• novoten

Keiru chci za jiných okolností vidět i v nesledovatelných nesmyslech, ale tady bohužel selhává ve všech směrech. Nevěrohodně tvrdí situaci, nevěrohodně střílí a dokonce i nevěrohodně vypadá. Terč netrefil ani Tony Scott, který si asi výtky týkající se jeho přílišné vizuální vyměklosti (rozuměj občasnému racionálnímu střihu) u Muže v ohni vzal příliš k srdci. Rozklepaná kamera a plno filtrů či zoomů jsou sice prima nápady, ale aby mě bolely oči i při záběru na zlatou rybičku, to je pro mě nevítaná novinka. Nebýt Christophera Walkena, šel bych klidně ještě níž, protože tohle je místo slibovaného trháku naprostá křeč, u které jen kroutím hlavou a nechápu hlášení o postmoderně.(7.3.2006)

Je to tak 3 a půl*. Bohužel velmi slušný scenář, překvapivě uvěřitelnou Knightley a nadpozemsky drsňáckého Rourkeho zabíjí Scottova onanie nad svými klipovými schopnostmi, nadužíváním barevných fitrů a hyperaktivní střihačova ruka. Dostat to do ruky trošku uměřenější schopný tvůrce, byl by z toho filmeček par excellence.(21.3.2006)

Nemůžu si pomoct, ale ono se mi to snad líbilo. Scott sice šílí a jeho práce vypadá jak ranní vstávání na tripu, ale co, ono to na mě působí cool, má to šmak a nebýt toho, že je Keira fakt nic moc, tak bych hodnotil víc. Jsem na rozmezí mezi 6-7/10 a tak to taky nechám. P.S. Hudba je šíleně řízná.(1.1.2007)

• Skejpr

Víte.. kdyby stejnou látku natočil John Woo.... Todle je jen místy až nekoukatelnej bordel, jeden dvouhodinovej Videoklip, přičemž hudba se skládá z větší části z neustálého vyřvávání "Motherfucek! Jsem silně zklamán.(18.5.2006)

Soundtrack Harry Gregson-Williams: 1. "Am I Really That Bad" - Performed by Domino and the Dagger Baileys ,2. "Another Soul" - Performed by Harry Gregson-Williams ,3. "The Weakest Link" - Performed by Paul Ferrar ,4. "The Gambler" - Performed by Xzibit featuring Anthony Hamilton ,5. "Impressionism" - Composed by Robert Viger ,6. "Azulee" - Performed by Shantel ,7. "Tango Bradere" - Performed by Brad Hatfield ,8. "Tango Flambe" - Written by Novi Novog (as Navi Novog) ,9. "Two To Tango" - Performed by Brad Hatfield ,10. "Paris" - Performed by BT ,11. "3 The Hard Way" - Performed by Bahamadia ,12. "Troubleshot" - Performed by Mike Chapman ,13. "Got Answers" - Performed by Seeds of Love ,14. "The Bario" - Performed by Heitor Pereira ,15. "Autumn Evening" - Performed by Bai Kwong ,16. "Get Out" - Performed by Seeds of Love ,17. "Main Title 'Man On Fire'" - Written by Harry Gregson-Williams ,18. "Choke Me, Spank Me (Pull My Hair)" - Performed by Xzibit ,19. "Why Did I Let You Go Away" - Performed by Bobby Kranc ,20. "Debestar" - Performed by The Green Car Motel ,21. "I'm Sorry" - Performed by Brenda Lee ,22. "Shimmy Riddle" - Performed by Matt Backer ,23. "Ska Rats" - Performed by Kent Buchanaon ,24. "Hey You" - Performed by Nick Welsh ,25. "Muthaf*cker" - Performed by Xzibit ,26. "Mr. Lucky" - Performed by Rudy Guess ,27. "Latinova" - Composed by Andrew Basil ,28. "Animal Control" - Performed by Seeds of Love ,29. "Let's Get It On" - Composed by Bill Baylis ,30. "Speaking In Tongues" - Performed by Eagles of Death Metal ,31. "San Berdoo Sunburn" - Performed by Eagles of Death Metal ,32. "Next Trend" - Performed by BeatCop ,33. "Hot Lips" - Performed by The Funky SOL ,34. "Nothing Is Wrong" - Performed by FC Kahuna ,35. "Where Do You Keep Your Love" - Performed by Buppy featuring Marius Moga ,36. "Me So Horny" - Performed by 2 Live Crew ,37. "Hail To The Chief" - Composed by Graham de Wilde ,38. "Boom Shot Dis" - Performed by Kully B / Gussy G ,39. "Juice" - Performed by GMS ,40. "La Marcela" - Performed by Jack Darby featuring Joe Motter on Trumpet ,41. "Nasty Girl" - Performed by Nitty ,42. "Cold, Cold Ground" - Performed by Tom Waits ,43. "Jesus Gonna Be Here" - Performed by Tom Waits ,44. "Experienced" - Composed by Chris Goulstone ,45. "Hell-Bent" - Performed by Deakin Scott ,46. "Supa Powa" - Performed by Da Diggler ,47. "Mama Told Me Not To Come" - Performed by Tom Jones ,48. "Alma Muda" - Performed by Heitor Pereira ,49. "Bach Matthauspassion BMV" - Performed by Chicago Symphony Orcestra ,50. "Hands Of Time" - Performed by Groove Armada ,51. "Real" - Produced by Harry Gregson-Williams,(9.5.2011)

• - Slovo "fuck" a jeho různé obměny zazní ve filmu 123x. (3DD!3)

• - Domino bola v skutočnom živote lesba a nie heterosexuálka, ako prezentuje film. (Tch9721)

• - Tony Scott se setkal s Domino už před více než deseti lety kvůli filmu, ale projekt se rozhýbal až s příchodem scénáristy Richarda Kellyho, který dal příběh dohromady. (imro)