Komentáře uživatelů k filmu (730)

  • ZkuKol
    **

    Filip Renč se nás pokusil zavést do žánru rom-kom v reklamním hávu. Vizuál si spolehlivě pohlídal, soundtrack má sice styl, ale přece jen se nezbaví znaků kolovrátkovitosti, obsazení slibné, ale! Postsynchrony špatné, ženské strana to nějak nezvládla (jako by v Čechách dělali žánrovky dámám problémy) a scénář je otřesný (dialogy, jednotlivé scény, příběh, figurkovost). Navíc, film má dost nestálé tempo i úroveň kvality (slabý začátek, nadějnou první hodinku, zmatenou půlhodinku před koncem a udýchaný závěr - proč je teď móda řešit lásku na pohřbech?!). Potěší Mirek s Markem a letmý průvodce Prahou, zklame fakt, že každá postava obdrží scénu, ve ktreré vypadá (dle mne to není záměr) jako idiot. Prostě, vtipná romantika nemá problémy s povrchností a klišé (za což se občas snaží tvůrci omlouvat), ale vaz jí láme přílišná jednoduchost a hloupost (což je naopak tvůrčím týmem trestuhodně ignorováno). Laura hledá lásku, její máma hledá lásku, její kamarádky hledají lásku a překvapivě to není snadné a bohužel to není dost zajímavé, natož zábavné... 40%(28.9.2010)

  • TopGuy
    *

    Asi dva vtipné momenty...Člověk čeká, že se to jako nějak rozjede a ono nic.(19.1.2016)

  • andy60
    **

    Horší než Román pro muže. Nevím, komu to připsat na vrub, zda Viewegovi nebo Renčovi, ale když film zacházel do intimností, bylo to nesmírně trapné.(20.12.2016)

  • Dany17
    ***

    7/10(21.2.2017)

  • wendy221
    *****

    Výborná romantická komedie! Četla jsem jak knihu (která se od filmu nepatrně liší), tak jsem viděla film. Patří k těm, na které bych se mohla dívat denně. Uklidňující hudba, sympatická hlavní hrdinka, originální příběh, z filmu sálá energie! :) Líbí se mi, jak si Laura, její matka nebo Ingrid umí užívat života. Nechápu, jak to, že má film tak malé hodnocení. Asi ho sledovali a hodnotili jen samí chlapi nebo co...(21.8.2017)

  • Lord_Peltier
    ***

    Proč ne. Na herecké výkony paní Stašové se kouká dobře...Normální příjemná romantická komedie (až mě trochu pan režisér překvapil). Takže průměr celých tří hvězd.(4.2.2018)

  • BStone
    ****

    Mimořádně povedená komedie a Renčova mimořádně světlá režisérská chvilka. Klady zde výrazně převyšují zápory - vynikající hudba, skvělé herecké obsazení, dobrý scénář, což je Vieweghova také světlá chvilka. Stašová exceluje a bere si film hodně pro sebe, Zuzka je naprostá kost a vtipné scény jsou vtipné. Film plný skvělých hlášek, na který můžu kouknout víckrát a vždycky mě pobaví. Co chtít víc 80%(22.6.2018)

  • pupidup
    ****

    Pri dnesni produkci,omlouvam se,ale jeden z filmu,na ktery se stale moc rada divam...i Pazout jde tady snést! 😂(13.1.2019)

  • KlaraHylova
    ****

    Jeden z lepsich pocinu pana Rence. Na tento film se muzete divat opakovane a stale vas to bude bavit. Moje mamka to primo zboznuje(13.1.2019)

  • scarlet
    odpad!

    Když se dají dohromady jeden z nejhorších režisérů a jeden z nejhorších spisovatelů, tak to nemohlo dopadnout jinak. Prostě stupidita na n-tou.(19.2.2019)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>