Bláznivá dovolená v Las Vegas

Vegas Vacation

Dovolenka v Las Vegas

Komedie

USA, 1997, 93 min

Když jsem nejnovější díl Ságy rodu Griswoldů viděl poprvé, v euforii jsem mu udělil pět hvězdiček, což zpětně považuju za své největší mozkové selhání ;-), způsobené tím, že jsem čekal něco mnohem horšího. Takže znovu a za střízliva: předchozím Vánočním prázdninám se Las Vegas rozhodně nevyrovná, ale patří k tomu povedenějšímu, co Chevy Chase v poslední dekádě natočil. Slušná zábava. 60 %(20.2.2003)

Slušné zakončení Griswoldovské série.(10.6.2005)

Nejslabší ze série dovolených , ale pořád skvělá zábava. Není nad nejlevnější bufáč v Las Vegas , kdy i nadrážní bufet vypadá jako francouzská restaurace s obsluhou od Playboye!(8.5.2003)

Chevy Chase a jeho rodinka se rozhodnou jet na dovolenou do Las Vegas. Griswoldovi opět nezklamali. Docela slušná zábava.(17.12.2008)

Myslím si, že návrat rodinky Griswoldových sa nemohol vydariť lepšie a pre zmenu nás tentokrát zaviedli do neónového mesta Las Vegas, kde ich bláznivé scénky a hlavne Clark, ktorý sa zúfalo snaží získať späť prehraté peniaze, sú opäť zábavné ako ich staršie bláznivé dovolenky. Grizwoldovcov mám veľmi rád, myslím že existujú asi 4 časti a nebol by som proti, keby sa aj po rokoch rodinka vybrala na výlet opäť.(19.1.2015)

• - Autá, ktoré Rusty vo Vegas vyhral, boli: Ford Mustang Convertible (1996), Hummer H1 (1996), Ford Aspire (1996) a Dodge Viper RT/10 (1996). (m.a.t.o.)

• - Jediný film série, ku ktorému nenapísal scenár John Hughes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa počas turistickej sezóny, od polovice júna do konca septembra 1996. (m.a.t.o.)