Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

mohamedsfinger

Mnohem lepší než první díl. Musím říct, že jsem se smál po celou dobu a dost často nahlas, což se nestává zas až tak často. Scénář opět perfektní, se spoustou nekorektních dialogů, které tentokrát skvěle vyniknou. Navíc i Jay a Silent Bob dostanou mnohem více prostoru, což je veliké plus. ()

darwin

Kevina Smithe mám hodně rád, ale v mých očích byl jeho vrchol v roce 2001. Clerks 2 ani v nejmenším nesahá po kotníky geniální jedničce a tak trochu se mi zdá, že Smith už není jako kdysi. Jinak jde samozřejmě o klasicky smithovsky úchylnou zálězitost. Vtipných scének je tady dost, nejvíc mě dostala postava Eliase a jeho "čistý přístup" :) k jistým věcem. P.S. Postava Bena Afflecka zase dobrá, ale bohužel moc krátce. ()

Dino5an

Nechtěl bych znát někoho kdo má v tělesných ústrojích trolla, natož aby byl vaginální a jmenoval se Popolitan ()

Frankie

Smith dospívá spolu se svými prodavači, je drsnější ale zároveň pravdivější a smutnější. Ucelenější pokračování, s jasnějším tahem na branku a "filmovějším" vyzněním. ()

Tjaden

Po dlouhé době jsem se u filmu smál nahlas. Humor v tomto filmu je možná ten nejperverznější, který jsem stačil shlédnout, ale zároveň mi neuvěřitelně sednul. Pře mezi fandy Pána prstenů a Hvězdných válek, nebo rozhovor o trollovi vagináři za doprovodu mysteriózní horrorové hudby mě povalily ze židle. Jedničku jsem neviděl, ale toto mě naprosto dostalo. Není to jen praštěná komedie, ale také film o jednom velkém přátelství. ()

Kanibal

Bizarní situace jsou napěchovány bizarním humorem dosti specifického střihu. U Clerks záleží jen na tom, jak moc jste připraveni na podobný film. Nemá cenu psát o hereckých výkonech, kvalitě kamery nebo střihu, je to čistá sranda, krásná Rosario Dawson, mlčenlivý Bob, ukecaný Jay a sodomistická peep show! ()

bari68

Takmer celý film odohrávajúci sa v bufetu s hamburgrami nie je žiadnym xeroxom typických amerických komédií ,ale skorej vtipnou ukážkou americkej mentality(hádka predavačov s černochmi).Komédia s narážkami na kultové filmy(Star Wars,Pán Prsteňov ,Mlčenie jahniat) romantika, ktorá poteší nežné polovičky spolu s eroticko-zoofilným číslom :) ()

Finskej

Bomba. Intelektuálněji zaměření fanoušci jedničky se zpočátku mohou trochu vrtět na židli a Smith poněkud přitvrdil v razanci a peprnosti, ale nakonec se i lidský rozměr najde, aniž by přitom ostrý humor ztratil to své. Rosario Dawson exceluje a scéna střetnutí fanoušků temného pána Saurona a temného lorda Vadera nezapomenutelná. ()

chamba

Počas celého filmu som mal chuť si vyškriabať oči a keby tam nebola tá pekná černoška a osol na konci, ktorý, ako tak pobavil dal by som tomuto filmu odpad. ()

Spike23

Jeden z mála případů, kdy je pokračování lepší než film původní. A to o dost. Jednička byla zaměřená spíše na jednotlivé části jako takové, sitcomově pojaté, které měly mezi sebou minimální souvislost, zatímco dvojka je celek, který by rozkouskovaný bez návaznosti nejspíš ztratil veškeré kouzlo, které obsahuje. Je z toho tedy zřejmě pochopitelné, že se tu dost zapracovalo na příběhu, který je prostě vynikající a stejně takové jsou zde i veškeré nápady. Odnesl jsem si z toho spoustu ponaučení, hlavně o LOTRu, Star Wars a Transormers, která se dají nečekaně použít i v běžném životě a stejně tak se mi dostalo i ponaučení rasistických urážách, o kterých jsem neměl ani ponětí a které nemají moc pozitivní efekt. Ve shrnutí jsou Clerks 2 vynikající komedíí, která je prostá, z běžného života ( až na jednu událost ), na nic si víc nehraje a možná proto je také jedna z nejlepších, které může film nabídnout. Jinak ke konci si v Quick Stopu všímejte detailů a souvislostí z jedničky :-) ()

punchandcoffee

Jedna hvězda za Jaye a němýho Boba. Jsem tak naštvaná! Po kouzelný jedničce jsem si s radostí pustila pokračování. Dostavila se radost, že zase vidím ty známé tváře. Pak to šlo z kopce. Když film skončil, zapřísáhla jsem se, že už si nikdy nepustím žádnou americkou komedii mladší 20ti let. Easy děj? Check. Sympaťák? Check. Dračice co nevěří na lásku? Check. (anti)Rasistický vtip? Check. Humor dotýkající se témat sexu? Check Check Check. A co tam proboha měl co dělat ten osel? A musela být ta srdíčkorvoucí debata ve vězení tak bolestně dlouhá? Když nad tím ale chvíli přemýšlím, možná bych jí ještě natáhla. Bylo to totiž jediných pár minut, kdy se konverzace netočila okolo.... ne nemůžu dát příklady. To je pan scénárista tak nevybouřenej? ()

korndaddy

Znásilnění osla, kouření trávy a skorou ploužák na metalovou píšničku. K tomu shrnutí pána prstenů do 30ti sekund a hafo nesmyslnejch a ujetejch dialogů. Co víc si přát na vyplnění čtvrtečního večera. ()

hefoo

Tak to už hej! Tak úprimný, vtipný a zároveň perverzný film v ktorom sa ošukáva osol a ešte sa tomu hovorí 'mezidruhová erotika' a zároveň to nepôsobí nechutne ale viac a viac Vás to baví som ešte asi nevidel. Pri diálogoch medzi Randallom a Dantem som skoro plakal od smiechu. A scéna v ktorej sa vyznáva láska a zároveň v pozadí 100 kilový chlapík šuká osla, ďaľší si natom honí péro a zároveň to pôsobí romanticky tak to dokáže natočiť fakt len Kevin Smith! Bravó [DVD] ()

Loki_Six

"Oh, I'm crazy? Those fuckin' hobbit movies were boring as hell. All it was, was a bunch of people walking, three movies of people walking to a fucking volcano." ()

Teg

Paráda. Jenom mě trochu mrzí to "happily ever after" zakončení. Z čích sexuálních problémů si máme dělat prdel, když ne z Danteho :D ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008