Každý pokus Filipa Kaštana přijít o panictví končí nezdarem, ne-li přímo katastrofou. Pokud jde o sex, neklape to ani Blance a Pavlovi, rodičům jeho kamaráda Danyho. Terapeut jim doporučí, aby se vydali do míst, kde se společným sexem kdysi začínali. Blíží se prázdniny, a zatímco se rodiče snaží přemluvit babičku, aby týden pohlídala malého Honzíka, postrach rodiny Dany plánuje s Filipem prázdniny, na kterých už to konečně musí vyjít. A neodradí je ani to, že Filip po posledním milostném průšvihu musí za trest odjet pracovat na statek moravského strýce. Cestou ale vystoupí a zanedlouho je v kempu, kde už na něj čeká Dany. Vzápětí však kluci s hrůzou zjistí, že ve stejném kempu se ubytovali i Danyho rodiče. A co je horší, okamžitě Danymu svěří Honzíka, kterého babička odmítla hlídat. Ani to však manželům nepomůže, protože se k nim vetře dávný kamarád, tělocvikář Bořek, který tu vede dívčí vodácký kurz. Díky Honzíkovým vylomeninám se Dany a Filip seznámí s dívkami z Bořkova kurzu, jejich pokusy o sblížení však selhávají... (TV Nova)

sir-dave

Filip Kaštan, nemáte trochu vody? Dle mého kvalitou stále podobná své zimní verzi s prkny. A stále jen pro vyhraněné publikum, kteří se rádi dívají na podobné filmy. Lhal bych kdybych v kině pomalu nebrečel smíchy. Scény s nahou paní ve sprše, s trubkou a následnou hláškou "chce tady někdo sex" a jiných byla kvalita :)) Škoda okatého product placement (9%), kterého tady bylo více než dost :-( O Haškovi ani nemluvím... Soundtrack zase povedený ()

HorrFi

Dva kámoši chcou jet na vodu a jeden z nich musí jet ke strejdovi na Moravu kydat hnuj, ale nakonec se na to vykašle a radši jede s kámošem na vodu. Oba jsou nadržený a chcou si zasouložit, ale nějak se jim to nedaří a ještě jednoho z nich buzerujou jeho rodiče, ale nakonec smočí.. Mohl bych přijít v půlce filmu a nic podstatnýho by mi neuniklo :D:)česká podprůměrná komedie ()

Radiq

Dobrej pokus, jak oživit ryze českou výletní komedii. Tentokrát na téma vodáci. Vtipny postavičky. Vesely situace. Holky, žensky, sex. Trapasy, lotroviny, úchylárny. Vesměs se tam objevujou jenom samí sympatičtí herci a ani jedna scéna na mě nepůsobila dementně. Právě naopak - většina vtipnejch nápadů byly dobry a celkem to aji tak dobře odsejpá, že se u toho člověk i já docela bavíme. ()

Columbus

Janak je borec! Film od filmu se uci a jediny u nas umi udelat srandovni film pro mlady. Navic spojeni s Chyskou pridava filmu na sile. Madl je lepsi herec nez Kotek, to se jasne ukazalo zde. ()

eJacques

...Rozhodně lepší než Snowboarďáci, čekal jsem účelovou komedii, ale nakonec jsem se fakt pobavil... No všichni přítomní se v kině "řezali" až se za břicho popadali... Nízká procenta neodpovídají zábavě... Jako oddechovka jedna z nejlepších poslední doby... ()

COF_666

Vzhledem k tomu že se mi Janákův předochozí film Snowboarďáci líbíl, tahle kravina se mi taky zamlouvala. Ovšem pár dementních míst se taky našlo. ()

filmmovier

Velmi se to vyrovná Snowboarďákům. Sice je to o tom samém ale tohle je o mnoho lepší. Jsou tu pěkné holky, spoustu zábavných situací a hlášek. Výborný výkon zde odvádí Pavla Tomicová jako Mádlova máma. Rafťáci mě bavili o dost víc, než už zmíněný film... ()

Doudis19

Sázka na jistotu v podání nadrženého dua Kotek, Mádl divácky opět úspěšná, kvalitně ovšem o dobré dva stupně níž, než-li histericky přijatí Snowboarďáci. Pro věk 13-15 určitě kult. Pro sečtělejší obecenstvo však už pouze nic neříkající lovení bobříků. ()

Lachtaan

Ve víru Snowboarďáků možná i o špetku "povedenější" oddychová komedie. Mádl s Kotkem uměli hrát tak přesvědčivě, až si člověk mohl pomyslet, že jsou takovými vemeny i v reálném životě. A na jejich grimasách a příjemném hraní stojí ta dlouhá léta celé zalíbení v jinak tak hrozivě jednoduchém filmu. Nebudu zakecávat, že mám Rafťáky rád převážně z důvodu toho, že se jedná o teen komedii a nalezneme zde teda spousty pěkných dívčích těl. Taková Andrea Kerestešová bývala naprosto k nakousnutí. REWATCHED AFTER TENTH TIME (...maybe more) 4.5.2018: Každoroční novácké reprízy jejích vlastních prachobyčejných komedií mě rok od roku iritují více a více, najdou se ale výjimky mezi vysílaními filmy, které si dopřávám při každé takovéhle příležitosti. Rafťáci jsou přesně tím filmem, jehož lze zhlédnout za jakékoli situace, v jakémkoli citovém i fyzickém rozpoložení a stále mě budou Kaštan s Danym po boku nádherných holek bavit. Vícero trapasů v žádném jiném filmu nenajdete. Ale pokud nejste zarytými odpůrci mírných patetických vtípků a gagů, budete si, stejně jako já, užívat Mádla s Kotkem i za 20 let. ()

David.Darco odpad!

Večer som hľadal nejakú blbosť pri ktorej nemusím čítať titulky a môžem zaspať. No tsk túto sme vypli s priateľkou po 5tich minútach. Ten nechutný strih, pohyby kamery, split screen a otrasné herecké výkony ústredných postáv sa dlhšie znášať nedali. Iróniou osudu je že som sa zamýšľal zrovna v ten deň, že som už dlhšie ničomu nedal odpad. A že sto ani často nerobím. No to som ešte nevidel že zvládnem pustiť dva také filmy za sebou. Našťastie to predtým vyvážili ST a Hitchcock. ()

Sokkk_y

Rafťáci jsou u mě na hranici mezi "blbostí a podprůměrným průměrem". Nikdy nepochopím (a ani se nessnažím pochopit) tyto "tennagerovské výstřelky", protože všecko je všude stejné. Stejný začátek, stejný děj, stejný konec___Od Snowboarďáků se tento díl liší pouze tím, že zde chybí sníh a a to jejich debilní "Střííkejjj..!". Možná byl tento film lepší, než jeho zimní předchůdci, ale nějak zvlášť mě nenadchl (dle mého očekávání). Kromě jiných firem si zde udělala nádhernou reklamu společnost Coca-Cola Company díky Spritu (koncentrace tohoto názvu nápoje byla asi 5 Spritů/ 10 min.)___Herecká dvojka Mádl & Kotek opět nic nepředvedla. Kotkovi nebylo rozumět a Mádlův zakřivený "xicht" mi už začíná lézt na nervy. I přes tyto profesionální NEherce (nechci zde narážet na jednoho uživatele!!!) se našli jakžtakž průměrné výkony, hlavně se mi líbil malý a hyperaktivní Honzík.___ Na závěr se modlím, aby Janáka nenapadla další takováhle kravina ve formě natočení další pubertální "teenkomedie". ()

Belbo odpad!

Od dob pobřežní hlídky mne nebolela bránice více.Škoda, že kokotek nemůže hrát Hobby Buchannana- syna Davida Hajzlhoffa z pobřežní hlídka. No a Jirka Pádlo by mohl zastat blonďatou sexy CJ s umělíma prsama. ()

M-arta

Dvě hvězdičky - a to jenom díky tomu, jak mě dokázal rozesmát fór v úvodní scéně. Pak už spíš převládaly smutnější pocity marnosti... Ale dospívající si to snad užijou. ()

SG_ever

Příjemná a zábavná podívaná. Film se drží cestičky, kterou mu vyšlapali Snowborďaci. Mádl je mi furt o kus sympatičtější, ale ani ten Kotek není strašný. Slušný film, znovu už jinak přátelé. (60%) ()

Mrkvič

Často dost trapný. Velmi často otravný Vojta Kotek. Ale zalidněné zábavnýma postavičkama a pěknýma holkama. Příběh o zasunutí mohl dopadnout mnohem, mnohem hůř, jak dokázal Panic je na nic. U Rafťáků se snad každý aspoň trochu zasměje. ()

Tyny

Rafťáci neboli dalo by se říct opak Snowboarďáku s Mádlem a Kotkem. Podle mně správná komedie, která určitě nezklamala a skvěle pobavila. Pamatuji si, když to byla novinky a šlo to poprvé v televizi, tak jsem byla s rodiči na televizi jak přilepená a hltali jsme Rafťáky jedním dechem a strašně jsme se u toho nasmály. Postupem času, když jsem je viděla několikrát, se mi ale přestali líbit tak, jako dřív. Přesto jsou fajn. ()

Český film v nesnázích?

Český film v nesnázích?

03.03.2007

3. března před desátou večer se filmový rok 2006 pomyslně uzavřel rozdáním výroční ceny Český lev. O těchto oceněních již tradičně rozhoduje Česká filmová a televizní akademie. Celý galavečer zahájil… (více)

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006