Joe Scheffer je rozvedený otec, který se sám stará o dceru. V kanceláři marně čeká na povýšení, je přepracovaný a nedoceněný. Vše vyvrcholí na služebním parkovišti, kde mu mladší kolega zabere místo. Když se Joe ozve, tak ho zbije před zraky vlastní dcery, která sedí v autě. Joe se rozhodne, že musí radikálně změnit svůj život. Nejlepší začátek bude, když se naučí prát a vrátí kolegovi jeho úder. Proto začne trénovat bojová umění u veselého a bláznivého profesora. Chce dát svalnatému kolegovi, kterého se všichni bojí, pořádnou nakládačku. (TV Nova)

kenkaku

Když to začalo, čekal jsem trapnou klasiku, jak Joe Nikdo se přes noc stal Joe Někdo a celý film bude stavět domeček lži, aby si post udržel - a bude to jakože sranda. No netrefil jsem se. Bylo to malinko jinak. Příjemně malinko jinak. Prostě komedie z dob, kdy byl svět ještě v pořádku. Pozn.: Belushi je fenomenální. ()

Hanys_

Nejlepší na celém snímku je postava Jima Belushiho. Jinak jde samozřejmě hlavně o to výchovné poslání, že bít se není správné, atd. Potěší taky ne tak ještě známá Julie Bowen z Modern Family. 4.5/10 ()

HArna

Odpočinkový film.Pokaždé když vidím Tima Allena,tak se mi vybaví žánr rodinná komedie.Někdy je těch filmů o scifi,krimi,atd. už dost a v tu chvíli přichází na řadu právě Allen.Když nemáte co dělat,tak si to prostě zapnete. ()

Petr.Kocfeld

Dobrý snímek,který mě zaujal.Dávám 3 hvězdy.Tim Allen je zde dobrý.Komedie to je pěkná.Vracím se k ní rád.Mám rád filmy Tima Allena.Tato komedie je docela zábavná.Tim Allen zde hraje otce od rodiny a má zde dceru a pracuje zde v jisté firmě a dostane zde "nabančíno" před svojí dcerou od svého kolegy.Proto později cvičí bojová umění a mistr v karate(James Belushi)mu zde pomáhá,aby uměl karate a mohl se pomstít onomu kolegovi z práce.Tomuto snímku dávám 60 procent. ()

Cassandra

Nechápu, proč tomu filmu dávají tak dobré hodnocení. Další americká limonáda s přeslazeným koncem, jediným kladem je Tim Allen, ten však klišovitý scénář nezachrání. Mám ráda pohádky, ale v těch nevystupují Američani. ()

Dr Lizal

Vtipné mi přišly jen souboje Allena s Belushim, dcerka byla až moc chytrá a celkově to působilo jako vhodný film na sobotní poopicové odpoledne sloužící jako kulisa během polospánku. ()

aLPaC

Většinou Allena moc nemusím a i tady mi byl ze začátku jako ufňukaný zapomenutý trouba protivný, nicméně po vzestupu jeho popularity se z toho stala dobrá odpočinková komedie a i Allen, který to málokdy dokáže, mě kolikrát rozesmál. Neměl ovšem na vynikajícího Jamese Belushiho. Možná za jiných okolností bych tomu čtyři nedal, ale díky mé dnešní náladě a celkově novým začátkům čtyři dám s tím, že mám v telefonu upomínku na opětovné shlédnutí příští rok. Tak uvidíme! ()

bolan

Volovina . . . teda pardon, chtěl jsem napsat "film pro nenáročné", takhle v neděli odpoledne na Nově. Je super jak správňák Joe na konci zjistil kdo vlastně je a co je správnější než správňácké. Chyběl mi tam jen klasickej americkej happy-endovej potlesk. ()

Jaroslaf odpad!

sem celou dobu čekal na pointu ve které mělo všechno vygradovat a ta pointa nakonec vůbec nepřišla a místo ní jen další patetický a zcela na hlavu postavený poselství, které by v reálném životě nemělo vůbec žádnou šanci uspět. ()

pepa3rd

Zdaleka ne dokonalý, ale svým způsobem příjemný a úsměvný příběh ze života, který ničím nepřekvapí, nevybočuje z dlouhé řady podobných snímků, ale spolehlivě zpříjemní deštivé odpoledne strávené u televize. Vcelku průměrných 50 % ()

tranquill

Příjemná komedie, která v důsledku přesahuje mantinely romantické komedie. Tim zde není tak ztřeštěný jako obvykle a James Belushi je taková třešnička na dortu :-) A přiznám se, doufal jsem, že se Tim pomstí a dá tomu frajírkovi do nosu... ()

Kingjiri

Nejvíc mě pobavil vzhled Tima Allena, kterej vypadal jak Chuck Norris bez vousů. Rozjezd obsahující pár slušnejch gagů byl slibnej, ale po chvíli začala zábavnost filmu výrazně upadat až skončila u komediálního podprůměru. Zápletka na hodinu a půl stopáže příliš jednoduchá, závěr děsně patetickej (divadlo) a nevýrazný vedlejší postavy. Zajímavý bylo jen obsazení malý Hayden Panettiere, a to v souvislostí s její současnou kariérou, dvě silnější hvězdy. ()

Keram42

Uff, klasicky odporný závěr, kdy Allen půlku filmu trénuje na závěrečnej souboj, aby pak... no, nebudu prozrazovat konec, ale co asi od podobných filmů čekat. Ideální na sobotní odpoledne, nejlépe po obědě, kdy se najednou probudíte v druhé půlce a zjistíte, že jste ani tak o moc nepřišli. Což je vlastně docela pozitivum. ()