Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

moviepill

Ešte stále sú tam vtipné miesta, tak to nepochovávajte. Mick so Susan a malým blonďavým synáčkom sú vcelku príjemná rodinka... ()

Blackadder

Po slabší dvojce přece jenom zase zábavnější... asi nejvtipnější scénou je procházka dvou přátel z Austrálie přes přechod a přepadení gangem(-u) :-). ()

wotanraca

Ako tretí diel veľmi slabé a na silu natočené pokračovanie dvoch úspešných a dobrých filmov. Ako samostatný film priemerná ale pozerateľná komédia, ktorá níčím zvlášť nezaujme ale ani neurazí. ()

JHappy

Sice je to nastavování vynikajícího prvního filmu ale i u tohoto jsem se příjemně bavil a rád se na něj podívám. ()

lumpcz

Jasně oproti prvním dvou velmi dobrým dílům je to propad, ale pořád se to zkouknout dá hlavně strejda Jackou nemá fakt chybu :-D Takže určitá nostalgie a strejda Jackou to u mě zabralo! Hodnocení: 5/10 ()

blezg odpad!

Mě se to nelíbilo. Nemám rád vtipy založené na trapnosti, ani filmy. Kromě úvodní scénky s krokodýlem je to otravné až hanba. ()

hn253

Film má několik vtipných momentů, ale občas Dundee působí jako infantilní hlupák a v téhle roli už vypadá poněkud odkvetle. Jako nenáročná zábava to jakžtakž funguje, jen doufejme, že už nenatočí čtvrtý díl... ()

Mangano

Z trojky Dundeeho sálá špatný (ano, existuje i dobrý) trapnohumor úplně stejně jako v předchozích dvou dílech, ale líbila se mi ze všech asi nejvíc. V podstatě se pořád jako obvykle jedná o typicky "trojkovou" koninu a v porovnání s celou sérií tak tím pádem žádný pohyb na křivce její kvality nenastává. ()

Imouse odpad!

Po dobrém prvním dílu a slabším druhém jsem od trojky nic nečekal a musím přiznat, že mě překvapil - no spíše šokoval. Je to nudná posloupnost tucetkrát viděných scén, buď přímo v předchozích dílech nebo v jiných "komediích". ()

red.rhino

Opravdu tak potřeboval Hogan peníze, že musel spáchat tuhle "sebevraždu". Ta jedna hvězdička je pietou za zabití sympatického hrdiny. ()

zurivymlok

Brutální blbost. Zoufalá snaha po více jak deseti letech dosáhnout nějakého úspěchu. Jenže na co byli lidi zvědaví v osmdesátých letech jen stěží může zaujmout v novém tisíciletí - zvláště, když scénář neobsahuje ani špetku chytrosti či invence. Jedna hvězda za pavouka. :-)))))) ()

komando20

čakal som že to bude ovela horšie ale normalne sa to dalo dopozerať a bolo tam par v tipných scén, ale aj tak na prve časti to zaostáva,... no chceli sa ešte nabaliť ale sa im to akosi nepodarilo ()