Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  **

  Pro mě jednoduše špatný film za lepší, ale stále notně pronuděné dvě hvězdičky. Povrchní, i když pro politické kulisy navoněné, ale bez života, emocí a uhrančivé formy Soderberghova Trafficu. Velikánské zklamání s dobrým koncem a Clooneym. A v podstatě jsem ani nepochopil, o CO se v některých liniích hrálo, přestože se probíraly politické otázky tak doslovně a s takovým zájmem o upozorňování na "skandální" skutečnosti.(22.2.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Zvracel bych černé zlato, ale to bych musel být tím, co jsem viděl, alespoň trochu překvapený. Akorát teď nevím, jestli jsou horší všemožné intervence mocností za účelem uspokojení politicko-ekonomických zájmů (i se svými chtěnými i nechtěnými vedlejšími produkty), či lhostejnost a otupělost naší společnosti, farizejsky se schovávající za demokracii a její hodnoty.. Po filmové stránce je možná škoda, že Stephen Gaghan nepoužil na díly svého jinak precizně sestaveného stroje osvědčené mazivo značky Soderbergh. Jo a jedna poznámka zcela mimo barel. Všimli jste si, že od té doby co se G.Clooney zranil při natáčení scény mučení, začal přemýšlet o svatbě? Vyhlášení svobodní mládenci, bacha na ty úrazy hlavy! A to, že je manželka z Bejrútu, je už jen taková malá hříčka osudu..(10.12.2015)

 • Jamal
  ****

  Docela pěkněj příběh, odehrávajíc se převážně na Středním východě u šejků a emírů. Příběh, který ukazuje jak nepředstavitelně bohatá je tato oblast, ale pouze pokud je zde ropa. Jak nepostradatelná součást je ropa a slouží jako podstavec celému bohatství, který jednou dojde a celá tato pohádka jednou skončí. Jak se někdo snaží myslet do budoucnosti a ne pouze na současnost a je za to náležitě odměněn dárkem od Spojených států. Bohužel, podle mě, ne daleko od pravdy.(8.2.2007)

 • Malarkey
  ***

  Nějak mě tento film nelákal, ale nakonec jsem se rozhodl, že se na něj podívám...už kvůli tomu že tam hraje G. Clooney. Jako politický thriller je to velice zdařilé a pro někoho kdo má rád film kde se jenom kecá je to jasná volba, ale já jsem se u toho nesnesitelně nudil. Ty tři hvězdičky dávám proto, že se ve filmu objevuje řada názorů na ropnou kampaň v Arábii od samotných pracujících a řekl bych, že i zdařile a občas se zde objeví pár silnějších scén. Jinak pro mě naprosto nezáživný film, ale přesto zajímavý a poučný svým způsobem.(19.8.2006)

 • Superpero
  ****

  Zajímavé, neodfláknuté, hodně neakční, ale přesto zábavné a navíc výborně zahrané. Z hereckého obsazení mě mile potěšila Amanda Peet. Samozřejmě že tlustej George Clooney je taky fajn. Velice oceňuji, že se mluvilo více jazyky a ne jen angličtina s různejma přízvukama. Mě se to opravdu líbilo a na konci jsem měl dost zkrachovalej pocit.(26.3.2006)

 • - Ve scéně, kde se arabský zloduch chystá mučit postavu George Clooneyho, mu položí otázku, jestli zná techniky, kterými v Číně mučí lidi z duchovního hnutí Falun Gong, aby je přinutili vzdát se svojí víry, což je narážka na skutečné případy popisované zpravodaji OSN pro otázky mučení. (Moco)

 • - Režisér chtěl do úlohy Bryana Woodmana (Matt Damon) původně obsadit Christiana Balea, ale ten už byl rok vázaný natáčením snímku Nový svět pod vedením Terrence Malicka. (imro)

 • - Roli Bobyho, za kterou později získal George Clooney Oscara, odmítl Harrison Ford. Jak později uvedl, svého rozhodnutí litoval. (Indy_Brabino)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace