Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Kalimero13

Nebýt urputné snahy narvat jakoukoliv americkou komedii na určitou šablonu a vzor, kdy se zákonitě musí objevit nějaká zápletka s rádoby fylozifickomoudrými řečmi na konec a happyend, bylo by to jasných pět. 2/3 filmu jsem se neuvěřitelně bavil, užíval si hereckého výkonu a sympatického looku Willa a přemýšlel, zda nebude divné ohodnotit 5*. Nucený zbytek filmu to ale srazil. Přesto doporučuju. ()

Tryman

Rozhodně jsem nečekal, že mě to bude až takhle bavit. Mám Willa rád, ale od Hitche jsem čekal spíš takový nenáročný film na dobrou noc. Ano, je to nenáročný film, ale opravdu skvělý. Dávám čtyři hvězdy, protože tahle komedie nepatří mezi filmy, které drží nad vodou jen Smithovo charisma a nedovedu si představit, že by někoho nepobavila. ()

ex.it

Uvolněná pohodová komedie, která se nijak nevnucuje, ale zároveň má velice originální charakter hlavního hrdiny. ()

Torgal

Na môj vkus príliš veľký nepomer medzi komédiou a romantikou smerom k tej romantike. Najmä očakávania od línie s Kevinom Jamesom sa nenaplnili, dalo sa z toho vyťažiť omnoho viac. Príbeh (okrem vcelku zaujímavej zápletky) nepriniesol nič nové a jeho priebeh sa dal celkom ľahko odhadnúť dopredu. Filmu jednoznačne pomáha Will Smith, no Eva Mendes mi moc nesadla. 6+/10 ()

n3uro

Parádní pohádková komedie. U momentu kdy se W. Smith podíval do zrcadla v lékárně, jsem se smál tak jak dlouho už ne. Díky :) ()

dainio

Už dlouho jsem se tak nezasmál ! Výborná komedie se vším všudy. Počínaje tahounem a neskutečně vyzrálým dojmem Willa Smitha, až k totálnímu břídilovi Kevinu Jamesovi a jeho šíleným eskapádům. Do toho krásná Eva Mendes a máme tu velice zdařilou kombinaci netradiční romantiky s plnou nůší zábavy ! ()

Joppo88

Konečne komédia z americkej kuchyne, ktorá nesrší trápnymi a neoriginálnymi žartíkmi a "humornými" scénami. Videl som ho viackrát a vždy som sa pobavil. W. Smith je jednej z najlepších hercov čo dokázal aj ako hlavný hrdina tejto komédie. To dokazuje, že aj priemernosť sa dá zdvihnúť na vyššiu úroveň. ()

candy_daze

Sledovat se to dalo. Will Smith ani Eva Mendes ničím nepřekvapili, jen si jeli tu svoji klasickou linku a všichni byli spokojení. Občas jsem se zasmála, ale kdyby byl Hitch laděn víc do chytřejší komedie, než do romantiky, zasmála bych se i víc. Celý film byl předvídatelný tak, že se u toho člověk ani nemůže pořádně pobavit. Věřím tomu, že kdyby Tennant neobsadil do hlavních rolí tyhle "známé ksichty", film by tu měl hodnocení tak maximálně kolem 50%. Hitch je nekorunovaný král průměrnosti. ()

Stíba

Ten závěr byl bohužel celkem typický a očekávaný ale jinak je to skvělá a vzdušná komedie se špetkou romantiky kterou táhnou všichni čtyři hlavní představitelé. Fajn oddechovka kterou bych někdy klidně zopakoval protože tohle nemusí být úplně film na jedno použití. ()

Razzor_82

Výborná romantická komedie, která vyčnívá skvělým hereckým obsazením a svěžestí. Smith je vtipný a příjemný a Mendes zase žhavá sexy kočka, která ráda provokuje. Celé to má vlastně hezké poselství jak si více věřit v životě. 8/10 ()

Odpadlik

Milá a příjemná komedie, kdy se většinu času vlídně usmíváte a občas i docela zasmějete. Tři hlavní představitelé - co k nim napsat: Will Smith, opět mě nezklamal. Není tady sice tak divoký (ostatně ani díky svénaři být němůže) jako v Miezerech nebo Dnu nezávisloti (od té doby už také nějaká doba uplnula a tak proč se trochu "neusadit"), ale je stále svěží. Eva Mendesová - o té jsem nevěděl vůbec nic, ale pokaždé, když byla na plátně, jako by se rozsvítilo, je to velice krásná herečka! Jako posledního jsem si nechal představitele Alberta, tato postava mi byla od začátku velice sympatická, stejně jako její "přerod" a jako její (opět pro mě neznámý) představitel. Na sobotní večer na DVD výborné. ()

waska

Pravda, že tuhle skvělou komedii jsem ocenil až na podruhé. Tolik humorných scének najednou. Pravda ale také je, že film stojí na charizmatu a výkonu Willa Smitha. Ale stačí to. A jeho hádky s Evou Mendes? Třešnička na dortu :-) ...."And how does it work? I don´t know"...... ()

haWranka

Příjemná romantika. Bohužel už jsem tenhle film viděla tolikrát, že se u něj nudím... Will je suprovej, ale Kevin James ho přehrává na plný čáře. ()

Anayka

Nemám ráda romantické komedie, ale tohle mi přišlo lepší než průměr. Jen se pokusím zapomenout na ten tuctový konec. ()

jiriks

úžasný film s mnoha radami pro muže, kteří chtějí "ulovit" svou vyvolenou s vidinou toho, že to jde a že to není tak nemožné, jak si myslí....:) pro mne poučné, vtipné, romantické...4 hvězdy ()

zberatel

Vtipna a zabavna romantika o tom ze kazdy moze dostat ktoru kolvek babu ak vie ako nato... ale musi ju naozaj milovat - take je pravidlo Hitcha :-)) Will a Eva su naozaj dobri a je radost sa na nich pozerat, no a Kevin im zdatne sekunduje :D ()