Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiální text distributora)

rozitom

Pokud vím, že jdu na film Tonyho Scota, mám již jistá očekávání o dobře natočeném filmu, povětšinou napínavém a téměř dech-beroucím. Nejvíce co obdivuji je reálnost jistých scén při tomto žánru, ale bohužel u tohoto filmu jsem přesvědčen nebyl. Navíc Kaira Knightley opravdu v některých scénách musela přehodnotit, že tato role ji moc nesedla. Z mého pohledu průměrný film, ale podruhé jej vidět nemusím. ()

Alekks80

Nechápu proč tu ošklivou opici strkaj do akčních filmů. Drsňačku ze sebe prostě neudělá ani kdyby si pomazala holej zadek marmeládou a sedla do mraveniště. Že v tom hrajou ty dva trotlové z béháčka mě nepřekvapuje (zvlášť potom, co jsem viděl Tyranosaura zhoubu Aztéků), ale jak do takovýhle sračky dostali Walkena nebo Bissetovou, to je mi záhadou. Každopádně to nezachránili, protože tohle zachránit nešlo. Pánbů s námi a zlý pryč. ()

Monellito

Víc z lovení zločinců mi chybělo, ta potrhlá zápletka byla celá složitá. Čekal jsem film o lovení lidí a ne takovou koko*inu... i tak 3 hvězdy, dalo se to. ()

Bragi66

Sice dost neposedná kamera a klipový střih a k tomu stylyzované barvy, ale jinak řízný akčňák o lovkyni lidí, který obsahuje pózy od drsňáctví po duševnictí. Také jeden z filmů, kde atmosféru trochu otravuje natáčení o natáčení, ale příběh to má a ve své kategorii je to v přední linii a své si tam odehraje i Mickey Rourke. ()

dede84

Ach jo,tohle tedy bylo zklamání,tím větší,že jsem se na tento nový počin Tonyho Scotta opravdu těšila.Takhle sebestředný,do sebe zahleděný blábol jsem už dlouho neměla tu čest vidět.Ještě k tomu Keira Knighltey v hlavní roli naprosto neobstála.Ještě na začátku jsem se docela dobře bavila tím,jak je to celé stupidní,ale pak mě příběh začal nudit.Tu jednu hvězdičku dávám za drsného Mickeyho Rourkea a vtipného Christophera Walkena. ()

Painer

Keira Knightley jako Domino Harvey (lovkyně zločinců a jiné havěti) působí velice věrohodně a scéna s odstraněním pravé ruky je až moc reálná (doopravdy až zamrazí). ()

Denis85

Nemálo lidí diváků si stěžovalo na rychle se střídající záběry, ovšem mě to problém nedělalo ani na okamžik. Náhodou jsem tu agresivní kameru i uvítal. Nutno podotknout, že v Dominu použil kameraman úžasné filtry, takže je film takový nažloutlý a vypadá suprově. Že Keira nevypadá dost drsně – tak se ty frajere ukaž jak vypadáš ty Film mi do uší proplouval v českém – nemůžu za to!!! – dabingu, takže jsem byl ochuzen o jinak líbezný hlas Keiry – možná proto nebyla tak drsná, jak se na lovkyni lidí sluší, nevím. Nezapomenutelná je dvojíce reportérů v podání Briana Austina Greena a Iana Zieringa ze seriálu Beverly Hills, kteří hrají sami sebe a vůbec si nedělají ostudu. Jak u Muže v ohni, tak i u Domina na mě Tony Scott ubalil pěknou boudu, neboť díky jeho stylu jsem měl pocit, že se to fakt natvrdo děje. Mistrně udělaný akční počin. ()

JohnnyV

Souhlas s Isherwoodem. Použitá forma film odsouvá na úplně jinou kolej. Natočit to klasickým způsobem, měl by Scott další zářez na své jinak dokonalé filmové pažbě. ()

Alesss

Ty můj skotskej Toníčku... Tohle je teda tak vymakanej a vtipnej a raploidní orgasmatronickej nářez, že mi z toho šly ke konci oči šejdrem a dostával jsem tik do půlky obličeje při každým dalším absurdním a nesmyslným clipu. Chválabohu - pár dní po shlédnutí se můj zdravotní stav vrátil do normálu, takže DOBRÝ! ()

mombasamomo

Co říci? Není to zrovna nejlepší film, ale zachraňuje ho pár maličkostí. No vlastně dvě: drsný a přesvědčivý Mickey Rourke a duo Green a Ziering z Beverly Hills, kteří mě strašně bavili. Jinak na Keiru je pěkné pokoukání i když se tváří věčně nasraně. Některé scény jsem jí ale vážně nežrala. ()

ES13

Ne moc holek je jako já. Nikomu se film nelíbil. Moc krve, střílení, žádná romantika. Nemůžu souhlasit! Film byl super. Keira odvedla skoro jako vždy dokonalou práci. Střílečky v tom filmu stojej za to a láska v něm je svym způsobem jinak zobrazená ale je tam! Konec mě potěšil. Sice nejsem na happy endingy, ale tenhle film mě vzal za srdce. V nejbližší době plánuju jeho další shlídnutí. ()

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (více)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (více)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (více)