NEŠLAP NELÁMEJ!!!!! .... ..... ......... ......... ........... ........... .......... ......... ............. Z Morávka jsem měl pocit už u Nudy v Brně, že se svými postavami nesoucítí, a že se jim vysmívá. V tomhle případě to platí taky. Druhá výtka směřuje k tomu, že samotný příběh, na kterém je film postavený (Z revizora Dalajlámou) je slabý, takže film spíše zachraňují jednotlivé veselé momenty, které ale dokážou pobavit - třeba "Dneska peru bílý", scéna masturbace v uniformě, vše spojené se Zagorkou, objednávání přestárlých prostitutek ("No tohle je ale nehoráznost") a některé další(12.4.2007)

Koukám, že tenhle film aspiruje na místo v žebříčku nejrozpornějších filmů na ČSFD:) V zásadě musím souhlasit se Shadwellovým a AngelAngieným komentářem. Velice osvěžující podívaná v českém prostředí. Celou dobu jsem se smál jako zkouřenej, ačkoli jsem si uvědomoval vážný podtón, který se filmem nesl. A v závěru se to pak nějak zadrhlo, humor zcela absentoval a přišlo něco, co Hrubeše katapultovalo do výšin, v nichž bych ho do té doby nehledal. Tahle inverze se vážně povedla. Hlavní duo hraje ve svých dost netypických rolích špičkově a ne že ne:) Když tak nad tím uvažuju, vlastně je to podobná podívaná jako o tři roky mladší V Bruggách.(17.6.2008)

• Madsbender

Tak to bola poriadna hovadina... ale Roth bol super. Inak palec dolu.(24.3.2013)

• Morien

Vzhledem k tomu, že úvodní jediný opravdu dobrý vtip je vykrádačkou nápadu již použitého v Nudě z Brna, posílám tenhle odvážný (a asi i originální) počin rovnou do věčných lovišť, páč tam se už určitě znovu neuvidíme.(29.8.2009)

(4,5* skoropět - jako uvaděčka jsem to kdysi viděla snad pětkrát - teď zas po dlouhý době v telce a pořád mi to přijde jako jeden z nej českých filmů "poslední doby", sory vkusové)(26.3.2012)