Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

Aven

Pojem sranda mi k tomuhle filmu nějak nesedí, jediné co mě napadá je výraz prdel. Takhle sem se u komedie snad nikdy nesmál - každá druhá hláška je perla, dialogy snad musel Smith vymýšlet sjetej a divák se navíc dozví leccos poučného (musím se přiznat že tajemství ústních i jiných trolů mi bylo odhaleno až teď:). ()

Mihail123

I vďaka množstvu popkultúrnych hlášok (Pán prsteňov, Transformers) veľmi ale VEĽMI vydarené pokračovanie 12 rokov starej klasiky. ()

swe

Kultovní čtyřka Randal, Dante, Jay a Tichý Bob musela nedobrovolně vyměnit černobílý krámek QuickSTOP za barvami hýřící Mooby‘s-EAT PUSSY-Burger a nutno dodat, že touto změnou posunul Kevin Smith laťku zase o kus výše. Z každé sekundy filmu, z každého záběru je cítit, jak si na něm dal režisér záležet. Dialogy jsou ještě vtipnější a forky vypointovanější. Osvěžením je přítomnost dvou nových, neméně zábavných charakterů, romantické duše Backy a zakřiknutého Eliase. Celé to působí strašně pohodovým dojmem, který umocňuje trefně vybraná hudba. Pro mě NEJLEPŠÍ KOMEDIE KEVINA SMITHE. ()

Všivák

Ztotožnil jsem se z Randelem a asi pujdu dát pánů prstenu o bod míň:-). Sprtostší, vážnější a celkově horší než geniální jednička, ale pořád je to skvělé. ()

KimmyJ

Pár dobrých vtípků (jako shrnutí děje Pána prstenů), ale to je asi tak vše, co film nabídl navíc oproti ostatním americkým komediím... ()

hroubek

Pokračování jedno z nejkultovnějšího filmu. Smith se po pár filmech vrací zpátky na začátek, aby nám ukázal, jak se změnily postavy, které mu zajistil obdiv. Teď ale nemluvím o Jay a Tichým Bobovi. Randall a Dante zas prožívají obyčejný den v práci, který se jako obvykle nějak zvrtne a rozpoutá kolotoč události a objeví se Jay a Tichý Bob. Jestli něco umí Smith nejlépe, tak je to, že dokáže udělat suprovou komedii s dramatickými scénami nebo dialogy a zvláště tady je to vidět. To co snímek povyšuje nad ostatní jsou dialogy, tak nadmíru propracované jako například hádka s fanboyem LOTRa nebo popisování výrazu líný opičák či scéna v cele. To jsou scény, které Vám dokazují genialitu Smithových dialogů. Spoustu lidí odradí pro ně zbytečně hrubý humor, ale ty co mají rádi příběhy z Jersey budou nadšeni. ()

Ichabod

Film je dokonale vymazlený, citlivý, zatraceně vtipný. Naprosto mne smetl. Je to mistrovské dílo a jeden z mých největších filmových zážitků vůbec. Mám rád postavy už z prvního filmu, ale dvojka Clerks tak nějak působí dospělejším dojmem, řeší zásadnější (a přitom normálně lidské a reálné) věci a i tak si najde čas na scénku s oslíkem a mnoho dalších super věcí. Vynikající soundtrack, herecké výkony a dojemný závěr mu rozhodně zajistil místo v mém srdci. ()

liuk

Takhle si představuju odhalování životních pravd a nabourování životního stereotypu, opět parádně po Smithovsku. Clerks 2 se svému staršímu bratříčkovi hrozně za záda schovávat nemusí, v pár věcech ho dokonce předčí, hlavně v posledních dokonalých dvaceti minutách. Kevine, příště bych prosil Mallrats 2. ()

smolicek04

Jeden z najlepších filmov ktoré mnou otrasili. Neviem ale ja niesom na komédie, toto mi skor pripadalo ako trápna komédia, no krásne romantická a to ja si cením až na toľko že je to v top 10 ()

blackJag

Pánové z New Jersey se vrátili a vrátili se ve velkém stylu... nebo minimálně ve stylu, který by se i po těch letech dal čekat. Režie a celé aranžmá je trochu rozmáchlejší než v původním filmu, jeden z hlavních partů je svěřen profesionální herečce ( Dawsonová ), ale dialogy jsou stejně břitké a nic jim není svaté a tak je to v pořádku. Když všechny vtipné momenty všech filmů pohasnou, Dante s Randalem nemůžou zklamat. Navíc Jay a tichý Bob jsou prostě kultovní ometáci a začíná mě opravdu mrzet, že se s nimi asi nikdy znovu nesetkáme. No kéž bych se pletl. ()

horacko

Fantastická komédia - Randallova analýza Pána prsteňov , Jay a mlčanlivý Bob, vynikajúce hlášky počas celého filmu. Originálna romantika - vyznávanie lásky počas oslej show. Skvelé filmové momenty - rozhovor vo väzení, Randallov únik v podobe motokár. Nádherný koniec - "Dnes je prvý deň zbytku nášho života." Skvelé!!! ()

cpt.Lynch

Důstojné pokračování Clerks a vlastně všech Smithových filmů. Opět spousta humoru, hlášek, gagů a známých (snad už kultovních) postav. Celkově však slabší než jednička, vtipy jsou poněkud jednodušší a prvoplánovité. Některé postavy jsou až přespříliš parodické – hlavně teda věřící pomocník v kuchyni. Ale celkově super což v součtu znamená 4*. Navíc Rosario Dawson je fakt kočička... ()

IvyH

Rosario Dawson je úžasně zvrhlá a muži za pultem by už měli sice dospět, ale přesto jako by se zasekli ve své snové realitě před deseti lety. Naštěstí neztratily nic ze svého humoru ani náhledu na život. A hádku o tom, jestli Star Wars nebo Lord of the Rings, jsem si po skončení filmu pustila jako bonus ještě asi třikrát. ()

Myrreczech

Fekální, triviální snímek, který pobaví a zároveň překvapí. Nejvíc ale překvapí celkové hodnocení. Normálně bych řekl, že by většina místních "kritiků" poslala tento snímek do patřičných oslích mezí. A ono to baví všechny. Takže zase půjdu s davem. ()

Kurikmoon

Taká príjemná blbina. Tak v tomto filmovom šejku bolo na prvý pohľad kopec vecí, ktoré ma moc neberú. Ale tvorcom sa nejako podarilo, aby sa obsah neprelial cez okraj. Naozaj dobre namiešané. Dobrý oddych s jednoduchou myšlienkou.... Mimochodom Pišta, teba som tam fakt nečakal =D ()

Autogram

Príbeh aj atmosféra veľmi prcičkovská, dokonca oveľa viac úchylná, ale dialógy a postavičky sú mimoriadne vyšperkované. Preberanie všetkých možných tém, aj vážnych ako rasizmus, manželstvo, láska prebieha len tak mimochodom ako vedľajší produkt trhlého deja, ale má v sebe neuveriteľný náboj. Naviac aj český dabing sa vydaril, s titulkami by som pri toľkom kecaní asi uviazol v texte a nemohol sa venovať postavám. Najmä Rosario je kočka na pohľadanie a to nemusí ani odviazane tancovať na streche na A, B, C. Filmové analyzy tiež nemajú chybu, v súboji Hviezdych vojen, Pána prsteňov a Transformerov som sa ale nemohol pridať na žiadnu stranu. –––– Jseš ten nejodpornější hnusnej zombík, co jsem kdy viděl a vždy se o tebe tahaj nejmíň dvě. –––– Jeden prsten tu vládne všem. ()

Marrdaa

You missed...again. Sledoval jsem Dogmu a neodvážil se ji zhodnotit, protože mi přece muselo něco uniknout, když má skvostných 76% a já bych to klidně ztrashil jako dokument o TV Nova. Ale ne, tohle prostě není ono. Nějaký % za reminder k celýmu Lord of the Rings ale zaslouží. ()

vyfuk

Je zvláštní, že po opus magnum jako Hledání Amy přichází toto. Pro mne naprosto bezduchá a jen uslintaná rádoby komedie s prvky své filozofie. Sranda je, že ta byla i v Amy a fungovala dokonale. V tomhle filmu to působí uboze a lehce trapně. Mnoho scén je dle mého totálně o hovně a nemají smysl. Doufal jsem, že právě Clerks mi ukáží nějakou tu lepší stránku věci od pana Smithe. Místo toho jde asi o nejhorší film od něj jakej jsem viděl. Bože, proč? ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008