Objekt mé touhy

Objekt mojej túžby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1998, 107 min

• 5150

50%.. Romantické komedie a Jennifer Aniston, tak to můžu. Tato se mi však líbila nejméně z těch, co jsem zatím viděl. Asi nejspíš proto, že to tak úplně romantická komedie není, Jennifer je povětšinou ustaraná a smutná, a Paul Rudd se k ní moc nehodí ( to oblečení - hrůza ). Navíc písničkový doprovod je slabý a zápletka připomíná TŘI DO TANGA..))(4.3.2007)

• Ledkodlaq

Tak nudné, že to ani nelze slovy vyjádřit, přesto to zkusím. Emocemi zmítaná a nerozhodná Aniston nemůže pochopit, že s jedním chlapem jí to klapat nemůže, druhého nechce, je těhotná a jinými slovy hraje postavu ještě tupější než v přátelích. Rudd zase chce být evidentně otec, ale nechce být manžel, celkové vzato dost slabá zápletka na celovečerní film. Ze začátku jsem ještě čekal nějakou gradaci, či aspoň nějakou tu zábavu, ale nepřišlo nic z toho.(13.12.2014)

Ak vymyslíme originálny námet v neoriginálnom žánri, treba ešte napísať originálny scenár a precízne to natočiť. Tvorcom sa to podarilo tak napoly a tak je to celkom fajn, nezaspíte pritom, občas sa možno zasmejete, občas chápete Anistonku a ešte zopár podobných miernych plusov, ktoré väčšine divákov úplne stačia ku šťastiu. Mne už bohužiaľ ani zďaleka nie.(8.6.2012)

• IvcaSammet

Miluju Paula Rudda a zbožňuju Jennifer Aniston. Proto jsem zde laťku nasadila hodně vysoko ... The Object of My Affection je pro mě ale nic než zklamání ... Ze začátku se příběh sice rozjíždí slibně, ale obrovská stopka se objevuje už před polovinou. Možná tomu jenom nerozumím, ale GAY je člověk, kterého přitahují muži. Pouze muži ... Tak proč sakra ta scéna s Jennifer v posteli?! ... Za normálních okolností bych asi vnitřně vyšilovala, protože jak už jsem zmínila, Paul a Jennifer by přece jenom byl úžasný pár, ale pokud už jednou nastavím nějaké pravidla, měly by se dodržet ... Jenže kdyby tam ta scéna nebyla, tak by se na to nikdo nedíval, nebo co ... No a pak už to šlo jenom z kopce ... Nejdřív Nině nevadí, kdyby si chtěl George najít přítele a rozhodně ho nežádá o svatbu, vždyť chce jenom pomoct s dítětem ... Na konci je z toho ale problém číslo jedna, přátelství zničeno a vypadni z mého bytu než se vrátím ... Co to jako je? ... Podivná slátanina s úžasným hereckým obsazením ... A právě to je jediným důvodem, proč hodnotím dvěma hvězdičkama.(12.5.2017)

Bála jsem se slátaniny, ale nakonec se na to dalo dívat. Dobrý film pro televizní sledování. Líbilo se mi, že homosexualita byla brána úplně normálně. Taky film neřeší předsudky(jako třeba Ptačí klec), ale vztahy. Kéž by byl i ve skutečném životě vždycky po ruce nějaký ten vysoký policista, když už všechno ostatní vybouchne...(4.3.2003)