Komentáře uživatelů k filmu (730)

 • Bilky
  ***

  Slabší scénar a neveľmi presvedčivé výkony sú hlavné slabiny tohto filmu REBELOVskÉho Renča. K tomu povykrádané drobnôstky, aby odviedli pozornosť diváka od vopred nalinkovaného deja: Napr. triková zmena KANOCZinho ex na boxovací pytel alebo príhovor k fotke na hrobe a jej animácia je MONTMARTROVSKÁ (Amélia rulez!), rozprávačský štýl a hl.postava ma zas veľmi blízko k najznámejšej postave S.J.Parker v SEX AND THE CITY, ale konieckoncov to film ani nesnaží zakrývať a aj názvom sa k tomu hrdo hlási. Oceňujem veľmi uzemnenú postavu suseda, ktorú by DONUTIL s radosťou zužitkoval, ale tak by ešte viac roztrieštil už aj tak veľmi chabý dej. Napriek všetkej kritike je to slušný oddychový film - aj keď len pre ženy ;) - bohužial len na jedno pozretie. Obávam sa však, že pri súčasnej scénaristickej mizérií v našich končinách sa dočkáme (po vzore BRIDGET JOHNSOVEJ z ktorej sa tiež vykrádalo) aj ženského románu č.2 (dúfam že podtitul nebude: "s herectvom v koncoch!") Cool-ová STAŠOVÁ vedie o jedno kolo a VAŠUT (v Nákupnej horúčke ja zas pred ním aj hééérečka MOJSEJOVÁ ) si može robiť len poznámky, lebo mraštenie čela ešte nie je herectvo. Škoda režisérovho talentu, toto je TROŠKova parketa, RENČ sa osvedčil v úplne inom žánri (REKVIEM PRO PANENKU, POKOJ BEZ OKEN) a ten mu sedí ako uliaty!(11.4.2006)

 • TopGuy
  *

  Asi dva vtipné momenty...Člověk čeká, že se to jako nějak rozjede a ono nic.(19.1.2016)

 • andy60
  **

  Horší než Román pro muže. Nevím, komu to připsat na vrub, zda Viewegovi nebo Renčovi, ale když film zacházel do intimností, bylo to nesmírně trapné.(20.12.2016)

 • Dany17
  ***

  7/10(21.2.2017)

 • wendy221
  *****

  Výborná romantická komedie! Četla jsem jak knihu (která se od filmu nepatrně liší), tak jsem viděla film. Patří k těm, na které bych se mohla dívat denně. Uklidňující hudba, sympatická hlavní hrdinka, originální příběh, z filmu sálá energie! :) Líbí se mi, jak si Laura, její matka nebo Ingrid umí užívat života. Nechápu, jak to, že má film tak malé hodnocení. Asi ho sledovali a hodnotili jen samí chlapi nebo co...(21.8.2017)

 • Lord_Peltier
  ***

  Proč ne. Na herecké výkony paní Stašové se kouká dobře...Normální příjemná romantická komedie (až mě trochu pan režisér překvapil). Takže průměr celých tří hvězd.(4.2.2018)

 • BStone
  ****

  Mimořádně povedená komedie a Renčova mimořádně světlá režisérská chvilka. Klady zde výrazně převyšují zápory - vynikající hudba, skvělé herecké obsazení, dobrý scénář, což je Vieweghova také světlá chvilka. Stašová exceluje a bere si film hodně pro sebe, Zuzka je naprostá kost a vtipné scény jsou vtipné. Film plný skvělých hlášek, na který můžu kouknout víckrát a vždycky mě pobaví. Co chtít víc 80%(22.6.2018)

 • pupidup
  ****

  Pri dnesni produkci,omlouvam se,ale jeden z filmu,na ktery se stale moc rada divam...i Pazout jde tady snést! 😂(13.1.2019)

 • KlaraHylova
  ****

  Jeden z lepsich pocinu pana Rence. Na tento film se muzete divat opakovane a stale vas to bude bavit. Moje mamka to primo zboznuje(13.1.2019)

 • scarlet
  odpad!

  Když se dají dohromady jeden z nejhorších režisérů a jeden z nejhorších spisovatelů, tak to nemohlo dopadnout jinak. Prostě stupidita na n-tou.(19.2.2019)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>