie, ale určitě ne trapná. Byla to sranda. Will a Chris rozehrají krásnou komedii gegů a vtipů, komických situací a malérů. Diskotéka devadesátých let je parádní.No musíte to vidět!! ()

JoKKeR

Moje a spoustu mejch kámošu Kultovní komedie s velkým K.Doug a Steve Butabiovi,dva hlaškující pařmeni jak já,to rozjíždějí na parketě trošku nezvyklím zpusobem:-DVy jste bratři?nee...joooo,(Doug) tohle zabírá:-Dmimochodem na what is love už nepařím jinač než cukáním hlavy ze strany na stranu:-D a jinak souhlas ze Superpero tá parodie stojí taky fakt za to:-D ()

lisma

Podle zdejších hodnocení je to často kontrast plné hodnocení/neuveřitelná blbost. Já těmto komediím až tak neholduji, ale tyhle dva stupidní maníky jsem sezřal i s navijákem. Každopádně je to neuvěřitelný blbost. ()

peetee7

Aj napriek tým dvom dementom to má niečo do seba. Stupídne hlášky a soundtrack pridávajú o jednu hviezdičku navyše a určite som sa zabavil viac ako pri Kevinovi a Perrym. ()

Flamik

Neskutečná blbůstka s mega tanečním hitem. Film u kterého není třeba přemýšlet, stačí jen zapnout a koukat se na ty ksichty které se vás snaží rozesmát. ()

mouzi

Film mého mládí, stejně jako Klub sráčů, který jsem viděl až později, je pro mě toto nostalgickou záležitostí, při které si vždycky vzpomenu, jak jsme vymetali diskotéky, kluby, festivaly.. Ach jo :-) ()

peeko

Cca 4 minutová parodie s Jimem Carreyem nebo Sylvesterem Stallonem je vtipnější, zábavnější a snad i smysluplnější, než tuten film. Ale jsou lidé, kterým se líbí a pravidelně se jím týrají. Jednu znám. Tři hvězdičky dávám za hudbu. Howg ()

Mukl007

Něco ve smyslu Klubu sráčů, ale tohle je snad ještě ubožejší. Vtip ve filmu nenajdete, myšlenku už vůbec ne. Ústřední song, který na začátku zní jako klasika ke konci filmu naopak otravuje. Když už jsem zmínil Klub sráčů, tak při něm se člověk sem tam i zasměje (byť je to neskutečně tupé), tady se ale ani to jedno usmání nekoná. Na odpad to asi ještě není , ale více jak jedna hvězda by byl výsměch. ()

panWallace

Kattan a Ferrell jako dvojka neskutečne trapnejch borců, kteří jen pořád paří a nic jinýho pro ně nemá smysl. Slušný tempo a svižní písničky, co jsou jedna pecka za druhou. Takže dokonalá stupidní zábava, která je daleko příjemnější než třeba Klub sráčů a lze to sledovat opakovaně. ()

Nerdvana

Já nevim, tohle je jak východoněmecký diskoporno. Na druhou stranu soundtrack perfektní a to cukání hlavou mi už asi zůstane. ()

Edgerton

Svýho času nejkultovnější komedie mezi mnou i bandou mejch kámošů, kterou sme někdy v patnácti letech na přelomu 04/05 sjížděli celkem často a fakt se u toho vždycky řezali. Výbornej soundtrack, skvělej Ferrell s Chrisem Kattnem, kteří sypu debilní hlášky a ještě debilnější držky jak na běžícim pásu. Celý to navíc rychle odsejpá a je to fakt super. ()