Romeroo

Naprosto zasloužené 4*...skvěle akční, skvělě rychlé, žádná nuda, žádné zbytečné žvásty...prostě fajn akční relax... ()

BROADPEAK

Co se týká akčních scén, dobře zpracované,ačkoliv některé "kousky" jsou dosti přitažené za vlasy. Dějově je tento snímek poněkud chudší a bez většího nápadu. A závěrečný dojemný proslov prezidenta to nijak nezlepšuje. Za akční scénky ***. ()

Marcus.das

Akcne parcourovy kousek s davkou humoru, ktery rozhodne nicim nenastve:) Kdybych si nebyl jisty, ze pri prvnim skoku oknem ci z balkonu bych si nejspis urval obe ruce a nohy, klidne bych parcour vyzkousel...kdoby taky ne, vzdyt kousky co predvadej chlapi v tomhle filmu jsou vazne luxusni:) ()

Elegnor

Shodou okolností jsem viděl druhý díl před prvním, a vůbec to nevadilo.. Dokonce můžu bez problému říct, že se mi ten druhej líbil víc.. Asi je to tím, jak jsou si oba filmy provedením podobný.. Nicméně i tak je to dobrá zábava plná senzačních kaskadérských kousků a akčních scén. Pěkný.. ;) ()

white_

tak vrcholu filmovýho umění se v okrsku asi nedočkáme, ale né každý film musí být takový. nemám rád francouzský filmy, ale když jsem hned ze začátku spatřil Davida Bella, na všechny mý předsudky sem zapomněl.. příběh sice nebyl nic moc, ale všechno nahrazují nevšední parkourové akční scény, kterých je tu vážně dost. čtyry hvězdičky? klidně =) ()

Pochtli

Hoši skáčou a utíkají jak o život (doslova) skoro celý film a nebýt jejich efektního hopsání po střechách a balkónech, je film skoro o ničem.. ()

Lyriq

Bomba. Akční nářez nadupanej parkourem, který mimo jiné předvádí legendární traceur David Belle. 90% ()

Vykuk

Pohodové béčko, námět dobrý, zpracování scénáře trochu jednodušší, značně naivní a v jistých pasážich hůře uvěřitelné. Jinak skvělá hudba, solidní bitky a na podívání dobré, jsem zvědav jaká bude dvojka:) ()

kubilov

Děj není potřebný, vše o co jde jsou akrobatické triky "otce" parkouru Davida Bellea. To, jak umí proskočit i tou nejmenší škvírou a vyskákat po kolmé stěně jen tak, jakoby nic, si opravdu zaslouží uznání. Jenže ani to mi nestačilo a příliš mě to nenadchlo. ()

AlexUnited

Vyložene dokonalý začiatok, super akcia, nespočet vtipných momentov, vulgárne výrazy, dobrý námet, prakticky bez jediného hluchého či nudného miesta. Vôbec nerozumiem prečo som 5 hviezdičiek nedal už pri prvom zhliadnutí, po druhom videní svoj nepochopiteľný omyl samozrejme napravím, pretože ak by som tomuto skvostnému nadupanému dielu, vďaka ktorému Francúzi opäť dokázali svoj kinematografický talent, neudelil v hodnotení plný počet, asi by som poprel všetky ideály, ktorým vo filmovom svete verím a ktoré uctievam. ()

Daertelon

Právě jsem to zkouknul na Ivio. Spousta dobrých scén, ale film veskrze nudný. Zápletka skoro minimální, rozuzlení dvakrát nižší hodnoty. Béčkovej až céčkovej film průměrnýho obsazení. Jo a ještě - kde sebrala prodavačka v supermarketu takovou náturu? ()

Brano

Jeden z top akčných filmov! Pomerne jednoduchý, ale i cez to zaujímavý príbeh, ktorý je doplnený kvalitnými akčným scénami a trikmi. Najmä parkour kúsky, ktoré predvádzal David Belle boli neskutočné. Mne sa tento snímok rozhodne páčil. Malo to svižné tempo od začiatku do konca a nenudilo ma to ani na minútu. Vyzdvihnem ešte skvelé herecké výkony všetkých hercov. /80%/ ()

JosefTomas

Přestože je to v příběhu někdy až moc naivní, skvělý parkur a Belle, který předvádí něco neuvěřitelného. Nádhera. ()

Blazkowicz

Kdo by to byl řekl, že Frantíci umí udělat, kromě žabích stehýnek i dobrý film. Co dobrý, skoro vynikající. Hlavní duo je super, spousta akce a do toho parkour. Toho tam mohlo být víc na úkor mlácení, ale tak o tom to není. Lepší než nějaký průměrný Hollywood. 4+* ()

ostravak30

Je to jeden z častých námětů vize budoucnosti: uzavřít jednu část města a v nich nechat ty horší (socky, kriminálníky, feťáky apod.) a uzavřít je před tou lepší společností. Možná tomu tak jednou i bude, zase tak nereálná tato představa není. Okrsek 13 nám ale představuje představitele státu, kteří se už chtějí problémové části zbavit. V mnohých scénách se však postavy nechovají logicky třeba když padouši své nepřátele dohoní, ale nikdy je nezabijí, ačkoli mají mnoho příležitostí i důvodů to udělat. Nakonec i samotný Taha až příliš oplývá sebejistotou, když bomba má za pár desítek minut vybouchnout a on si je jistý, že v tomto okrsku plném kriminálníků ji tak jednoduše prodá a ještě přemístí jinam. Film mi připomíná spíše akční honičku než nějaký snímek nabitý přestřelkami, akcí a bitkami. Právě parkourové scény jsou na něm to nejzajímavější. ()

Kenshin

Na scénář zapomeňte! I když pár odkazů a vychytávek má... Každopádně se jistě nikdo, byť ani jedinou minutu z příjemně krátké stopáže, nebude nudit, jelikož se během téhle akční jízdy ani nezvednete ze sedačky. (7/10) ()

krivkin

no akce tam je dobrá, kluci hezky skáčou, Taha je fakt drsnej gangster (na stole snad kilo sněhu a bezva hlášky) a K2 je opravdu gorila, ale po dějové stránce...radši no comment ()

hRob

Má to sílu - potlesk poprvé. Má to grády - potlesk podruhé. Dobře jsem se bavil a to až do konce - potlesk potřetí, ale... ()