Objekt mé touhy

Objekt túžby

Objekt mojej túžby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1998, 107 min

Je to neskutečně neobvyklé, ale vlastně to, jak tento film končí a jak z toho vyšla postava Jennifer Aniston (Nina) - tak se má vůbec nejlíp - jelikož má kolem sebe takových chlapů, že je asi nejšťastnější ze všech :) Je to takovéto - od začátku vím, jak to dopadne...;) Je tam plno lásky, je tam plno zlomených srdcí, je tam plno "milosti" Aniston a celé se to motá kolem rozhodnutí ponechat si dítě :) Je to vlastně nic moc, ale jelikož jsem se rozhodla mít komplet shlédnutou filmografii Aniston, nemohla jsem to vynechat ;) Nic moc - třeba tak za 20 let se na to podívám znova. Jo a ten byt co má - ten bych moc chtěla taky :)(3.5.2015)

• IvcaSammet

Miluju Paula Rudda a zbožňuju Jennifer Aniston. Proto jsem zde laťku nasadila hodně vysoko ... The Object of My Affection je pro mě ale nic než zklamání ... Ze začátku se příběh sice rozjíždí slibně, ale obrovská stopka se objevuje už před polovinou. Možná tomu jenom nerozumím, ale GAY je člověk, kterého přitahují muži. Pouze muži ... Tak proč sakra ta scéna s Jennifer v posteli?! ... Za normálních okolností bych asi vnitřně vyšilovala, protože jak už jsem zmínila, Paul a Jennifer by přece jenom byl úžasný pár, ale pokud už jednou nastavím nějaké pravidla, měly by se dodržet ... Jenže kdyby tam ta scéna nebyla, tak by se na to nikdo nedíval, nebo co ... No a pak už to šlo jenom z kopce ... Nejdřív Nině nevadí, kdyby si chtěl George najít přítele a rozhodně ho nežádá o svatbu, vždyť chce jenom pomoct s dítětem ... Na konci je z toho ale problém číslo jedna, přátelství zničeno a vypadni z mého bytu než se vrátím ... Co to jako je? ... Podivná slátanina s úžasným hereckým obsazením ... A právě to je jediným důvodem, proč hodnotím dvěma hvězdičkama.(12.5.2017)

• Ledkodlaq

Tak nudné, že to ani nelze slovy vyjádřit, přesto to zkusím. Emocemi zmítaná a nerozhodná Aniston nemůže pochopit, že s jedním chlapem jí to klapat nemůže, druhého nechce, je těhotná a jinými slovy hraje postavu ještě tupější než v přátelích. Rudd zase chce být evidentně otec, ale nechce být manžel, celkové vzato dost slabá zápletka na celovečerní film. Ze začátku jsem ještě čekal nějakou gradaci, či aspoň nějakou tu zábavu, ale nepřišlo nic z toho.(13.12.2014)

Rádobyoriginální podivnost, která neví, jestli je komedie, prvotřídní drámo nebo film "jak z reálu" a nakonec to dopadne dost divně. Snaží se to postavit žánr na palici, ale přitom jede podle jeho pravidel. A na konci zas jede jinak. Podivná kombinace, která ale moc nevychází. Ještěže je tam Alan Alda. Střídání zkratkovitosti a rozvleklosti je taky dost podivná kombinace. Hodně zvláštní film.(14.11.2009)

Ak vymyslíme originálny námet v neoriginálnom žánri, treba ešte napísať originálny scenár a precízne to natočiť. Tvorcom sa to podarilo tak napoly a tak je to celkom fajn, nezaspíte pritom, občas sa možno zasmejete, občas chápete Anistonku a ešte zopár podobných miernych plusov, ktoré väčšine divákov úplne stačia ku šťastiu. Mne už bohužiaľ ani zďaleka nie.(8.6.2012)