Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

racing666

Neni to sice nic zázračnýho, ale já se docela nasmál. Upřímně mě velice překvapilo zdejší hodnocení - 40%? Znám horší filmy (komedie) než tohle. Myslím, že o pár procent navíc by si to zasloužilo. ;-) ()

Nerajohn

Vydržel jsem do momentu, kdy se Lawrence schoval v koupelně u té staré paní, která se zrovna na celou obrazovku pos.... . Dál už to nemá cenu. ()

blekekeke

Málo ztřeštěný, málo komediální a tak v celku nedotažený, ale i přes komediální nedostatek, se to dalo dokoukat. ()

Didon.pipi odpad!

Možná jsem divnej, ale nemám rád chlapy, co se převlíkají za ženský! Fakt se na to nedá dodívat do konce, někde v půlce buďto usnete, nebo s myšlenkou na idioty, co točí rádobyamíckékomedošky a myslí si, že vydržíte všechno, přepínáte rychlostí televizního maniaka kanály, chtějíc uniknout té hrůze a pokud se dodíváte, neuniknete, bude vás to pronásledovat a neznám zaklínadlo, co vás z toho dostane....... ()

Aidina

..“Už jsem viděl hodně hrozných věcí, ale takovouhle prdel ještě ne….“ Dobrá práce kostymérů a maskérů. To musela být pro Martina Lawrence v roli bábiny pořádná úleva to ze sebe sundat. Celkově měl film hodně infantilních míst a příšerný dabing. ()

unclejack

Raja Gosnell je aspoň v mojom ponímaní zárukou pekne pvrchnej zábavy. Koniec-koncov, živí ho to. Mama v sukni predstavuje na jednej strane vcelku priemernú podívanú, ktorá kľučkuje medzi bariérmi diváckeho vkusu tak, aby urazila čo najmenej ľudí. O to väčší plesk príde, ked sa manévrovanie nepodarí. Martin Lawrence ponúka divákom ešte svieži herecký výkon a hoci to zrejme nemyslel zle, výsledok stojí za to len v niektorých scenáristických bonbónikoch - zvyšok predstavuje tak často používaná scenáristická vata. Vážne, otvorím si fabriku na jej výrobu niekde poblíž LA a mám do dôchodku vystarané. Dokonca aj v rámci žánru ide o podpriemer. ()

Boxer666 odpad!

jestli to dokoukáte tak máte můj obdiv, nejnudnější film jaký snad byl natočet, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda ()

sospik

Jako fakt jsem se nahlas smál, bláznivá komedie a krásná oddychovka v jednom, haluzní scény jak hraje 150kilová babka basket nebo skáče z balkonu.. ()

chosan

Komedie zásadně hodnotím jinak než akční filmy a tato je jedna z nejlepších z mým oblíbeným hercem i když dvojka se mě líbí aspoň o kapánek víc. Dávám 85%. ()

prometheusll

Tak trochu ,,Jednoduchý´´ film s kým jiným,než s Lawrencem.. Už se mi zvedá žaludek z filmů jak je třeba AGENT V SUKNI.. samozřejmě,že to bylo opsané z TÁTA V SUKNI akorát jen drobné změny..(je to policajt).. 2 hvězdy jsou u mě maximum! ()

Pythonator

Převleková černošská taškařice, do které nějakým nedopatřením zabloudil Paul Giamatti. Přiznávám, že jsem se zasmál, tak nemám důvod film shazovat, i když jsem si vědom, že to žádné veledílo není. Smutné je, že to patří společně s Mizery a Nothing to Lose k filmovým vrcholům pana Martina Lawrence. ()