Mira90

Začátek byl neskutečný, takhle pokračovat dál, byl bych maximálně spokojený. Bohužel, prokecalo se to jen ke 3*... ()

zberatel

Nemam problem dat 5stars blbine ktora ma dokaze udrzat v kresle, popripade "donuti" skocit k susedom na vedlajsi balkon pozdravit :-) Takmer nonstop parkour a akcne sceny v choreografii Cyrila v tomto malom filmiku nikdy neomrzia. Cyril sa netaji tym ze je tam kde je vdaka svojmu idolu ktoremu sa chcel podobat... A tym je nikto iny nez azijska megahviezda a moj detsky hrdina JACKIE CHAN :o)) ()

waska

Svižný, rychlý, jednoduchý. Jak málo stačí k tomu natočit kvalitní podívanou. A ani nevadí, že hlavní hrdina je tak trochu syn Dia. ()

milhouse333

Výborné francouzké akční osvěžení, které nabírá na obrátkách hned od začátku. Podmáznuté doslovným uměním parkouru. O děj tu tak ani moc nemusí jít, hlavně "GO...!" A kdo si po shlednutí nebude mít chut obout tenisky a přeskočit gauč aby si skocil pro coca-colu do ledničky, tak kecá :o) ()

M1911

Jako jo, je to blbost, ale Leito a Damien jsou nehorázní řízci a super kombinace parkour-mlácení-střílení je neuvěřitelně zábavná. Akčňák jako prase! ()

Tamten

Slušná akce, která je zaměřená především na honičky v panelákových komplexech, šílené skoky, skluzy, průjezdy atp. Jen škoda, že když už dojde na bojovou akci, jsou záběry šíleně rozstříhané (asi aby se zamaskovalo, že herci toho z bojových umění zas až tolik neumí). Děj průměrný, neurazí a pro pospojování akcí stačí. ()

Wyrdas

Příběh jde trochu jiným směrem, než masivní většina obdobných filmů a to se mi líbí. Parkour v plné síle fascinuje, až v některých scénách dokonce mrazí. Tenhle film o chlápkovi z Gheta, které si žije vlastním, drsným životem a o policajtovi, kterej bere zákon vážněji, než svůj život. A ke konci filmu uvidíme i to, co osobně považuji za nutnost každého pořádného akčního snímku - boj s velkým, téměř nesmrtelným prasetem! Na závěr nesmím zapomenout vzdát poctu Tahovi, tenhle záporák měl svoje kouzlo. ()

Demonic189

Absolútny priemer pre mna, teda 50%. Akčne sceny sice velmi fajn, ale čo ten zvyšok? Zostrihat to do jedneho 5 minutoveho metalove klipu (inak hudba v tomto filme je hrozna a celych 84 minut!!!) a vysledok by bol lepši. ()

Jaxx84

9293709O13 Není ti divný, že má bomba kód třináctýho okrsku? Luc Besson nezklamal. Jednoduchý ale atraktivní příběh, brilantní myšlenka, která není daleko do budoucnosti, skvěle vybudované prostředí Okrsku 13, dva sympatičtí a charismatičtí herci v hlavních rolích, parkour alá france prostě dokonalý a v závěru skvělý zvrat. Já si tedy víc přát nemohu. Maximálně sympatičtější Leitovu sestru, co to je probůh za tragédku?A btw jsem na hlavu nebo David Belle ukrutně připomíná Teda z HIMYM?? :-D 8/10. ()

rublik05

Nadupaná akční jízda od začátku až do konce. Už z prvních pár minut jasně poznáme, jaký styl akčňáku si pro nás filmaři v čele se známým francouzským scénáristou Lucem Bessonem připravili. Akční scény jsou postaveny na tom, že pořád někdo před někým utíká a využívá při tom to nejlepší, co parkour nabízí. Oba dva hlavní protagonisté díky neuvěřitelné fyzičce předvádějí dechberoucí kousky, nad kterými lze jen nevěřícně kroutit hlavou. Herecké obsazení je vcelku sympatické, záporáci taktéž ujdou. Kdyby měl snímek malinko kvalitnější a propracovanější příběh, byl by ještě o chlup lepší. Nicméně pokud bereme film jako zástupce levnějšího akčního béčka, tak dopadl na výbornou a nelze mu moc co vytknout. Ve finále lze Okrsek 13 brát i jako moderní filmovou prezentaci parkouru a jistě se tak tvůrci zasloužili o dost možná nejlepší filmovou propagaci tohoto sportu vůbec. 8/10. ()

Likan7

Úvodní parkourová honička má tempo, má drajv, má fajn kameru a je nápaditá. Jenže je taky zdaleka tím nejlepším, s čím se v následujících naštěstí velmi krátkých 80 minutách setkáte. Akce nemá nápad, nemá spád, kamera má sice takový ty francouzský prvky, ale ani zdaleka tak přehledná, jak jsme u evropských kolegů zvyklý. Ono vlastně na to, že má film kraťoučkých 84 minut, mě nudil někdy až běda.. ()

Nix

Tady jsem poprvé viděl parkour v akci a že to byl orgáč. To, co předvádí Belle je šílený a taky bych to chtěl umět. Škoda, že to nepředvedl už jinde. Proto tady nemůžu jinak, ale skočit do maxima. Film není příběhově bůhví co, tajnej policajt se infiltruje za zeď, jenže tady jde prostě o akci. Jakmile se dostane Damien za zeď začne jízda. V tomto případě nebudu skákat přes střechy ale protože by mne týden seškrabovali ze země. ()

RedRose

V posledni dobe me francouzska produkce cim dal vic prekvapuje! A to v dobrem slova smyslu! Kdyz jsem si cetl o cen by to asi mohlo byt tak jsem na chvili zavahal, ale vzal jsem ho a na konci mi az bylo lito ze uz je konec... Skvela podivana! ()

Martini98

Tak tomu říkam řádný nášup, první se nám představuje David Belle, když utíka z vlastního baráku před gangem, opravdu hustý parkour, pak jakoby v druhém ději přichazí na scénu superpolicajt Cyril Raffaelli, který efektním způsobem, zničí nebezpečné zločince! Dále přichazí sloučení těchto dvou hrdinů a společná akce o záchranu 13. Okrsku!... Prostě tento snímek je hlavně a jen o akci, příběh ustupuje do pozadí. Aby nás to nezačalo nudit, tak je tu příjemná krátká stopáž. ACTION FOREVER ()

GOGO3000

Podobná problematika byla zfilmovaná již několikrát a s různým ohlasem i kvalitou. Smínek Okrsek 13 se vklínil na pozici maličko lepšího průměru. Za zmínku stojí útěk hrdinů přes rozbořené domy a s tím související kaskadérské kousky. ()

john.h

Super nadupaná akční jízda, ve které dva borci s jedinečným pohybovým nadáním bojují proti ohromné přesile. ()