Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na soukromé škole se koná slavnost vítání prvňáčků. Mladý učitel George Hanson je pyšný na program, který s dětmi nastudoval, radost mu kazí jen to, že nepřišel jeho přítel, doktor Robert Joley. Po slavnosti se George účastní večírku u bohatého literárního agenta Sydney Millera, otce jedné z malých žaček. Seznamuje se tam s nevlastní sestrou Sydneyho manželky Constance Ninou Borowskiovou. Mladá žena se ho zeptá, jestli nemá zájem o byt, doslechla se, že se prý bude stěhovat. Tak se George dozví, že jeho přítel Robert chce se vztahem s ním skoncovat… Poté, co se tak skutečně stane, se George nastěhuje k Nině a hned od začátku si oba mladí lidé výtečně rozumějí. George se pokouší zapomenout na zklamání s Robertem a pro Ninu je mladík vítanou změnou v nepříliš vydařeném vztahu s advokátem Vincem McBridem. Po čase ale Nina zjistí, že je těhotná, a pomalu se utvrdí i v tom, že dál už s Vincem žít nechce. George jí nabídne, že se o dítě budou starat společně, zůstanou přáteli a budou spolu i nadále bydlet. Vince to zprvu navýsost roztrpčí, nakonec ale musí tvrdou realitu přijmout… Jednoho dne Georgeovi opět zavolá doktor Robert Joley: chce, aby s ním jel na konferenci kritiků do jeho bývalé školy. George zprvu váhá, ale nakonec souhlasí. Nina jeho odjezd sleduje s obavami… Na konferenci se George a Joley setkávají s profesorem Rodneym Fraserem a jeho mladým přítelem, hercem Paulem. A právě mezi Paulem a Georgem od první chvíle přeskočí jiskra. Postarší a rozumný Rodney vše sleduje rezignovaně, George se ale obává, jak na novou situaci zareaguje Nina… (TV Prima)

(více)

Recenze (83)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ak vymyslíme originálny námet v neoriginálnom žánri, treba ešte napísať originálny scenár a precízne to natočiť. Tvorcom sa to podarilo tak napoly a tak je to celkom fajn, nezaspíte pritom, občas sa možno zasmejete, občas chápete Anistonku a ešte zopár podobných miernych plusov, ktoré väčšine divákov úplne stačia ku šťastiu. Mne už bohužiaľ ani zďaleka nie. ()

MáŠa 

všechny recenze uživatele

Tak co říct k tomuhle filmu. No, hraje v tom krásná Jenifer, z prvu to vypadá jako klasická komedie, kdy si prostě myslíte, že ta ženská se rozejde se svým přítelem, aby mohla začít krásný život s "bývalým" gayem, no, a vám to ani nevadí, ba se na to i těšíte, páč takový konec snad i chcete, a už si připravujete, jak o tom filmu napíšete, že je pěkný, ale dost šablonovitý, no, a vono nakonec ne :-) A najednou zase vystávaj ty otázky, jestli to není škoda, že ten film není šablonovitý. Pryč je totiž ta očekávaná komedie. On je z toho nakonec docela dost snímek ze života. V tom případě, proč se ten film od začátku netváří vážněji? No, a vlastně furt bych mohl psát nějaká proč? Jako ve výsledku si nestěžuju, ale výsledné dílo je prostě takové zvláštní, a ani nějak moc se nedivím, že jeho název není moc známý. Film je pěkný, ale stejně jako v životě sem nepochopil, kdo je v něm vlastně ten dobrý a kdo ten špatný. Teda z těch chlapů. No, a to sem třeba zrovna čekal, že mi bude až přes míru napovězeno. No a ještě jedna otázka mě napadá: Jenifer, proč mi nevoláš? ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Zajimavý příběh, který je plný trablů s muži jedné svobodné matky. Jennifer je tady ještě neuvěřitelně sexy. Doba, kdy z ní bude vyzáblina, bohužel teprve příjde. Mnoho prvků komedie jsem tam nezachytil a na drama je to až moc velká romantika, ale celkově slušný průměr. Příjde mi to nebo každý druhý gay má o mnoho víc obdivovatelek než heterosexuál? Možná se až moc divám na filmy a přestávám rozlišovat realitu od fikce. Nebo ne? ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla zajímavá romantická komedie. Tahle komedie postavila zažitá klišé žánru zcela na hlavu a udělala to celé jinak, nově, zajímavě, a přesto mi to přišlo stejně obyčejné a neoriginální, jako romantická komedie s zažitými prvky. Nevím proč, ale já se příliš nebavil. Respektive film se líbil a byl jsem zvědavý, jak to celé dopadne, ale přesto mi to celé přišlo až příliš okaté a místy dokonce nudné. Určitě vítám nápad udělat romantickou komedii jinak. Ale přesto jsem nebyl spokojený, neboli tenhle film skončil za mými očekáváními. Ale jak říkám, vítám změnu zažitého modelu a oceňuji to třemi hvězdičkami. Přece jen, koukatelné to bylo, děj to mělo taky a konec mne nezklamal. Takže vlastně průměrná spokojenost, což se rovná tříhvězdičkovému hodnocení. ()

5150 

všechny recenze uživatele

50%.. Romantické komedie a Jennifer Aniston, tak to můžu. Tato se mi však líbila nejméně z těch, co jsem zatím viděl. Asi nejspíš proto, že to tak úplně romantická komedie není, Jennifer je povětšinou ustaraná a smutná, a Paul Rudd se k ní moc nehodí ( to oblečení - hrůza ). Navíc písničkový doprovod je slabý a zápletka připomíná TŘI DO TANGA..)) ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama