Objekt mé touhy

Objekt túžby

Objekt mojej túžby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1998, 107 min

Ak vymyslíme originálny námet v neoriginálnom žánri, treba ešte napísať originálny scenár a precízne to natočiť. Tvorcom sa to podarilo tak napoly a tak je to celkom fajn, nezaspíte pritom, občas sa možno zasmejete, občas chápete Anistonku a ešte zopár podobných miernych plusov, ktoré väčšine divákov úplne stačia ku šťastiu. Mne už bohužiaľ ani zďaleka nie.(8.6.2012)

V jednoduchosti je krása. Je to tak zvláštní, příjemný a pohodový film, který se dneska málokdy vidí. A nečekala jsem, že zrovna tenhle film mě odnese úplně do jiného světa. Pro Jennifer Aniston mám slabost, zase na mě působila strašně příjemně a přirozeně. Paul Rudd mě taky mile překvapil, nepatří mezi mé nejoblíbenější herce, ale tohle se mu opravdu povedlo. Ti dva vedle sebe vypadali až nebezpečně dobře, a k tomu ještě tak vyjímečný soundtrack. Příběh není žádné klišé a do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne, a to se mi líbí. SPOILER - A jejich postelová scéna, krása.(24.7.2011)

Zajimavý příběh, který je plný trablů s muži jedné svobodné matky. Jennifer je tady ještě neuvěřitelně sexy. Doba, kdy z ní bude vyzáblina, bohužel teprve příjde. Mnoho prvků komedie jsem tam nezachytil a na drama je to až moc velká romantika, ale celkově slušný průměr. Příjde mi to nebo každý druhý gay má o mnoho víc obdivovatelek než heterosexuál? Možná se až moc divám na filmy a přestávám rozlišovat realitu od fikce. Nebo ne?(14.11.2009)

Šel jsem do toho jenom kvůli Alanu Aldovi, přestože Jennifer Aniston je mou oblíbenkyní. Aldu jsem moc často neviděl, ale dostalo se mi velice zajímavého filmu. Zápletka je rozhodně neotřelá, leč trošku pitomoučká a rozhodnutí hlavní hrdinky si v reálu nedokážu představit. Nutno ocenit, že až do samého konce jsem nevěděl, jak to tedy vše skončí a tím pádem jsem se ani moc nenudil (ale ani nesmál). Na takovou hereckou sešlost bych čekal lepší výsledek, ale na jejich hraní si stěžovat nemůžu a nakonec jsou to sice 3*, ale díky originalitě a nevyzpytatelnosti lepší 3*.(13.8.2013)

Perfektní romantická komedie. Miluju, když z filmu cítím všechny emoce a taky krásné poetické rodinné prostředí. Paul Rudd v roli charizmatického George Hansona, který je gay a zároveň hledá tu svou cestičku kterou se bude dál ubírat a není si tak uplně jistý kudy vykročí spolu s jedinečnou a geniální Jennifer Aniston podobenstvím názorů a životního příběhu jakoby z oka vypadla její osudové roli Rachel z přátel i když není na místě jí do této škatulky pořád řadit jelikož ušla velice dlouhou a plodnou cestu životem do jedné z výšin herectví. Alan Alda byl ve filmu naprosto bez chyby :-).(7.2.2012)