Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

Joeey

Skutečně něco jako pozdější Klub sráčů, akorát je tady míň nechutností. Začátek mi připomínal nepovedenou roztřeštěnou cartoonovku. Ty titulky oznamující aktuální lokality tam dali určitě záměrně, aby ještě více upozornili na "kvalitu" scénáře. Sranda od začátku do konce to určitě není, ale hity, které ve filmu zazní, celkový dojem trochu navýší. ()

Jeand´Boa

Velice výborně pojatá kravina...kravina, která měla kravinou být...záměr se zdařil, takže je to vlastně povedený počin...A hlavně...soundtrack s hitovkami je opravdu výborně vybraný... ()

Ssoumess

Nejlepší z crazy komedií ever. S blbým a blbějším tohle řadím na špici žánru. Film je samozřejmě tupej, ale záměrně... obsahuje neuvěřitelné množství kultovních hlášek, skvěý hudební podkres (no dá se říct že film je spíše skvělý vizuální podkres hudby:)), není zde špatného hereckého výkonu (to by ani nešlo:) Šaháš mi na zadek? 10/10 ()

the_bitch

Toto je až tak neuveriteľne blbé, a absurdné že sa z toho musím smiať, a práve preto 1* - za vtipnosť Willa Ferrella. ()

IXOXI

Pohodová komedie, u které není potřeba přemýšlet, stačí se jen dobře bavit. Celkovou atmosféru pomáhá dotvářet taneční hudba z 90. let. Vtipné situace zde nejsou použité jen pro krátkodobé pobavení, ale několik z nich se rozvíjí v průběhu celého filmu. ()

emriq

Úchylný, ujetý, místy nechutný, ale tak nějak pravdivý film. Srdcovka. Minimálně pro filmové nadšence, kteří neocení film, bych doporučil alespoň soundtrack. ()

deepspace101

"Barbaro, přines videokameru, Doug dosáhne vrcholu." Will Ferrell a Chris Kattan jsou dva zoufale nevtipní trapáci. Nahazují sval, neúspěšně se snaží sbalit nějakou roštěnku a touží po vlastním klubu, který bude jako Roxbury (tedy až je tam pustí). Pokud jste z předchozích vět získali dojem, že Noc v Roxbury zrovna nezve k duševním hodům, vaše tušení je správné. Je to film určený pro velice specifické publikum. Příhody tesilového dua dokáže ocenit zejména ten, kdo a) pravidelně v sobotu koukal na Eso s Terezou, b) vzhlížel k osazenstvu Jump Street 21 jako k nedostižným frajerům (Richard Grieco je takový americký Sagvan Tofi, že?), c) má ve svém okolí člověka, který drží tělesný tuk pod dvěma procenty (tahle je pro tebe, Stane ;-D). Dvě hvězdičky nevypadají jako moc, ale u takové kraviny je to hodnocení pro nejvyšší ligu. To přerušení svatby je fakt geniální. ()

Kingjiri

Styl humoru je hodně podobnej Blbýmu a blbějšímu a určitě každýmu nesedne (viz. extrémě odlišný hodnocení různejch uživatelů). Já se šalamounsky přiklonim k průměru, protože humor byl občas dost prvoplánovej až trapnej, ale na druhý straně taky fakt vtipnej a překvapivě nebyl vůbec vulgární ani fekální. Nejpřekvapivější je však plejáda známejch herců, který se objevujou ve větších či menších rolích. Nejvíc mi ale sedlo zasazení děje do prostředí tanečních klubů, protože mám taneční hudbu hrozně rád a tyhle eurodance fláky z 90. let jsou mojí guilty pleasure. Za sehraný taneční kreace bratrů Butabiovejch, jejich balící hlášky a skvělej sountrack přihazuju třetí silnější hvězdu. A přiznejte se, kdo mi šáhnul na zadek?:D ()

Drom

Na tuhle neskutečnou ptákovinu jsem narazil úplně náhodou a docela dobře jsem se pobavil. Atmosféra pop-disco devadesátých let a jedna hitovka za druhou mi vrátily vzpomínky, k tomu někdy celkem povedené a ujeté scénky hlavních protagonistů. Není toho celkem moc co napsat, je to průměrná komedie, ale ubíhá svižně a je příjemně praštěná. PS: Nesaháš mi na zadek? ()

AxelWers

Ľahká komédia, nič extra, skôr priemer a skôr pre mladších, ale je to film, ktorý som si už dávno chcel pozrieť. Zaujímavé 90. roky, ten čas strašne letí... ()

Hever odpad!

Dvojice debilů předstírající lidi se snaží dostat do klubu, toliko obsah. Trapnost dosahuje nesnesitelných mezí a místy máte pocit, že už by fakt chyběla jenom pořádná dortová bitva. Ubohé gagy, házení hlavou, majitel klubu Roxbury - i přesto jsem chtěl dát jednu hvězdičku, pak jsem si ale bohužel vybavil neuveřitelně dementní výraz Willa Ferrella, který má nasazený po celý "film". ()

Lukasfox

no sice je to píčovina, jak stehno ale já sem se u toho bavil..a myslim že ten film je zatim učelem natočenej je to tak ulitlý až je to hustý a to nechci tvurcum šahat na zadek, pač z mista kde se prave nachazim je to prakticky nemožné:-D ()