Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

URBAN

Myslel jsem si že se zasměju, ale něják ne . Neříkám že jsem se úplně nezasmál, ale nebylo to ono a to mohlo být. ( 17.10.15/MAC ) ()

Vitow

Na tento typ komedii zrovna dvakrát nejsem ale tahle mě vždycky dostane. Myslím že jen těžko bych lovil něco ikoničtějšího z konce devadesátek. What is love tuc tuc tuc ... ()

Aargh

Úmyslně imbecilní. A právě proto celkem zábavné. Občas překvapí nečekaně kvalitní vtipky (deník). ()

ladyDOOM

Tak tenhle humor mi teda vážně nesedí! Zvláští ale, že baštim Klub sráčů, když hlavní hrdinové byli ještě vetší debilové, než tady. Hold asi čím více, tím lépe (alespoň co se debility týče). Nějakým záhadným způsobem však došlo k trojnásobnému přehrání filmu za sebou, takže za každé přehrání jedna * , ať nežeru... ()

Mrkvič

Několikrát jsem se zasmál, ale jinak jde o hodně trapnou komedii. Will Ferrell mě tu hodně zklamal, ty dvě hvězdičky jsou za ostatní herce a jejich vtipy. Nebýt toho ždímání vtipu z něčeho, kde je totální prázdno, byly by 3 ()

SG_ever

Vzhledem k náladě, ve které jsem to sledoval nemohu jinak. Zábavná podívaná, krásně předvídatelná a neskutečně zábavná. U tohoto snímku nemohu hodnotit filmové kvality, ale hodnotím jen to, jak moc mě to pobavilo. A to víc než dost. Skvělé. Víc takových blbostí. (80%) ()

karlik4801

Menší podobnost s Klubem sráčů tu je, je to skoro stejně debilní. Ale Noc v Roxbury vypadá lépe ve všech ohledech. Štáb odvedl lepší práci, herci zahráli dementy lépe a scénář nepokulhává na kde jaké trapné blbosti. I tak jsem se zasmál málo kdy. Nejlepší na značce Noc v Roxbury je legendární video s Jimem Carreym. ()

Jizni Tlapa

Třeba je to dabingem, ale jsem od Ferrella zvyklej na větší pecky!!! Jít na dřeň, víc úchylačit a bejt ještě větší dement, než se očekává!!! Chybělo mi to a je škoda! Hudební výběr však bez chyby...70 % ()

Savo

Nehorázně trapný pokus o film. Pokud jste videli klip s Jimem Carrym nemá cenu koukat na celý film. Vše podstatné je v klipu a jeho největší plus je že má jen pár minut. ()

Jazzzz

Jo, v pohodě filmek. Trochu bych ho srovnal s novodobím Klubem Sráčů.. Ty dva hlavní hrdiny nesmíte brát vůbec vážně. Jsou to lidi, jak řekl můj kámoš, kterým by dal v životě přes hubu kdyby je potkal. Ale tady je ta výhoda, že vy jste je nepotkali, ale můžete se na ně podívat v tomhle filmu. Jsou to unikátní nadržení blbci, kteří mají sen - který by se jim sice v reálu nikdy nesplnil, ale proč ne. Cílem nejsou poetické záběry a těžká filosofie, ale zábava a úLET!!! "Já volál: Emííílióóó!!! :-)" ()

_DAVE_

Začátky Willa Ferrella. Teď, kdyz je oplácanější, tak je i zábavnější. Ale neberte to tak, že je Noc V Roxbury úplná katastrofa. Párkrát jsem se i zachechtal, a znám lidi, co tohle milují. ()

adli

pro nekoho nebetycna blbost, pro me a par znamych nejvetsi kult, tuhle komedii proste milujes nebo nenavidis, kdo patri ke druhy skupine doporucuju aspon poslechnout soundtrack ()