Playboy Cooper a nesmělý Ed jsou bratři, navzdory naprosté vzájemné odlišnosti. Ed má jediný víkend na záchranu své kariéry, ale Cooper má o ideálním prožití konce týdne jiné představy. Chtěl by trhnout rekord v uloveném počtu dívek a Eda chce vzít na tuhle ďábelskou jízdu s sebou. Bez ohledu na to, jak se upjatý a neurotický bratříček bude bránit. (oficiální text distributora)

PenaPP

Chvílemi to bylo jako sestřih z Natočto!, ale dost jsem se u toho nasmál. Dějově slabé, ale celkově průměr. ()

denisavary

Teď mě tedy zaskočilo, že je to thriller? :)...ve filmu jsou nejlepší ty "domácí vtipná videa", u kterých se musí každý zasmát...jinak je to klasická zábavná americká komedie pro puberťáky. ()

Andrew159

Na to že je to jistě nízkorozpočtový béčkový film je to náhodou velmi vtipná a pohodová oddychovka.... takže vřele doporučuji.... normálně bych dal **** ale vzhledem k tomu že se mi zdá hodnocení tohoto snímku nízké dávám ***** byla to prostě "prdel". Na ostatní hanobící kometáře k tomuto filmu bych nebral ohledy to píšou jen suchaři:-) ()

Mire

Bežná komédia z americkej produkcie akých vám naseriem plný kýbeľ. Najvtipnejšie boli asi tie videá z kamery, inak film postrádal naozaj vtipné momenty a Chrisovi Kleinovi som jeho úlohu veru neveril, on je pre mňa proste ten plachý Oz z American Pie, nie nejaký Casanova :)) A Cobie Smulders tu vyzerala ako kočka, nie ako teraz v HIMYM... ()

Mr.Shock

Totální pí**vina s minimem vtipných momentů... Nicméně 1 * je za hezkou milosrdnou sousedku... No a ta druhá ... ta je za Evangeline Lilly (které jsem si v tomhle "filmu" ani nevšiml). ()

asader

Komedie u které jsem se trošku zasmál,ale velká většina momentů,které měli být vtipné jsou hodně trapné. ()

AndrewNewman

Mám rád jednoduché americké filmy o párty víkende, o nočnej zábave a pod. Ale toto bol naozaj prúser. Tvorcovia sa dokonalo spoliehajú len na fekálny humor a to môžem ako tak odpustiť len tvorcom paródii typu Scary Movie a pod. Pokus o nejakú romantickú komédiu zhasol už pri preglgnutí semena, ktoré nám predviedla istá mladá "dáma". O nejakom herectva škoda hovoriť. Kariéra Oziho začala v American Pie a tam aj skončila. Lepší dojem nezanechala ani tetička Robin, prdiaca vo výťahu. Škoda času, ktorý som pritom strávil. Jedna hviezda len za pekné krásky, ktoré sa tam točili. ()

david666

Předvídatelná obyčejná komedie, ktará se hodí spíš za kulisu k nějaké činnosti než k bedlivému sledování. Je zde plno gagů založených na různých tělesných zvucích, které již dnes moc nepřekvapí. Nic originálního jsem tady nenašel. Taky záběry na zvířata v různých sexuálních a jiných "chutných" situacích po nějaké době nudí. Pozitivum pro chlapy je velké množství pěkných ženských:-) ()

FandaF

Komedie, s několika drobnými originálními gagy. Např. to "mokré" stehno mě fakt rozesmálo - prostě ze života ;-) A některé ty prostřihy home-videa byly taky dost dobré. Tento film by měl i na 4*, ale chtělo to v pár věcech dotáhmout, současný stav na mě spíše působí jako "rychle to natočit a hned to prodat" film. ()

DansteR

Oddechová komedie vlastně o ničem. Chvíli po shlédnutí nevíte na co jste se dívali. Navíc mě nadchla rekapitulace přeřeků nakonci. Fakt vtipný :-) ()

PatrikP4

Něco se povedlo opět sme na to koukaly s více lidma (a trošku připitý) a celkem jsme se občas zasmály... Rozhodně se to nemusí líbit všem a asi ani nebude... ()

Ditulka

Jedna hvězdička pro film, na který se jednou podíváte, jednou se možná i zasmějete ( no dobře, možná dvakrát :o) ) a podruhé už nikdy více... ()

Vital

Jakmile jsem zahlédnul Chrise Kleina,hned mi bylo jasné,že to bude ve stylu prciček a nespletl jsem se,není to nejspíš extra dílo,ale jako sranda to ušlo. ()

P@\/EL

Opravdu vydařená komedie, která nabídne řadu sranfovních, leč někdy dost sprostých, scén, které mě parádně pobavily. Velkým plusem jsou bezpochyby úsměvné záběry z amaterských kamer, jimiž je celý děj opravdu originálně proložen a díky kterým není film nudný. Děj je plný nedorozumění, omylů a úletů, tudíž má celkem svižný spád. ()

Pythonator

Netradiční komedie s nádhernou Cobie Smulders. Nejzajímavější na filmu je fakt, že vsuvky vtipných amatérských videí jsou mnohem zábavnější než celý zbytek filmu. ()