• Djkoma

Tonyho vizuální styl a použití barev, kamery a bláznivých výmyslů dnešní doby se po Muži v ohni ukázal ve světle bohužel horším a nepříjemnějším. Muž v ohni byl krásně stylizovaný film o přátelství a uvědomění si odpovědnosti, kde barvy podbarvovali dění a pocity. Domino je až moc samoúčelná omalovánka. Je to taková jízda na tripu. Někdy až přehnaná, ale přesto stylová. Ikdyž co je styl, to je taky otázka. MOžná se v některých momentech Tony nechal unést možností, že může všechno. Ukazovat teda ňadra Keiry nemusel, chudák, ještě víc u mě klesla. Keira vypadá neškodně i přes všechno co jí Tony k imagi přidá, ale je to furt jen hezký holka co si hraje s nunčakama a občas dělá tvrdou. Mickey Rourke však jako drsnák jiná káva. Nebojí se ničeho ani těch nejsurovějších možností a s ničím se nepáře. Komu by se to nelíbílo? Lucy Liu si hraje malou roličky hodné/zlé policajtky co vyslýchá naší hlavní hrdinku a ta jí vypráví svůj dlouhý příběh. Velké zklamání pro mě nakonci byla ukázka opravdové podoby Domino Harvey. Nechci o ní říkat nic zlého, ale krasavice to nebyla a nechat jí hrát jednou z hezčích křehkých a dobře tvarovaných(až na zmíněné poprsí). Ta holka mi tam nesedí a asi nikdy sedět nebude. Ať už se to týká jejich schopností lovkyně, skvělé střelkyně a nebo naprosto šílené osoby. Taková Linda Hamilton hrající matku zachránce lidstva Johna Connora byla opravdovější "zlá holka". Nakonec se přiklánim ke 2*, kvůli hlavní postavě, přehnané stylizovanosti a 127 minutách po kterých nebude obdivovat slešnu Harvey, ale rádi konečně vypadnete z toho jejího světa.(10.3.2006)

• salahadin

Hmm, pozoruhodný sestřih jakési technoparty s drsnýma holkama, co váží 50 kg i s tou bambitkou na rameni. Keira byla pro mě před Dominem herecké polínko, ale teď je to herecká domina (au! přestaň mě mlátit tím bičíkem!). To co tady předvádí, je směsice herecké tragiky, směšnosti a nemohoucnosti. Domino je průměrná hi-tech blbost s kulometným střihem.(19.4.2006)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +drsná Keira v drsném filmu, našlápnutá hudba, akce -debilní kamera, a proboha ten střih, v závěru film působí natahovaně/// Rozhodně stojí za to vidět. Nejvíc mě těší, že jsem se v ději neztrácel a tu nepřehlednou a obsáhlou dějovou změť v pohodě stíhal. Horší je to s obrazem, který mi tady nevadil tolik jako ve filmu Muž v ohni, ale stejně je to k zblití. Nevím co si o sobě Tony Scott myslí, ale mě jeho režijní rukopis není vůbec pochuti. Naposledy si mi od něj nejvíc líbil film Poslední skaut a to už je pěkná řádka let. I tak ale ten film jde. Je pěkně našlápnutej, krvavej a drsnej. Keira je boží a nebýt to tak dlouhé, asi bych šáhnul i po 4*./// Celkem 67%///(9.7.2009)

• -bad-mad-wolf-

Co člověku zbývá, když je mu protivná forma i obsah... Scottův porouchaný stroboskop mě minul s rezervou, do níž by se vešel celý Jupiter. Tuším, že pubertální pařan PC her upustí několik kapek různých tělesných tekutin - vždyť dostane epileptický střih, obraz protažený alejí filtrů, řádku drsných chlapů/hezkých slečen se známými jmény, cool story podle skutečného příběhu (ty vago!!!!) a kdovíco ještě... Samozřejmě, Domino je až moc cool na to, aby nešlo o záměr, jenže mě Scottova epilepsie nezajímá, nezajímá mě ani dementní story o drsné holčičce, která je s brokovnicí stejně přesvědčivá, jako moje babička, nezajímá mě zdejší špinavá moderna a obrázky roztříštěné na molekuly. Domino je nová generace, bohužel ne pro novou generaci diváků; spíše jen pro jistou kastu, do níž stoprocentně nepatřím.(8.3.2009)

• POMO

To isté, čo nič nehovoriaci trailer, akurát v dvojhodinovom balení. Tak chaotický, vizuálne do seba zahľadený a v kontexte s tým nezdravo dlhý film, že som ani nemal dôvod a záujem riešiť, čo sa v ňom vlastne deje (a že to po vás tvorcovia vyžadujú!). Pred úplnym fiaskom ho ale zachraňuje slušný casting, notná dávka vtipu a "politického nadhľadu", a jedna hláška od najväčšia drsňáka pod slnkom: "Ženy nás prinútia klaknúť si na kolená. Všetkých."(7.12.2005)

• - První slova, která ve filmu zazní, "Hlava, budeš žít. Orel, zemřeš.", zazní z úst skutečné Domino Harvey. (HellFire)

• - Postava Alfa byla inspirována skutečným řidičem Domino Harvey, Eda Martineze a Choco. Byl to muž z Afghánistánu, kterému všichni říkali "Afghani", jelikož nedokázali vyslovit jeho jméno. (HellFire)

• - Mickey Rourke se původně rozhodl vystoupit z produkce, neboť se mu nelíbil scénář, a vzal roli v současně natáčeném snímku Revolver. Když Tony Scott dal jeho postavu přepsat, Rourke se vrátil na plac. (imro)