Série(7) / Epizody(378)

Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích? (oficiální text distributora)

Kryton

Není to špatné. Na TV se v tu dobu nic neděje a ty prostoduché příběhy slušně zabíjí čas. Být malým dítětem tak u obrazky sedím par centimetrů od ní. ()

TomX2

Otravné, hlučné, škaredo nakreslené, nevtipné a mohol by som pokračovať ďalej. No keďže nemám čas ani chuť sa dlhšie rozpisovať o zlých vlastnostiach tohto seriálu, spomeniem aspoň to, že som sa v detstve vydržal s chladnou hlavou pozerať aj na pár desiatok dielov. ()

gogos odpad!

Extrémně lobotomistický hnis, který napadá naše děti... Autor by zasloužil dlouhé a bolestivé mučení, stejně jako každý rodič, který todle pouští svým dětem. ()

K.I.N.G. odpad!

To je animované nebo se na to někdo vyblit? Navíc nutno říct, že víc dobrodružství zažívám při psaní tohoto zbytečného komentáře, než hrdinové této stoky ve svých epizodách. ()

L_O_U_S

Je to vtipné a nápadité, ale jestli se mi na tom něco nelíbí, tak to, že jednotlivá zvířátka nejde pořádně rozeznat od sebe. Holt daň za zpracování. (1 291.) ()

Zmiu

hodně vysmátej seriál. Tak si říkám, na čem asi autoři byli. :-) asi by se mi to tak nelíbilo, kdyby tam nebyla prasátka. Ale prasátka jsou prostě skvělá. chrocht. ()

Linda.csfd

Peppa Pig je fantastická zábava pro děti. Já na to koukala v originálním znění a úplně jsem se rozplývala nad jejím roztomilým hláskem. Oceňuji taky, že v pohádce jsou naprosto reálné situace, se kterými se děti běžně setkávají, velmi nenásilnou formou tedy učí a vychovává. Jediné, co nechápu, je proč její brácha George se v dabované verzi jmenuje Tom? A nejlepší je, jak se na konci všichni válí smíchy na zemi. ;) ()

honajz2

Vítejte v rodince prasat. Jejich otec je neschopný mamlas, který nemá tušení, co je to hřebík a jak se zatlouká. Jejich matka jako jediná dělá užitečnou práci a aspoň se motá kolem plotny a nakupuje haldy hadrů. Jejich dcera-Peppa, která je i hlavní hrdinkou tohoto debilního pořadu, neustále rozumuje, a říká jak by se co mělo udělat a co a jak by se mělo koupit (jako její matka). Její bratr se často ukazuje jako uřvaný retard. Má velký zájem o dinosaury a nejraději si na ně i hraje. Někdy i vyběhne ven a předvádí se: na hřišti, ve škole, v jeslích... No a tohle vás čeká v jednom díle tohoto debilního pořadu. ()

rakovnik

Infantilní jednoduchá klišovitá zábava. Moje dítě se skvěle baví a musím uznat, že já vlastně také. Prima hlášky, události jako ze života, jednoduchá animace. Chrochtání dabérů je jako bonus. Jen jsem si opravdu dlouho myslel, že Peppa je kluk. ()

Riley

Dvě hvězdičky za krásnou angličtinu. To je jediný důvod proč to někdy v budoucnu určitě pustím svým dětem. ()

FrankSusta

Dobře, tohle není moc velký umění. Ale nová generace na ni vyrostla, a já (bohužel) nejsem vyjímkou. Pro děti naprosto skvělé, pro ostatní nad věk 5+ už tolik ne - doporučuji radši prasátko Slezina. Oceňuji skryté detaily, kupříkladu vztah mezi Tatínkem prasátkou a Dědečkem prasátkou (jenž je pro Tatínka prasátko tchán), či nehoráznou drzost malýho spratka, jenž je zde za protagonistu - Pepa. ------ prostě jsem dal tři hvězdičky, a žádný větší odůvodňování již nebude. ()

AdaMM

vždyť je to super :) a ne, nemyslím to ironicky. jsou to milé příběhy každodennosti, laskavý humor a pro malé děti tak asi milionkrát lepší než šílení teletubbies. ()

Skuby47

Animovaný seriál, který by neměli hodnotit dospělí diváci, ale jen děti, pro které je určen. Mně připadala zvláštní plochá a jednoduchá grafika řekněme nelíbivá, ale moje vnučky jsou nadšeny. Je to veselé, vtipné a v době nemoci to funguje jako neocenitelná pomůcka, jak udržet děti v posteli a ještě je přitom vychovávat, protože Peppu poslechnou spíš než moje příkazy. V tomto případě hodnotím za celou rodinu. ()

Lachtaan

I kdyby někdy na Peppu nenarazil v době jeho expanze v Kouzelné školce, díky moci dnešního internetu a vtipným obrázkům na každém rohu jej i tak bude znát. O to víc pravidelní uživatelé českého YouTube, kterým zkrátka nemohla utéct úžasná série parodií na tento seriál. ()

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi