Objekt mé touhy

Objekt mojej túžby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1998, 107 min

• Pink.Panther

Jedna z těch mnoha romantických komedií, které nenaplňují ani daný žánr, jen tak uplynou a proto se hodí jako audiovideo kulisa ke studiu něčeho nezajímavého. Zlí jazykové tvrdí, že jsou i takoví jedinci, kteří kvůli čumění na tyto americké kraviny neudělají napoprvé ani zkoušku z farmakologie. Ale to Jenn a Zahn jistí. 30%. Produkce: Twentieth Century Fox (28.7.2018)

Tak co říct k tomuhle filmu. No, hraje v tom krásná Jenifer, z prvu to vypadá jako klasická komedie, kdy si prostě myslíte, že ta ženská se rozejde se svým přítelem, aby mohla začít krásný život s "bývalým" gayem, no, a vám to ani nevadí, ba se na to i těšíte, páč takový konec snad i chcete, a už si připravujete, jak o tom filmu napíšete, že je pěkný, ale dost šablonovitý, no, a vono nakonec ne :-) A najednou zase vystávaj ty otázky, jestli to není škoda, že ten film není šablonovitý. Pryč je totiž ta očekávaná komedie. On je z toho nakonec docela dost snímek ze života. V tom případě, proč se ten film od začátku netváří vážněji? No, a vlastně furt bych mohl psát nějaká proč? Jako ve výsledku si nestěžuju, ale výsledné dílo je prostě takové zvláštní, a ani nějak moc se nedivím, že jeho název není moc známý. Film je pěkný, ale stejně jako v životě sem nepochopil, kdo je v něm vlastně ten dobrý a kdo ten špatný. Teda z těch chlapů. No, a to sem třeba zrovna čekal, že mi bude až přes míru napovězeno. No a ještě jedna otázka mě napadá: Jenifer, proč mi nevoláš?(21.2.2008)

Bála jsem se slátaniny, ale nakonec se na to dalo dívat. Dobrý film pro televizní sledování. Líbilo se mi, že homosexualita byla brána úplně normálně. Taky film neřeší předsudky(jako třeba Ptačí klec), ale vztahy. Kéž by byl i ve skutečném životě vždycky po ruce nějaký ten vysoký policista, když už všechno ostatní vybouchne...(4.3.2003)

Zajimavý příběh, který je plný trablů s muži jedné svobodné matky. Jennifer je tady ještě neuvěřitelně sexy. Doba, kdy z ní bude vyzáblina, bohužel teprve příjde. Mnoho prvků komedie jsem tam nezachytil a na drama je to až moc velká romantika, ale celkově slušný průměr. Příjde mi to nebo každý druhý gay má o mnoho víc obdivovatelek než heterosexuál? Možná se až moc divám na filmy a přestávám rozlišovat realitu od fikce. Nebo ne?(14.11.2009)

Ak vymyslíme originálny námet v neoriginálnom žánri, treba ešte napísať originálny scenár a precízne to natočiť. Tvorcom sa to podarilo tak napoly a tak je to celkom fajn, nezaspíte pritom, občas sa možno zasmejete, občas chápete Anistonku a ešte zopár podobných miernych plusov, ktoré väčšine divákov úplne stačia ku šťastiu. Mne už bohužiaľ ani zďaleka nie.(8.6.2012)