Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Deset let po událostech prvního dílu se chudá Kalifornie chystá vstoupit do Unie. Pistolník McGivens se sice pokusí se svou bandou zmařit výsledky referenda, zasáhne však Zorro a jejich záměr překazí. Potom se vrátí na svou haciendu, kde žije coby don Alejandro de la Vega s milovanou manželkou Elenou a synkem Joaquinem, který obdivuje Zorra a otci vyčítá, že není statečný jako on. Ani Elena není spokojená. Vyčítá manželovi, že bojem za svobodu a spravedlnost zanedbává rodinu. Jejich spor dojde tak daleko, že Elena požádá o rozvod a začne se objevovat ve společnosti po boku Francouze Armanda. Mezi zastánci vstupu do Unie a jeho odpůrci, kteří se obávají, že narušená rovnováha sil povede k občanské válce, roste napětí. Zatímco Alejandro na jedné straně utápí manželskou krizi v alkoholu a na druhé dál bojuje za spravedlnost, Elena je nucena spolupracovat se dvěma agenty, kteří znají Zorrovu totožnost a za své mlčení požadují informace o Armandovi. Také Alejandra vedou stopy k Armandovi. Zjistí, že pro něj pracuje i McGivens a že jejich cílem je překazit připojení Kalifornie k Unii. Manželé se při pátrání několikrát střetnou a odhalí Armandovy záměry s novou, extrémně silnou výbušninou. Zorro chce vyhodit do vzduchu vlak, který ji převáží, všimne si však, že uvnitř je jeho rodina. Je odhodlán ženu a syna zachránit a jednou provždy zúčtovat se zrádným Armandem a jeho muži. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (260)

Fr 

všechny recenze uživatele

zorro, zorro, zorro, fandí se zde jako na fotbale. již na úvod se mi zdá, že se A.Banderas musí cítit dost trapně, jestli se někdy podíval co natočil. hlášky? možná pro moje děti (vyzkouším to). vlastně většina scén je spíš pro děti. o to víc mě překvapila v akci C.Z.Jones. bohužel při rvačce zorro juniora s učitelem je jasný, že tento film je určen jiný věkový kategorii a není mi jasný, jestli toto dílo dokoukám. trapnost zorra bije do očí, když musí snést potupu před svým synem (hanba by mě fackovala !!) i postupem času získávám pocit, že C.Z.Jones je kráva, zorro debil a scénárista idiot. a že ze sebe ho dělat nehodlám !! takže doporučuji úvodní titulky a milovníci FERARI ocení malou reklamu na svého ,,koně". ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $75miliónovTržby USA $46,464,023Tržby Celosvetovo $142,400,065║ Nuž moc som sa na to tešil po mojej obľúbenej prvej časti a nakoniec som dostal len priemernú dobrodružnú jazdu, ktorá samozrejme neurazí ale ničím prevratným ani nepoteší. /videl v kine: 60%/ ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Excelentní řemeslník s lehce nevyrovnanou výkonností Martin Campbell dostal do ruky i druhý díl rutinní (ale drahé) nevážné zábavy, které vévodily kordy a ritmo latíno gitáro (a korzet Catherine Zety-Jones). A natočil v podstatě totéž co prve, ale bez Sira Anthonyho, zato s natahováním se o odvaze a vzorovosti rodičů pro svá dítka, což Banderas daleko zábavněji předváděl v prvních Spy Kids, a hlavně se zápletkou, která jako by vypadla z Wild Wild West. Rufus Sewell tu neuvěřitelně mrhá svým talentem, a divák si říká, proč vlastně takovýhle naivní za každou cenu líbivý výplach sázející na romantiku té doby a geografického zasazení vzniknul - a nemůže dojít k jinému závěru než že rozhodně ne pro jeho potěchu, ale pro peníze:P A nemůže necítit jisté zadostiučinění z toho, že hrubý kalkul producentské sebrance nevyšel. Tyhle příhody šlechetného dona s kreací žárlivého Španěláka jsou naprosto zbytečné, a proto i přes svoje nesporné řemeslné kvality nedostanou víc než první díl - proto 50%. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack James Horner: 1. Collecting The Ballots ,2. Stolen Votes ,3. To The Governor's ... And Then Elena ,4. "This Is Who I Am" ,5. Classroom Justice ,6. The Cortez Ranch ,7. A Proposal With Pearls / Perilous Times ,8. Joaquin's Capture and Zorro's Rescue ,9. Jailbreak / Reunited ,10. A Dinner Of Pigeon / Setting The Explosives ,11. Mad Dash / Zorro Unmasked ,12. Just One Drop Of Nitro ,13. The Train ,14. Statehood Proclaimed ,15. "My Family Is My Life . ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Podobně příjemné dobrodružství jako dnes už klasický první díl, ze kterého se televizní omílání pokusilo udělat otravnou nováckou stálici. I tentokrát při pohledu na Zetu umírám, při špičkování s Alejandrem se nepřestávám usmívat a Cambellova režie má i dnes pořádný kus šmrncu. Jen je škoda, že základní dějová linka i tentokrát pokulhává, jen místo pomsty tentokrát Zorro bojuje o spravedlivé připojení k federaci, což povedenou adrenalinovou podívanou zahání do nechtěně úsměvných momentů. I tak ale Legenda povedený kousek ze skupiny staromilských šestákových románů, kterých si považuji stále víc. 70% ()

Galerie (70)

Zajímavosti (14)

  • Banderas utrpěl při natáčení spoustu šrámů, vážněji zraněný ale nebyl. Zato jeho 8 dablerů skončilo se zlomenými zápěstími a přeraženými čelistmi. (HappySmile)
  • Zorrova hřebce ve filmu představuje 11 různých černých koní. (EMMY)
  • Tvorcovia uvažovali nad tým, žeby oživili starého Zorra s tvárou Anthonyho Hopkinsa, ten však požadoval veľký honorár, a tak z tohto nápadu zišlo. (ČSFD)

Související novinky

Šílený Zorro

Šílený Zorro

30.04.2011

Někdo ve studiu 20th Century Fox si myslí, že je načase, aby se vrátil maskovaný mstitel Zorro. Rozhodně ale nečekejte návrat Antonia Banderase – konec konců, po skvělé jedničce přišla Legenda o… (více)

„Restartér“ Bonda zkusí komiks

„Restartér“ Bonda zkusí komiks

06.02.2009

Studio Warner Bros. chce navázat na megaúspěch Temného rytíře a po vzoru Harryho Pottera plánuje rozmáchlou sérii o gothamském mstiteli. Takže trilogií to neskončí, ať už bude Nolan ochoten v… (více)

Bay sa pohrá s robotmi

Bay sa pohrá s robotmi

14.07.2005

Bayova dovolenka na Ostrove sa pomaly končí a režisér už všetok svoj pracovný čas venuje príprave akčného (a primerane drahého) sci-fi plného pestrofarebných robotov s názvom TRANSFORMERS. Jedným z… (více)

Reklama

Reklama