Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Shitonit

Barevné, pro milovníky slátanin je to jistě poutavé. Mě to rozhodilo už na začátku a nějak jsem se do toho nemohl dostat. Asi je to tentokrát má vina..///// Tak jsem se na to vyspal, a frknul jsem si to znovu, od začátku. Dával jsem pozor, a výsledek je asi takovej. Je to strašně zamotaný. Přezamotaný. Ale když se dává pozor, člověk se prokouše přes tu megabarevnost, porozmotá se to, přežvejká, ..tak je to docela zajímavej filmeček. Takže ..sorryjako za ten začátek.. ()

wege

Bavil jsem se, nicméně ten film má spoustu slabin. Je takový neukotvený, chaotický, chybí tam tomu hlavní motiv. Spousta věcí jen teče po povrchu, i když máte u toho pocit, že by se na nich dalo pěkně stavět. Ani drsně tvářící se Keira (a přesto možná naproti tomu i nadále jen roztomilá), to celkové vyznění nedokáže zachránit. Je v tom spoustu filmařských věcí, které bohužel po letech již nefungují, možná nefungovaly již tehdy. Ať se to jiná kamera nebo takové ty opakované hlášky v jiném rytmu. ()

pikacu

Bolo to uveritelne, samozrejme v ramci zanru. Dobra kamera a strih, miestami sice pripominajuce MTV, ale o to viac sa to hodilo k pribehu. A nesmiem zabudnut na konecne poriadne ulohy pre nasich "beverlyhillsakov" :-) ()

OL@F

Celý film zkazilo to,že se Tony Scott neudržel a tentokrát jsou jeho záběry opravdu nepřehledné a působí velmi rušivě... ()

snake

Spousta lidí vyslovilo tisíce výtek na hlavu páně režiséra Tonyho Scotta (prý je to všecnho moc zmatené a chaotické) a páně scénaristy Richarda Kellyho (pocity zklamání po údajně kultovním Donnie Darkovi). Proč píšu údajně. Donnie Darka jsem neviděl a nemůžu říct jak geniálně je napsaný. Domino jsem viděl, u můžu říct jak geniálně je napsaná. Totiž celý tento film je jedna velká nehorázná satira, která si z diváků v podstatě dělá srandu a to způsobem, který nelze pobrat na jedno shlédnutí. Ve filmu je spousta vychytávek, které jsem zachytil na první shlédnutí a myslím, že mnoha jsem si nevšiml. Abych řekl pravdu pochytil jsem je, ale pořádně si je zatím nedokážu propojit-chápu, vyzní to zmateně, ale moc to nejde popsat. Celému tomuto podivnému scénáří nasazuje korunu pan Tony Scott. Pravda, nebýt jeho tak je film asi a polovinu horší. To on má za vinu, že vtípky skryté ve scénáři pořádně viniknou. Nejsem si jist, kdyby nebyli tak často používány všechny ty střihy, filtry, zpomalované a zrychlené záběry, jestli by byl používaný humor vůbec pochopitelný! Celé je to hrozně zmatené ale opravdu zábavné a promyšlené. Tony Scott se pro mě stal jedním z mých top režisérů a co se Richarda Kellyho týče-jsem zvědav na jeho ostatní výtvory. ()

Fanak

U filmu jsem se celou dobu neuvěřitelně nudil. Vůbec mě nezajímalo, co bude dál, jak to dopadne, co se stane s hrdiny atd. Po emocionálně vypjatém Muži v ohni naprostá "nuda, nuda, šeď, šeď". Zvlášť když stále stejným vizuálním projevem začíná být Scott už hodně jednotvárný. ()

Tico

Dokonalý zbůsob natočení. Ukazuje, že i z něčeho jednodušího se dá udělat vážně skvělý film, u kterého se ani chvíli nenudíte. Každá scéna je sama o sobě vyborná. Tony Scott má prostě styl... Navíc skvělá hudba, která 100% doplňuje děj. Pak ještě kamera a Keira Knightley v hlavní roli. Prostě nezapomenutelný zážitek :-) ()

Suomi

Proboha, jak může tak zdechlá holka hrát lovkyni odměn.Ve filmu hraje dost kvalitních herců, ale to film nezachrání.Film je hrozný,chaotický střih.jediný plus je asi Rourke ()

Tales

Mám docela rád tyhle vizuální vychytávky jak u Tonyho Scotta, tak u jiných režisérů. U tohoto filmu to vede hlavně k tomu, že ve filmu se skoro nic neděje, ale přitom to vypadá jako by jela nonstop akce. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že je to občas trošku přehnaný a šlo to udělat trochu líp. Každopádně je to nadprůměrná věc, Tony tohle umí. ()

pride

Musím priznať, že to bola docela nuda. Film v ktorom bolo všetko možné, ale pritom bol úplne o ničom. Keby bol kratší aspoň o pol hodiny tak by to bolo možno aj na 3* a aj to hlavne kôli Keire. ()

huzgi

Ani účast Toma Waitse nemůže ten film povýšit někam, kam z principu svého vyznění absolutně nepatří. Krásná ukázka, že klipově sestříhaný film plný technických fines a skvělé můziky, působí jako neuvěřitelná nuda. O hereckých výkonech lze těžko hovořit, neb jsou scény sestříhány do tak krátkých celků, že je to jako kdyby hrály voskové figuriny. I když takový Mickey Rourke vypadá chvílemi velmi slibně. Tony Scott je považován za slibného filmaře, ale v celé své kariéře upřednostňuje formu nad obsahem a to ho odsuzuje k zapomnění. ()

jprmusic

Místy nesrozumitelný a nepochopitelný scénář, chaotický střih a herecké výkony zásadně ovlivňují hodnocení tohohle filmu. V případě Mickeyho Rourkea ( ale i Ch.Walkena nebo E.Ramireze ) je herecký výkon špičkový ( první hvězdička ), v případě Keiry Knightley bohužel zoufalý. Jestli měla skutečně vypadat jako trapná a neustále žvýkající frajerka to nevím, ale v tomhle filmu jsem jí nevěřil ani slovo. Lezla mi od začátku na nervy a s ní i celý film. Asi to Tony myslel dobře, ale jako by poslední dobou nahrazoval invenci za každou cenu brutálně chaotickým střihem. V éjá Vu to fungovalo, tady ne. Jo a ta druhá hvězda je za muziku - ta je super. ()

Cortesz

Mám pro Scottovy filmy slabost, především pro Muže v Ohni. Zde jsem vyloženě zklamán taky nebyl, ale něco mi zde chybělo. Po příběhové stránce jde o film podle skutečné události, které nemám v lásce, ovšem tento se mi zamlouval hlavně díky skvělému vyprávění, které nenudí, nestojí na místě a pořád frčí dopředu. Taktéž se mi zamlouvalo i herecké obsazení, především Keira byla skvělá a samozřejmě Rourke, kterej se pro role takovýchto drsňáků narodil. Ovšem co očekávám nejvíce od Scotta je akce. Akce zde bylo pramálo, jedině snad finální přestřelka stála zato. Typická Scottova kamera mi kupovidu nevadila. Ale nakonec dávám 4*, protože jsem se skvěle bavil a ikdyž nejde o nejlepší Scottův film, tak rozhodně stojí za zkouknutí. ()

Mr.Roman

Experiment, ktorý nevyšiel tak ako mal. Keire, Mickymu aj Edgarovi to ako ústrednej trojici veľmi sadlo. Škoda, pretože vizuál a aj príbeh boli veľmi zaujímavé, lenže podané príliš chaotickou a výstrednou formou. Hm, štyri roky som na ten film čakal.. ()

Sir Ludvig

Ale čože, čo to? Toľko hany pandlo na hlavu Tonyho Scotta a samozrejme, ako je to pri revolúciách bežné, ľudia ho nominovali do pozície trápneho čuráka. Ak má film viditeľnú chybu, tak tou je neprimeraná dĺžka. Naopak odporúčam zohnať si DVD s bonusmi, ktoré obsahuje krátky film o skutočnej Domino, a disk tiež odhaľuje podľa mňa zlý úsudok pri voľbe vystrihnutých scén! ()

oasismanik

Tak zle prekombinovaný a tak premrhaný potenciál som snáď ešte nevidel u žiadneho iného filmu. Ale aj tak ma to bavilo. 6/10 ()

Marcus.das

Akce slusna (vazne sem cekal, ze to bude o dost slabsi), ale tim to pro me konci. Nevyrazna zapletka, nemastni (kolikrat i mirne anorekticti) herci, to neni zrovna muj salek caje. Ve prospech hraje celkova kompozice filmu-ta se mi moc libila. Takze 3* ()

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (více)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (více)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (více)