Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Tejto veci by nepomohlo ani keby Paris Hilton bola v celom filme nahá! Je to jeden neskutočný odpad kinematografie, dal by sa zaradiť medzi to najhoršie, čo kedy v histórii vzniklo. Nebolo tam nič skvelé, naopak všetko katastrofálne, nebudem menovať, čo konkrétne, lebo sa tam hľadá ťažko vôbec jeden normálny dialóg, názor, dejová časť. Jeden veľký omyl a nezmysel, za ktorý nech si dajú tvorcovia a účinkujúci minimálne jednu facku! Mám doma veľa filmov a seriálov na nosičoch, ale toto odmietam si nahrať už len z princípu, že najbrutálnejší odpad nepodporím ani pošpinením nosiča. Bola to snaha o uvedenie jednej slečny, ktorá zlyhala. Moje hodnotenie vypovedá názvu filmu, aká náhoda - Trhni si! Možno je na toto škoda slov, ale nechcem aby sa s tým niekto niekedy trápil, tým že by to vzhliadol, nehovoriac, že u nás to vysielala jedná komerčná televízia. Aj keď sa snažím veci dopozerať dokonca alebo aspoň vidieť niečo podstatné, aby som film ohodnotil, nedokázal som to ani ja dopozerať do konca! Nikdy nikdy viac! V USA sa môžu hanbiť, niektorým ľuďom by po tomto počine mali úplne zakázať kinematografiu a aj iné veci! Stoka, hnoj, odpad! ()

Torision odpad!

Tak to mě poser! Paris Hilton se pokusila o hlavní roli v teenagerovský komedii. Čéče, kdyby hrála nějakou go-go tanečnici,nebo třeba stojan na kabáty, ale jakmile otevře pusu, tak si člověk řekne, že když koukal na Kameňák, tak to ještě nebylo tak zlý.Vlastně tadyta "komedie" dává hodnocení odpad! úplně novej rozměr.Člověk ,kterej viděl tohle a nebyl znechucenej, tak asi není normální. Prostě, vůbec si to nestahujte a už vůbec nedávejte 50,- za půjčení DVD. ()

corpsy

Bola charakteristika ´´mizernej bitch´´ v tomto filme životnou skúsenosťou Paris Hilton? Tak či tak, hrať to príliš nemusela. Neviem ako dnes, ale táto slečna bola stále len akousi sexy atrakciou, ktorá to náležite prijímala a oceňovala. A snímok ťažko zaradiť do totálneho odpadu, alebo do kategórie aspoň priemernej komédie. Proste blud, ktorý možno nikto veľmi neocení, ale plakať kvôli vyplýtvanému filmovému materiálu naň, určite nebudem. ()

Kryton odpad!

Paris Hilton není hezká,není herečka a už vubec není vtipná. Suveréně s Uwe Bollem vládnou odpadu. Kdo ví , třeba v budoucnu spojí své síly a vytvoří SUPERODPAD! ()

corona odpad!

Až po pozretí tohoto "filmu" divák ocení všetky tie prcičky, kámošov čo varia a nemajú káru, pohulia a uvidia a tripujú po Amerike a Európe. Pevne verím, že sa z 11. miesta ešte posunie o kúsok vyššie, aj keď konkurencia je veľká. ()

balba odpad!

Největší ptákovina co , kdy mohli vydat.Hodnocení odpad je pro tento film velice slušné hodnocení určitě bych to nazvala hůř.Paris Hilton ať radši chodí po večírcích a neplete se hercům do řemesla. ()

necisty

Asi bych tomu vážně měl dát odpad, má to ale jediné štěstí, že jsem se občas zasmál a podařilo se mě to dodívat. Ta šílená baba, co si přišla na kolej jen zapíchat, byla tak trapná, až byla i srandovní, jen ty hnusné prsa tam nemuseli ukazovat. Naštěstí jsem stihl zavřít oči:). Děj je ale bohužel naprostá trapnost a opravdu netuším o co se tam Paris snažila. Že je to blbka, nebo ji ze sebe jen dělá, to je mi jedno a jinak ji výhradně kvůli vzhledu mám rád, ale tohle byl vrchol. Ke konci jsem si říkal, no jó tak ona ze sebe fakt nechá udělat rozmazlenou kravičku a skončí jako 'záporák', ale to ne, ona se to pak snažila žehlit tak nesmyslnými kecy, až mě z toho bylo špatně. Jediné plus a jediný důvod proč na to koukat - k*ndy! ()

Biggy odpad!

Už jste někdy slyšeli slovní spojení "Blbá namyšlená kráva, co se sere kam nemá" ? Omlouvám se za ten výraz, ale Paris prostě nepatří na filmová plátna, na hudební pole a už vůbec ne s její inteligencí na vedení monopolu Hilton. ()

nemorino

Nečakal som nič a ani som si predtým o tom filme nič neprečítal a nepozrel trailer. Na moje prekvapenie sa čudujem že je tu samí odpad. Prečo? Poznám oveľa horšie natočené filmy. Paris Hilton bola priemerná a páčilo sa mi, že si vedela urobiť srandu zo svojej osoby. ()

SeanLSD odpad!

Je to výsmech alebo propaganda ? Sebakritika či ďalšie chvastúnstvo ? Koniec ma zmiatol viac ako väčšina filmov od Kubricka. Paris si asi dala podmienku, že zahrá, len ak na konci nebude vyzerať ako totálna pyzda. Význam celého filmu sa tým však odrazu totálne, až anarchisticky stráca a zanecháva diváka ešte vo väčšom roztratení. Zaujímavá je myšlienka vnútorného monológu ústrednej a pritom negatívnej postavy. Je ale negatívna ? O čo tu do frasa ide ? Zaujíma ma pozadie tejto otrasnej hovadskosti... To je taký ODPAD!, že som si ho musel pozrieť 2krát !! ()

Dado odpad!

Veď už ten poster je neskutočne odpudzujúci, ale pokiaľ sa i napriek dostanete akýmkoľvek spôsobom (ja za to môžem ďakovať mladšej sestre) k tomuto slušnými slovami neopísateľnému produktu, úprimne vás ľutujem. Som veľmi rád, že si nepamätám dátum, kedy som tento "film" videl, lebo v ten deň som spoznal absolútne dno filmového priemyslu. (0%) ()

Yesqward odpad!

Ak by som mal film vystihnúť jedným slovom, tak by to bolo: "Sračka". Ak jedným znakom, tak by to bolo "?". 0% ()

anli odpad!

Pry ma jit o sexy komedii-sexy ztelesnuje asi Paris Hilton,ktera vubec,ale vubec neumi hrat a vtipna rozhodne neni a nikdo jiny z "hercu"take ne,takze nejde vlastne ani o komedii.Jde o usmolenou teenegerovskou usmudlaninu,kde podle meho nebyl ani scenar a vse se vymyslelo na place.To same plati i o rezii,takze koukat na to doporucuji jen ve znacne podrousenem stavu,nebo za trest.Jasna a cista nula. ()

Bobik9

Tak Paris Hilton je opravdu p*ča. Ten film je debilní sračk*. Ale je spousta mnohem horších a hlavně: je tam Simon Rex! ()