Slabší scénar a neveľmi presvedčivé výkony sú hlavné slabiny tohto filmu REBELOVskÉho Renča. K tomu povykrádané drobnôstky, aby odviedli pozornosť diváka od vopred nalinkovaného deja: Napr. triková zmena KANOCZinho ex na boxovací pytel alebo príhovor k fotke na hrobe a jej animácia je MONTMARTROVSKÁ (Amélia rulez!), rozprávačský štýl a hl.postava ma zas veľmi blízko k najznámejšej postave S.J.Parker v SEX AND THE CITY, ale konieckoncov to film ani nesnaží zakrývať a aj názvom sa k tomu hrdo hlási. Oceňujem veľmi uzemnenú postavu suseda, ktorú by DONUTIL s radosťou zužitkoval, ale tak by ešte viac roztrieštil už aj tak veľmi chabý dej. Napriek všetkej kritike je to slušný oddychový film - aj keď len pre ženy ;) - bohužial len na jedno pozretie. Obávam sa však, že pri súčasnej scénaristickej mizérií v našich končinách sa dočkáme (po vzore BRIDGET JOHNSOVEJ z ktorej sa tiež vykrádalo) aj ženského románu č.2 (dúfam že podtitul nebude: "s herectvom v koncoch!") Cool-ová STAŠOVÁ vedie o jedno kolo a VAŠUT (v Nákupnej horúčke ja zas pred ním aj hééérečka MOJSEJOVÁ ) si može robiť len poznámky, lebo mraštenie čela ešte nie je herectvo. Škoda režisérovho talentu, toto je TROŠKova parketa, RENČ sa osvedčil v úplne inom žánri (REKVIEM PRO PANENKU, POKOJ BEZ OKEN) a ten mu sedí ako uliaty!(11.4.2006)

• TopGuy

Asi dva vtipné momenty...Člověk čeká, že se to jako nějak rozjede a ono nic.(19.1.2016)

• andy60

Horší než Román pro muže. Nevím, komu to připsat na vrub, zda Viewegovi nebo Renčovi, ale když film zacházel do intimností, bylo to nesmírně trapné.(20.12.2016)

7/10(21.2.2017)

Výborná romantická komedie! Četla jsem jak knihu (která se od filmu nepatrně liší), tak jsem viděla film. Patří k těm, na které bych se mohla dívat denně. Uklidňující hudba, sympatická hlavní hrdinka, originální příběh, z filmu sálá energie! :) Líbí se mi, jak si Laura, její matka nebo Ingrid umí užívat života. Nechápu, jak to, že má film tak malé hodnocení. Asi ho sledovali a hodnotili jen samí chlapi nebo co...(21.8.2017)

Proč ne. Na herecké výkony paní Stašové se kouká dobře...Normální příjemná romantická komedie (až mě trochu pan režisér překvapil). Takže průměr celých tří hvězd.(4.2.2018)

Mimořádně povedená komedie a Renčova mimořádně světlá režisérská chvilka. Klady zde výrazně převyšují zápory - vynikající hudba, skvělé herecké obsazení, dobrý scénář, což je Vieweghova také světlá chvilka. Stašová exceluje a bere si film hodně pro sebe, Zuzka je naprostá kost a vtipné scény jsou vtipné. Film plný skvělých hlášek, na který můžu kouknout víckrát a vždycky mě pobaví. Co chtít víc 80%(22.6.2018)

Pri dnesni produkci,omlouvam se,ale jeden z filmu,na ktery se stale moc rada divam...i Pazout jde tady snést! 😂(13.1.2019)

Jeden z lepsich pocinu pana Rence. Na tento film se muzete divat opakovane a stale vas to bude bavit. Moje mamka to primo zboznuje(13.1.2019)

• scarlet

Když se dají dohromady jeden z nejhorších režisérů a jeden z nejhorších spisovatelů, tak to nemohlo dopadnout jinak. Prostě stupidita na n-tou.(19.2.2019)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>