Dlouhý víkend

The Long Weekend

Dlhý víkend

Komedie / Thriller

Kanada / Velká Británie / USA, 2005, 85 min

Na to že je to jistě nízkorozpočtový béčkový film je to náhodou velmi vtipná a pohodová oddychovka.... takže vřele doporučuji.... normálně bych dal **** ale vzhledem k tomu že se mi zdá hodnocení tohoto snímku nízké dávám ***** byla to prostě "prdel". Na ostatní hanobící kometáře k tomuto filmu bych nebral ohledy to píšou jen suchaři:-)(18.10.2008)

• gumli

Film som stiahol omylom.Myslel som že to bude austrálsky film,čo som chcel.Ale dočkal som sa neuveriteľnej sračky.No,možno nie pre každého.Kto je zvedavý ako pes žerie svoje vlastné hovno,alebo debil serie na záchode,šplechajúce hovna a kopu prdov a ďalšie debility,tak to je akurát preňho.Tvorcovia tohoto skvostu museli mať IQ ako kvasená uhorka alebo zdochnutý potkan.(16.2.2010)

Hodně sympatická a dobře pojatá teenagerovská komedie. Ve svém oboru rozhodně nadprůměr.Klein a Fehr si jsou i vzhledově dost podobní,takže jim spolupráce,jakož to bratři, dost seděla.Ve filmu uvidíme dost neobvyklé prvky,jako když se Edovi vždycky vybaví nějaké video,co natočil.Já se příjemně bavil, 80%(16.7.2007)

• gudaulin

Hranice vkusu má každý někde jinde a proto nikdo nemusí zoufat, pokud se mu tahle slátanina bude líbit. Za sebe můžu říct, že jsem se bavil lépe snad i na WC po nákaze úplavicí... Jeden z případů té horší části teenagerovsých komedií, ztělesnění scénáristické impotence a herecké nemohoucnosti. Zejména u představitelek dívčích hrdinek je nepochopitelné, proč vyplýtvaly všechno kapesné od rodičů na hadříky a kadeřníka, místo aby si zaplatily aspoň týdenní herecký kurz...Celkový dojem 10 %.(17.5.2007)

• BadoXXII

Nemám rád filmy o úplných sráčoch čo sa ani len nevedia prihovoriť k žene a nakoniec sa z nich stanú kanci čo zbalia poriadnu samicu. Je to už tisíckrát prevarená téma podobných komédií. Ak by v tomto prípade nebol film obohatený o amatérske (dobre vybraté) vtipné videá, tak by to bolo extrémne nudné. 35%(14.9.2009)

• - Natáčelo se ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)