Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

JWK

Smz. kultovní komedie... stejně jako klub sráčů jedna z nejoblibenějších na našich kolejích :) ()

Sekon

Abych vyrovnal ten slabej odvar hvězd, tak dám plnej počet.  A proč? :)  Protože je to sranda.  Ještě s bývalou jsme u toho uchcávali  . :)   A taky za hudbu.                                                                                                                                                                      BTW:   S Klubem sráčů jdite někam. Tohleto je klasika. A nedá se to srovnávat s tou úchylárnou. ()

Beliel

Klidová a oddychová věc se skvělou muzikou na pozadí. Dá se jednou, dá se dvakrát, ale více už ne. Pár povedených fórů, ale celkově film o ničem. Kluci z bohaté rodinky, kteří potřebují jen pařit. Opravdu mě tohle nikdy nebralo...Dvě hvězdy snad jen za tu muziku. ()

PowPow

Kdybych to viděl dřív, než Klub sráčů, asi bych hodnotil výš. Tam jsou všechny gagy tak neskutečně trapné a bizarní, až se u toho královsky bavíte. Tady to ale není úplně dotažené (až na pár scén, např. když Steve na vlastní svatbě vyjede po Evě Mendes), ačkoli hlavní hrdinové si s Kevinem a Perrym ve své debilitě nezadají. Na druhou stranu musím přiznat, že po zhlédnutí mi melodie What is love ještě dost dlouho hrála v hlavě. ()

majlaan

Na tomhle filmu je vtipné lautr všechno a jelikož to má být komedie, je všechno v tom nejlepším pořádku. Konečně někdo někomu šahá na zadek👌 ()

NinetyOne

Nemůžu uvěřit, když tu čtu 15 let staré recenze, ale i novější. Tenhle film je absolutní klenot i přesto, že nemá nikoho oslnit svým zpracováním nebo myšlenkou, ale pouhopouhým humorem, který, jak se zdá, málokdo dokáže ocenit. Famózní, vyrovnaný soundtrack má málokterý film, ale Roxbury se to povedlo. V roce 1998 asi nikdo netušil, že se Will Ferrell prosadí, čemuž odpovídají i místní recenze. Místo 64% by tu mělo být třeba o 20 víc. ()

quintes

Človek po 40tke, 4 deti ako tak na krku, od 15tich po 3 mesačného (každé samozrejme s inými ženami, každé dieťa si predsa zaslúži vlastnú matku, haha), si jeden večer pozrie (na HBO GO od operátora) takúto blbosť ako Night at Roxbury, no a smeje sa od ucha k uchu po celý čas.. pre mňa stupídne Béčko ako sa patrí, oddych, relax, vypnutie systému. Poslednú dekádu som odchovaný na ťažkých filmoch od Nolana, je to fajn, len veľa premýšľania a žiadna zábava. Toto by som osobne púšťal na každom možnom filmovom festivale namiesto alkoholu ()

Nellaron

Dvaja bratia - totálni trapáci, sa snažia dostať do prestížneho nočného klubu. Steve a Doug vypadajú ako dvaja idioti, správajú sa ako idioti a tancujú ako idioti. Na prvý moment by človek mohol ohodnotiť film ako odpad, lenže Steve a Doug splnili svoju úlohu trapákov dokonale. Ja si myslím, že presne o toto tvorcom išlo. Vytvoriť komédiu s najvyšším levelom uletenosti a trápnosti. A to celé prešpykovali dance hitovkami z 90-tych rokov. Ak celý film vezmete ako poriadny odvaz a rytmicky si pokývete hlavou, budete sa baviť. ()

Iloveporn odpad!

Stačilo kouknout na trapáckou první scénu, pak proklikat nahrávkou, jestli je to pořád tak trapácké a pak vymazat. ()