Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

hopskulak

Spousta životních pravd schovaná mezi drzé vtipy, popkulturní odkazy a úsměvné konfrontace postav. Dojemné, zábavné, upřímné. Radost prožít. ()

Magneto

Konverzačná komédia s "vyberaným" humorom a potenciálne kultovnými hláškami...Analýza Pána Prsteňov a sexuálnych praktík je na popukanie...A Rosario Dawson...ó bože,pre ňu by som zabíjal,vážne :-) ()

Sonnik

Standing For Truth. Standing For Justice. Standing Around. Smithova nejlepší, nejvtipnější a nejtrefnější věc. Pokračování černobílé jedničky, které posunulo flákače na vyšší ůroveň. Trojka Dante, Randal a Pilowpantem stíhaný Elias je opravdu výkvět. Šéfka Rosairo je kočka a Jay za podpory Boba hláškuje víc než obvykle. Celé to je prošpikováno výbornými smithovskými narážkami o sexu, LOTRu. SW, Transfotmers, okurkošoustovi, trollech, které donutí člověka padat ze židle. Všechno je zakončeno geniálním příchodem "sexy studa" a úchylné Kelly. Po Lebowskim nejlepší komedie. "That guy's being awfully forward with that donkey." ()

4ct10n

Film jsem viděl nedlouho po jedničce, z které jsem měl rozporuplné pocity, ale v Clerks II si mě Smith absolutně získal. Kombinace romantické komedie s místami až velmi drsným humorem, funguje bezchybně. Pro mě nejlepší Smithův film. ()

Týnkaa

Tak já teda nevím, ale toto se mi nezdálo být vtipný, měla jsem co dělat s tím to dokoukat... Komedie, která není vtipná... trvá dlouho a no... ani nevím co psat víc... děs běs... %) ta jedna hvězda je za toho chlápka co nemluví... což je v komedii docela žalostná bilance, nemyslíte? ()

Honzíno

Začátek slabší, ale soubojj SW versus LOTR odstartuje novou kapitolu a Smith ukáže, o čem to všechno vlastně je. Super hudební vložka ABC, která je navíc dokonale vypointovaná! Celkový dojem mi sráží postava křesťanského mladíka. Sama o sobě fajn, jen kdyby nebyla často tolik přehrávaná a vymrštěná až moc mimo rozumné meze - i na Smithe. Dvojka o pomyslný žďubíček poráží jedničku. 90% ()

exhoubus

Co se týče provedení, tak se od prvního dílu sice kvalita v některých směrech zlepšila, ale na druhou stranu i zobyčejněla. I když se ve filmu objevuje originalita, která byla charakteristická pro první díl, tak je tam přidáno i spousta romantického klišé, které nemám zrovna moc rád a pokus o to, aby Silent Bob byl vtipnější, se moc nepodařil. Ale i když jsem se nesmál tolik, jako u prvního dílu, tak mi film nepřišel zrovna špatný (lehce nad průměrem). ()

Carra

Clerks II je více než důstojným nástupcem debutu Kevina Smithe z roku 1994. Scénář je břitký s tou správnou dávkou reality a humoru. Pokračující dobrodružství Danteho a Randala zahrnují spousty vtipných dialogů, výborné společenské komentáře a dojemný pohled na různé úrovně života, odpovědnost a lásku. ()

T-pack

Noví a vylepšení Jay a Mlčenlivý Bob :P Ujetější jak jednička, za to už ne takový kultovní. No aspoň je to barevný... A Star Wars rozhodně vede nad teplym Frodem!!! ()

Beky

Nejdřív jsem na to koukal sám, zdálo se mi to neuvěřitelně sprostý, ale srašně se mi to líbilo!! Přemýšlel jsem o tom, jestli to neni film jen proužší kruh diváků, kteří jsou divný a kteří si zakládají na slovníku, který je přinejmenší hodně nepřístupný:)!! A tak jsem film o testoval na své přítelkyni, která snad v životě neřekla sprostý slovo....A ejhle, byl jsem mile přkvapen, když mi řekla, že se jí to hodně móóóc líbilo!! Všimla si i velice dobrých hereckých výkonu a že ty peprné dialogy k tomu prostě patří a že jí to vůbec nevadilo, naopak mnoho scén ji rozesmálo téměř k pláči!! Jednou větou: Samo, že nejdřív jsme viděli jedničku, pak až dvojku, oba dva filmy jsou výborné a obsahují mnoho kutovních scén,ve dvojce je to pro mě souboj Pán Prstenů vs. Star Wars:). ()

BS

Co říct? První díl jsem po cca 25 minutách vypl protože, mě jednoduše nudil (to se mi stalo během minulého roku dvakrát) a tak jsem k dvojce přistupoval s despektem. Teď ale můžu říct, že jsem naprosto spokojen, protože Clerks II. v sobě mají jakési kouzlo, které drží ty dialogy o ničem pohromadě a vy se nenudíte, navíc od odhalení těhotenství je to jedna skvělá vtipná jízda s happy endem. Wooohooo :) "There's only one Return, okay, and it ain't of the king...it's of the Jedi." ()

marvan

Hlavním přínosem Kevina Smithe je jeho osobitost. Vtipné slovní přestřelky a vypointované dialogy, ovšem na další už nezbývají síly. O filmu to zas tak moc není. ()

GrooveJump

Skvělé! Možná o ždibec větší sranda než v jedničce. Skvěle zapadly nové postavy, včetně nového prodavače, donkeymanana a skvělého výkonu Rosarie Dawson. Postavy "staré" možná ještě o trochu překročili vlastní stín z prvního dílu. Po dvanáct letech opravdu brilantně zvládnuté pokračování, které obsahuje i jakousi "oslavu" prostých, jinde klišé zavánějícím, životních pravd, týkajících se citlivých a obecných témat, jako je přátelství a láska, které vám při sledování Clerks zajedou pod kůži opravdu nevtíravým způsobem. To diváka zavede do nejoptimističtějších duševních vod plus za dobrovodu skvělé hudby. Vůbec bych se nezlobil, kdyby trojka prišla za dalších dvanáct let, hlavně aby přišla. ()

LadyDevil

Výborný pokračování jedničky, co drží kvalitu humoru pořád hodně vysoko, ale už to pro mě nemá takový kouzlo. Možná to dělá i barevnost, ale hlavně ty dojemný scény - nějak mi to tam moc nesedne. A možná je to i moc pozitivní, v jedničce byli chlapíci větší smolaři, což se mi líbilo víc :-D ()

Brandon

Clerks 2 je jiná krevní skupina. Je to jako bych do žíly dostal litr zvratků. Nic proti pickle fucker, porch monkey, Kinky Kelly nebo pussy troll, ale tohle prostě nemá pořádný děj, zajímavou zápletku a už na začátku je jasné, že to dopadne tuctovým hepáčovým závěrem. Je to pouhá smršť rádobycool dialogů. Ale chápu, že někdo i v bliancích může najít vtip a moudro. Nebo je to možná vysocesofistikovaná zábava, které my, intelektuálněprostší jedinci s hrstkou línejch neuronů, jednoduše nerozumíme ;-) Jedna hvězda za hudební čísla a náznak čehosi, čemu se říká příběh. ()

lumiros

Již v první minutě, kde hořela stará dobrá večerka mi bylo jasné , že to bude mazec: "teroristi? Zase jsem nechal zaplou konvici, že? .... sakra, kde teď asi budu píchat holky, když je moje máma doma?!?" A když se tedy přesunuli o kousíček dál, do domečku s nápisem EAT PUSSY !!!, tak už muselo být jasno všem. No prostě Kevin Smith go to president a to cameo Bena Afflecka (není to hygienické, to Vám tedy řeknu) to jen potvrdilo. Asi je budu žalovat, mám natrženou bránici od smíchu, vážně nekecám. ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008